UEFA Supertaurė - antrą kartą iš eilės "Real" futbolininkų rankose (FOTO, VIDEO)

Antradienį vakare Makedonijoje įvyko 2017 metų UEFA Supertaurės mačas.

Dėl pirmojo sezono trofėjaus susikovė Čempionų ir Europos lygos nugalėtojai - Madrido "Real" prieš "Manchester United". Zinedine'o Zidane'o treniruojama komanda dar kartą įrodė savo pranašumą Europoje - rezultatu 2-1 nukovė "raudonuosius velnius".

Rungtynės prasidėjo užtikrintu "Real" ekipos žaidimu - "baltieji" kontroliavo kamuolį aikštės viduryje ir kūrė pavojingas atakas. Jau 16-ąją minutę Madrido ekipa turėjo puikią progą įsiveržė į priekį - Casemiro galva smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Vis dėlto jau 24-ąją minutę tam pačiam brazilui pavyko atsitiesti po neišnaudotos galimybės - Dani Carvajalis atliko puikų aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o ten nuo gynėjų atitrūkęs Casemiro griūdamas pasiekė kamuolį ir nuginklavo Davidą De Gea.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Real" užtikrintai žaidė su kamuoliu, tačiau galėjo būti nubausti, kai idealios progos neišnaudojo Romelu Lukaku - belgas nesugebėjo tiksliai pasiųsti kamuolio, kai šis atšoko nuo Keyloro Navaso.

Antrasis kėlinys ir toliau sėkmingai klostėsi Čempionų lygos nugalėtojams - 52-ąją minutę Isco po puikios kombinacijos su Garethu Bale'u tiksliu smūgiu padidino komandos pranašumą iki dviejų įvarčių.

60-ąją minutę G. Bale'as galėjo padėti galutinį tašką šiame susitikime, tačiau visiškai laisvas smūgiavo į skersinį.

"Neįmuši tu, įmuša tau" taisyklė dar kartą pasitvirtino - jau kitos atakos metu "Man Utd" sušvelnino atsilikimą. Ir vėl ne itin sėkmingai kamuolį nuo savęs atmušęs K. Navasas leido pasižymėti šį kartą jau tiksliai smūgiavusiam R. Lukaku.

Likusi rungtynių dalis buvo itin įdomi - "raudonieji velniai" pradėjo kiek aštriau rungtyniauti varžovų aikštės pusėje, tačiau iš "Real" turėjo dar nemažai pavojingų progų.

Net ir septynios pridėtos minutės "Man Utd" neišgelbėjo - "Real" pasiekė pergalę rezultatu 2-1 ir apgynė Supertaurės titulą. Praėjusį sezoną Ispanijos čempionai pranoko "Sevilla".

"Real Madrid" 2 - 1 "Man Utd"
24' [1 - 0] Casemiro
52' [2 - 0] Isco
62' [2 - 1] R. Lukaku

Startinės sudėtys:

"Real": Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco; Bale, Benzema.

Suolas: Casilla, Asensio, Cristiano, Theo Hernandez, Nacho, Kovacic, Vázquez.

"Man Utd": De Gea, Valencia, Lindelof, Smalling, Darmian, Matic, Herrera, Pogba, Mkhitaryan, Lingard, Lukaku.

Suolas: Romero, Blind, Carrick, Fellaini, Mata, Martial, Rashford.

UEFA Supertaurė: "Man Utd" - "Real"

Straipsnio įvertinimas: 3 3

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Rio_Ferdi
Rio_Ferdi (palaiko Manchester United FC, Olandija)
2017-08-10 02:43
0 0
Ten dar kažkas apie kojas rašė, tipo kašio prisižiūrėjo ir teisiklės panašios. Buvo ta nuošalė - TAIP, taškas. Ar kažką baisiai nulėmė - NE. Real stipresnė komanda - dėka TAIP. Bet kas paneigs, kad UNITED sukovojo garbingai??!! Tik keletas dalbajobų turbūt iš EF.lt malalėtkų Man Utd heiterių
Rio_Ferdi
2017-08-10 02:34
0 0
Italin4 išvardinti bene geriausius United žaidėjus ir rašo wtf? Pats turbūt nelabai žino ką tai reiškia
2017-08-09 13:53
6 0
...
Idiote, *. Visiskai nelygegreciai su baudos auksteles linija bet poxui. Realo fanas = braindead, ikonas ir prekinius zenklus dievinantis runkelis.
fanas
2017-08-09 11:44
3 6
Puikiai pradetas sezonas, su trofeju rankose. Saunu ! Sveikinimai visiems fanams
:DDD
2017-08-09 10:59
3 13
...
Žmogau, tu rungtynes matei? Tu džiaukis, kad atostogos dar nesibaigė ir Realas dar atsotogauja, nes pagal tai, ką mačiau laisvai galėjo but 4:1 arba 5:1. Kraupiai apgailėtina anglų gynyba, elementaria sienele išmaudyti kokiose 5 atakose, o pas pačius kūrybos nulis, žaidimas "ant klaidos".
gradientas
gradientas (palaiko FC Barcelona, Olandija)
2017-08-09 10:48
4 3
Kas be ko, pamiršau paminėti, kad akmens amžiaus laikų futbolą demonstruojanti Long Ball United praėjusią vasarą buvo tiesiogine šio žodžio prasme apvogta. Juve už Pauliuką nulupo tiek, kiek gal tik pora žaidėjų visame pasaulyje galėtų būti verti. Visiškas kostmosas, kaip toks obuolmušis gali žaisti aukščiausiame lygyje.
gradientas
2017-08-09 10:36
12 3
Dar viena graudi Madref pergalė. Kaip ten bebūtų, reikia pripažinti, kad Isco juda nesveikai. Stilius kitoks nei Xavi ar Iniesta, bet jei Asensio irgi pasieks panašų lygį, ispanai gali vėl tapti rimtais pretendentais čempionatuose. Kas liečia graudžią malką Crapnaldo, tai viską pasako jo baudos smūgiai ir niūrkos aikštelėje. Ko dar tikėtis iš zeko?
eevkinass (palaiko Manchester United FC)
2017-08-09 10:04