V. Čeburinas: „Pakeitėme taktiką ir viskas susitvarkė“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš Kauno „Stumbrą“ rezultatu 3:0 teigė, kad pakeisti rungtynių eigą po pertraukos padėjo kitokia taktika.

„Pirmajame kėlinyje darėme per daug klaidų, kamuolį praradome per daug kartų, tačiau neleidome varžovui kažką sukurti prie mūsų vartų. Žaidimas daugiau vyko aikštės viduryje. Kėlinio viduryje atsirado pasitikėjimas, pradėjome rengti geras atakas, kurti progas, buvo galimybių įmušti, bet nepavyko, – kalbėjo čempionų treneris. – Antrajame kėlinyje viskas buvo kitaip, kiek kitaip sužaidėme taktiškai. Kūrėme atakas, spaudimo dėka ir baudonį uždirbome. Įmušėme vieną įvartį, antrą, trečia. Visi buvo nusiteikę nemažinti spaudimo, tačiau praradome kamuolį savo aikštės pusėje ir gavome baudinį. Bravo Ivanui Kardumui, kad jį atrėmė.“

V. Čeburinas pasisakė ir apie A lygoje debiutavusį Marko Iharošą bei pirmąjį įvartį čempionate įmušusį Rigino Cicilią.

„M. Iharošas gauna nepakankamai žaidimo laiko, tačiau ėjo į aikštę ir atidirbo. Yra klausimų, bet apie tai kalbėsime nagrinėdamo rungtynes, – sakė treneris. – Rigino įmušė, reiškia, savo buvimą aikštėje pateisino. Jis daro ir daug kitų naudingų dalykų, tik kol kas nesisekė įmušti. Manau, viskas susitvarkys.“