U-19 merginos nieko nenuveikė ir mače prieš austres

Antrose Europos merginų WU-19 (iki 19 metų, gimusios 1998 m. ir jaunesnės) čempionato atrankos rungtynėse Lietuvos komanda nusileido Austrijos bendraamžėms.

Po skaudžios pamokos rungtynėse su belgėmis Lietuvos komanda šį kartą demonstravo sėkmingesnę gynybą ir pirmąjį pusvalandį išsaugojo vartus „sausus“, bet po to per tris minutes praleido du įvarčius. Dar vieną kartą Austrijos futbolininkės pasižymėjo po pertraukos.

Kitose grupės rungtynėse staigmeną Baltarusija turėjo pripažinti Belgijos pranašumą rezultatu 1:3. Paskutinėse rungtynėse Oršoje Lietuva žais su Baltarusija, o Belgija su Austrija.

Rungtynių statistika

WU-19 Austrija – Lietuva 3:0 (2:0)
Mogiliavo „Spartak“ stadionas
Teisėja - Eleni Antoniou (Graikija)
Įvarčiai: 33 min. Jennifer Klein, 36 min. Viktoria Pinther, 67 min. Besijana Pireci (Austrija).
Įspėta: 35 min. Anika Kyžaitė (Lietuva).

WU-19 Lietuva: Aušra Klevečkaitė, Eva Šelepen, Lolita Žižytė, Paulina Narbutaitė, Evelina Buividavičiūtė, Sonata Stankevičiūtė, Roneta Mardosaitė (55 min. Ema Buivydaitė), Alina Neznanova (52 min. Paulina Sarkanaitė (88 min. Simona Rumčikaitė)), Paulina Potapova, Anika Kyžaitė, Lijana Gedminaitė. Atsargoje: Domantė Grėbliunaitė, Miglė,Stankevičiūtė, Deimantė Griesiūtė, Karolina Zabolotnaja.