Tris priverstinius keitimus atlikęs "Arsenal" sutriuškino "Hull" ir žengė į FA taurės ketvirtfinalį (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas paskutinysis FA taurės aštuntfinalio mačas, kuriame susitiko pastaruosius dvejus metus šiame turnyre triumfavęs Londono "Arsenal" bei dėl "Championhip" titulo kovojantis "Hull City".

Atsakomųjų rungtynių "tigrų" tvirtovėje prireikė, nes pirmoji akistata Anglijos sostinėje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Nuo pat pradžių aikštėje vyko atkakli bei kieta kova. "KC" stadione susirinkę aistruoliai išvydo daug pražangų, susidūrimų bei kraujo. Negana to, mačą priverstinai teko palikti "kanonierių" gynėjui Perui Mertesackeriui, kurį pakeitė Nacho Monrealis.

Didžiąją laiko dalį, neskaitant fizinio žaidimo, pavojingų progų nebuvo. Kartą gelbėti "Arsenal" vartus Davidui Ospinai teko kėliniui tik įpusėjus.

Vis dėlto, svečiai sulaukė savo įvarčio, kai visiškai neatsargų perdavimą Olivier Giroud atliko "Hull" narys Davidas Meyleris. Prancūzui beliko ramiai realizuoti iš dangaus nukritusią progą.

Dar po kelių akimirkų į skersinį pataikė puikiai kamuolį užsukęs Kieranas Gibbsas, bet rungtynių pertrauka atėjo švieslentei rodant rezultatą 1-0.

Antrojoje dvikovos dalyje šeimininkai rengė atakas ir vylėsi rezultatą išlyginti. "Tigrams" sužibo dar daugiau vilčių, kai aikštę sužaidus beveik valandą dėl traumos paliko dar vienas "Arsenal" vidurio gynėjas Gabrielis. Vis dėlto, įvarčio įmušti "Hull" futbolininkams nepavyko, o po gynėjo klaidos Olivier Giroud svečių persvarą patvirtino.

Kai mačo baigtis buvo jau bene aiški, dar du įvarčius pridėjo Theo Walcottas, prie vieno iš kurių privedė nuostabus Joelo Campbello rezultatyvus perdavimas.

Tiesa, po pergalės "kanonierių" stovykloje nuotaikos bus dviprasmiškos - prie traumuoto Laurento Koscielny prisijungė dar du tos pačios pozicijos futbolininkai. Be to, sužaidęs vos 16 minučių priverstinai pakeistas buvo ir Aaronas Ramsey.

"Hull City" 0 - 4 "Arsenal"
[0-1] 41' Olivier Giroud
[0-2] 72' Olivier Giroud
[0-3] 77' Theo Walcott
[0-4] 89' Theo Walcott