Turnyrą Slovėnijoje U-16 rinktinė baigė garbingu pralaimėjimu

Lietuvos U-16 (gimę 2001 m. ir jaunesni žaidėjai) jaunių rinktinė dalyvavo UEFA talentų turnyre Slovėnijoje ir sekmadienį sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes, kuriose susitiko su Slovėnijos bendraamžiais.

Skirtingai nuo praeitų rungtynių šiose varžybose, susitikime su slovėnais lietuviams nepavyko pasižymėti. Varžovai į priekį išsiveržė 38 minutę, kai Nikas Prelecas nuginklavo vartininką Kajų Urbietį. Po pertraukos Slovėnija užtvirtino pergalę antruoju įvarčiu, kurį pelnė Tamas Svetlinas.

Lietuviai užbaigė stovyklą su viena pergale (2:0) prieš Farerų salų komandą ir pralaimėjimais (1:2) Liuksemburgui bei Slovėnijai (0:2). Svajūno Česnulio auklėtiniams du įvarčius turnyre pelnė Vilius Piliukaitis, o dar vieną tikslų smūgį pridėjo Karolis Žebrauskas.