Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

Už talentingą ispaną "Liverpool" pasiruošęs sumokėti 50 mln. eurų


2017-04-21 13:30:17 Marco Asensio La Liga Real Madrid C.F.

Savo praeities šlovę bandanti atgauti "Liverpool" ekipa už talentingą ispaną ketina suploti įspūdingą sumą pinigų, tačiau trenerio Jurgeno Kloppo norai greičiausiai suduš į šipulius.

"Cadena Cope" ir AS informuoja, kad "raudonieji" siūlo Madrido "Real" komandai net 50 mln. eurų už atakuojantį saugą Marco Asensio.

21-erių ispanas sublizgėjo Čempionų lygos ketvirtfinalio serijoje prieš Miuncheno "Bayern" ir buvo vienas svarbiausių "La Liga" atstovų futbolininkų.

Tiesa, "Real" treneris Zinedine'as Zidane'as turi savo nuomonę - jis Asensio vadina vienu iš ateities lyderių ir net neketina svarstyti kitų ekipų pasiūlymų.

Praėjusią vasarą ispanas su Madrido klubu pasirašė konktraktą iki 2022 metų vasaros.

Šį sezoną M. Asensio per 29 susitikimus visuose turnyruose pelnė devynis įvarčius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
gud
0 12 04-21 15:49
"u" komentaras:
pritariu, plius klopas ima zaidejus tik su kreivom pavardem :D
Nu... Asensio talentingas be proto. Ar už jį 50 mln eurų daug? Dabar - taip. Po kito sezono gali būt mažai. Gali būti per daug. Turejom tą pačią situaciją su Jese, vienas iš žaidėjų laimėjusių auksinį batelį U21 ir buvo geresnis už Moratą praktiškai visais aspektais. Trauma ir žaidėjas nebetempia pusės to lygio. Bet Asensio potencialo turi. Būtų nuostabu išlaikyt ispanišką branduolį ispaniškoj komandoj.
ART
1 13 04-21 13:56
be šansų jį paimti, ant rankų Madride nešiojamas ir jam piešiamas RM lyderio vaidmuo po kelių metų. Gerai čia RM prasisuko su juo , paimtas buvo už 3mln.
hh
1 11 04-21 14:06
jau greiciau james/stiklini bale parduos uz kosminius pinigus ar benzema parduos ir cr statys i centro puolejo vieta, nei kad Asensio parduos. Tokie talentingi ispanai nesimeto, bei jis ne vien ant popieriaus perspektyvus. Bet ir pirmajame sezone Reale yra naudingas, ir ne karta buvo vienas is esminiu zaideju atnesusiu pergale.
carlos
0 7 04-21 14:01
"Napalys" komentaras:
Pagal paskutines kainas (Gonzalo ir Pogba atvejais) - 50 per mažai. Asensio ne tik greitas ir techniškas. Jis mąstantis aikštėje... Bet išnuomoti metams gal ir nebloga mintis būtų. Nes atakuojančių saugų perteklius Madride
tai manyčiau laikas su jamesu atsisveikinti.
Napalys
0 7 04-21 13:52
Pagal paskutines kainas (Gonzalo ir Pogba atvejais) - 50 per mažai. Asensio ne tik greitas ir techniškas. Jis mąstantis aikštėje... Bet išnuomoti metams gal ir nebloga mintis būtų. Nes atakuojančių saugų perteklius Madride