Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

Už L. Messi - 100 mln. svarų sterlingų pasiūlymas iš Anglijos


Anglijos žiniasklaida praneša, kad "Manchester City" ketina pateikti sensacinją pasiūlymą už "Barcelona" žvaigždę.

"Daily Mirror" teigimu, "miestiečių" ekipa artėjančią vasarą pateiks 100 milijonų svarų sterlingų sumą. Žinant argentiniečio vertę, atrodo ne itin realu, kad tiek žaidėją, tiek katalonus galėtų suvilioti ši suma.

L. Messi kol kas nepasirašo naujos sutarties su Ispanijos čempionais, todėl tai leidžia žiniasklaidai aptarinėti galimą naują argentiniečio karjeros stotelę.

"Man City" treneris Pepas Guardiola su didžiuliu malonumu savo komandoje matytų L. Messi. Vis dėlto Mančesterio vienuolikei lengva įvykdyti šią svajonę nebus.

L. Messi šį sezoną per 33 susitikimus pelnė 32 įvarčius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Straipsnio įvertinimas: 4 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Essyr
3 16 02-19 12:47
Saulelydis :dddddd musa kas rungtynes,assistai kas antras ir saulelydis? Cr laimejo 2 balionus po saulelydzio, nepamirskim
Nurašymas
5 15 02-19 12:43
"dambrauskas" komentaras:
na jau atejo mesio saulelydis, butu nuodeme atmesti tokius pinigus.Siemet 0:4 nuo beviltisko PSG, o kas bus kitamet? sutriuskins juos mancity???
Barcos kaip visos komandos forma yra nekokia. PSG parodė, kad gali kovoti UCL ir pasinaudojo Barcos nesusižaidimu. Nors ir palaikau Barcelona labai ilgai,bet šiais metais norisi naujo UCL nugalėtojo o ne RM , FCB.
RmFan.
4 13 02-19 15:06
Esu Realo fanas ir manau , kad tai juokingas pasiūlymas , City turi pinigų ir turi siūlyti už tokį bent jau 150m, vienas geriausių pasaulyje ir niekas to negali paneigti. Bet Messi manau būtų BPL sunku , labai sunku ir neaišku ar čia būtų geras sprendimas.
durnelis
8 9 02-19 16:28
Idomu ar ramentai netrukdytu lakstyti. Nes epl tokie porcelianiniai nelabai palosia
Essyr
9 10 02-19 12:36
Centai kaip uz toki zaideja,nors futbolo standartais jis jau i senuku grupe greit maisysis