"Tottenham" rungtynių pradžioje pribloškė "Man Utd", "Chelsea" patyrė triuškinamą pralaimėjimą namuose (VIDEO)

Trečiadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko septynerios paskutinės 25-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova "Wembley" stadione, kur Londono "Tottenham" priėmė "Manchester United". Mauricio Pochettino auklėtiniai varžovus pribloškė jau pirmos atakos metu ir džiaugėsi pergale rezultatu 2-0.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo lyg iš filmo scenarijaus - vos tik kamuolį po teisėjo švilpuko išsispyrę "Spurs" futbolininkai netrukus jau džiaugėsi pirmuoju įvarčiu. Janas Vertonghenas pasiuntė aukštą perdavimą per visą aikštę, galva pakovojęs Harry Kane'as priartino Dele Alli prie baudos aikštelės, šis atliko perdavimą įkertančiam Christianui Eriksenui ir rezultatas tapo 1-0.

Po netikėto įvarčio "Man Utd" komandai buvo sunku atsitiesti - "Tottenham" toliau spaudė varžovus. Ilgai antrojo įvarčio neprireikė laukti - 28-ąją minutę po aštraus Kierano Trippierio perdavimo kamuolį į savus vartus pasiuntė Philas Jonesas.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" nebeturėjo jokių šansų - kelis kartus Hugo Lloriso vartams grasino Anthony Martialis bei Romelu Lukaku, tačiau prancūzas susitvarkė su visomis užduotimis.

Rungtynių pabaiga "Spurs" futbolininkams buvo lengva - spaudimo iš varžovų jie nejautė, todėl užbaigė rungtynes su teigiamu rezultatu 2-0.

Kitose rungtynėse netikėtą nesėkmę triuškinančiu rezultatu žaisdami namuose patyrė Londono "Chelsea". "Bournemouth" šeimininkus patiesė rezultatu 3-0.

Po pirmojo kėlinio įvarčių nebuvo pasiekusi nei viena komanda, tačiau "Bournemouth" ekipai antrajame kėlinyje vartai atsidarė - svečius į priekį išvedė Wilsonas, o pergalę užtikrino dar po įvartį pridėję Stanislas bei Ake.

Tuo tarpu pirmenybėse pirmaujantis "Manchester City" pratęsė savo pergalių žygį. Fernandinho, Kevino De Bruyne bei Sergio Aguero įvarčiai nulėmė pergalę rezultatu 3-0 prieš "West Brom".

Pepo Guardiolos vadovaujama komanda pasinaudojo "Man Utd" nesėkme ir prieš antrąją poziciją vėl įgijo 15 taškų pranašumą.

Likusios dvikovos baigėsi Liverpulio "Everton" pergale prieš "Leicester City" bei dar trejomis lygiosiomis.

"Tottenham" 2 - 0 "Man Utd"
1' [1 - 0] C. Eriksen
28' [2 - 0] P. Jones (į savus vartus)

"Chelsea" 0 - 3 "Bournemouth"
51' [0 - 1] C. Wilson
64' [0 - 2] J. Stanislas
67' [0 - 3] N. Ake

"Man City" 3 - 0 "West Brom"
19' [1 - 0] Fernandinho
68' [2 - 0] K. De Bruyne
89' [3 - 0] S. Aguero

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10905546" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Everton" 2 - 1 "Leicester"
25' [1 - 0] T. Walcott
39' [2 - 0] T. Walcott
71' [2 - 1] J. Vardy (11 m. baudinys)

"Newcastle" 1 - 1 "Burnley"
65' [1 - 0] J. Lascelles
85' [1 - 1] S. Vokes
34' Joselu ("Newcastle") nerealizavo 11 m. baudinio

"Southampton" 1 - 1 "Brighton"
14' [0 - 1] G. Murray (11 m. baudinys)
64' [1 - 1] J. Stephens

"Stoke" 0 - 0 "Watford"