„Utenis“ iš Gargždų grįžo su pergale

Penktadienio vakarą „Utenio“ ekipa Gargžduose susitiko su „Bangos“ futbolininkais bei iškovojo pergalę. Penktosiose kontrolinėse rungtynėse uteniškiai bet atsako pelnė du įvarčius pelnė antrajame rungtynių kėlinyje - 2:0 (0:0)

Pirmajame kėlinyje rungtynių iniciatyva priklausė „Utenio“ klubui tačiau pasižymėti nepavyko, komandos į pertrauką iškeliavo esant lygiam rezultatui.

Antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs Kirilas Levšinas 73- ią rungtynių minutę pelnė įvartį ir išvedė „Utenio“ klubą į priekį.

Artėjant rungtynėms į pabaigą šeimininkai dar kartą turėjo traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. Likus žaisti porą minučių, „Utenio“ gretose pasižymėjo žaidėjas dalyvaujantys peržiūroje, įtvirtinęs aukštaičių pergalę.

Utenos klubas laimėjo antrąsias rungtynes pasiruošimo etape.

„Utenio“ komandos starto sudėtis: L. Paukštė, A. Levšinas, A. Tručinskas, G. Zagurskas, V. Jeriomenka, J. Morozas, T. Matsunaga ir keturi žaidėjai dalyvaujantis peržiūroje.

Atsarginiai Utenos žaidėjai: M. Paukštė, K. Levšin ir trys žaidėjai dalyvaujantys peržiūroje.

Kitas kontrolines rungtynes uteniškiai žais vasario 21 d. Rygoje su „Liepaja“ komanda. Rungtynių pradžia Skonnto Halle manieže 13:15 val.