Turnyre Latvijoje – antrosios U-16 lygiosios

Šeštadienį Lietuvos U-16 (2002 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė Staicelės miestelyje sužaidė antrąsias tarptautinio turnyro rungtynes ir po įtemptos kovos išsiskyrė taikiai 1:1 su Latvijos B rinktine.

Latviai geriau pradėjo rungtynes ir 20 minutę išsiveržė į priekį po Glebo Cvetakovso įvarčio. Vėliau Svajūno Česnulio auklėtiniai ieškojo būdų, kaip išlyginti rezultatą ir antrajame kėlinyje išprovokavo vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo Meinardas Mikulėnas.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Sekmadienį lietuviai žais paskutines turnyro rungtynes su Latvijos A komanda. Susitikimo pradžia – 12:30 val.