UČL: "Barca" rungtynių pabaigoje nukovė "Bayer", Londono klubai patyrė nesėkmes (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonios antrojo E-H grupių turo dvikovos.

Bene laukiamiausia dvikova įvyko "Camp Nou" stadione, kur ginklus surėmė "Barcelona" ir Lėverkuzeno "Bayer". Charakterį nuo pat mačo pradžios demonstravę vokiečiai nesugebėjo išsaugoti vieno įvarčio pranašumo ir patyrė pirmąją nesėkmė šiame Senojo žemyno turnyro sezone.

22-ąją minutę po puikaus kampinio "Bayer" įsiveržė į priekį, tačiau visą rungtynių laiką jautė didžiulį spaudimą iš katalonų pusės. Galiausiai šeimininkai patrūko 80-ąją minutę ir Sergi Roberto nuginklavo Berndą Leno. Po išlyginamojo įvarčio "Barca" buvo įkvėpta ir Luisas Suarezas po dviejų minučių pelnė pergalingą įvartį.

Tai - pirmoji "Barcelona" pergalė šiame Čempionų lygos sezone. Tuo tarpu kitoje šios grupės akistatoje "Roma" išvykoje kiek netikėtai rezultatu 2-3 nusileido Barysavo BATE vienuolikei.

Dar viena įdomi ir dėmesio sulaukusi akistata įvyko Portugalijoje. "Porto" ekipa palaikoma savo žiūrovų pasiekė pergalę prieš Londono "Chelsea" futbolininkus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Anderis ir Maiconas, o išlyginamąjį įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė Willianas. "Chelsea" po pralaimėjimo G grupėje užima trečiąją vietą, o "Porto" su Kijevo "Dinamo" dalijasi 1-2 vietomis.

Taip pat nesėkmingai pasirodė ir kitas Londono klubas - "Arsenal". Arsene'o Wengero treniruojama ekipa rezultatu 2-3 turėjo pripažinti Pirėjo "Olympiakos" pranašumą. Įdomu tai, kad "kanonieriai" lieka vienintelė F grupės komanda, kuri neturi taškų ir užima paskutinę vietą.

Toje pačioje grupėje Miuncheno "Bayern" namuose susigrūmė su Zagrebo "Dinamo". Robertas Lewandowskis pelnė eilinį "hat-tricką", o bavarai pasiekė pergalę rezultatu 5-0.

Pergalingai šiandien taip pat sužaidė "Valencia", Kijevo "Dinamo" bei Sankt Peterburgo "Zenit" klubai.

"Arsenal" 2 - 3 "Olympiakos"

33' [0 - 1] F.Pardo

35' [1 - 1] T.Walcott

40' [1 - 2] D.Ospina (į savus vartus)

65' [2 - 2] A.Sanchez

66' [2 - 3] A.Finnbogason

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8001801" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Barcelona" 2 - 1 "Bayer"

22' [0 - 1] K.Papadopoulos

80' [1 - 1] S.Roberto

82' [1 - 2] L.Suarez

BATE 3 - 2 "Roma"

8' [1 - 0] I.Stasevič

12' [2 - 0] F.Mladenovič

30' [3 - 0] F.Mladenovič

66' [3 - 1] Gervinho

82' [3 - 2] V.Torosidis

"Bayern" 5 - 0 "Zagreb"

13' [1 - 0] D.Costa

21' [2 - 0] R.Lewandowski

25' [3 - 0] M.Gotze

28' [4 - 0] R.Lewandowski

55' [5 - 0] R.Lewandowski

"Porto" 2 - 1 "Chelsea"

39' [1 - 0] Andre

45' [1 - 1] Willian

52' [2 - 1] Maicon

"Lyon" 0 - 1 "Valencia"

42' [0 - 1] S.Feghouli

"Maccabi" 0 - 2 "Dinamo"

4' [0 - 1] A.Yarmolenko

50' [0 - 2] J.Moraes

"Zenit" 2 - 1 "Gent"

35' [1 - 0] A.Dzyuba

56' [1 - 1] T.Matton

67' [2 - 1] O.Shatov