Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

V. Slivka įvarčių sąskaitą Škotijoje atsidarė puikiu smūgiu į "Rangers" vartus (VIDEO)


Šeštadienį buvo sužaistos penkios Škotijos „Premiership“ pirmenybių rungtynės, kurių metu pirmąjį savo įvartį atstovaujant „Hibernian“ ekipai pelnė Lietuvos rinktinės saugas Vykintas Slivka.

Antrąjame čempionato ture „Hibernian“ vyko į Glazgą, kur jų laukė praėjusį sezoną trečioje pozicijoje likę „Rangers“ futbolininkai. Nors svečiai iš Edinburgo pirmieji praleido įvartį, tačiau jie sugebėjo atsitiesti ir iškovojo pergalę 3:2, o pirmą kartą naujoje komandoje nuo mačo pradžios į aikštę žengęs V. Slivka trenerių nenuvylė ir prie pergalės prisidėjo sėkmingu žaidimu bei pelnytu įvarčiu.

Iš Turino „Juventus“ vasarą įsigytas saugas pasižymėjo 65-ąją minutę, kai nuginklavo varžovų vartininką puikiu smūgiu iš toli. Trečiąjį komandos įvartį pelnęs lietuvis prisidėjo ir prie antrojo komandos įvarčio: 39-ąją mačo minutę, V. Slivkos bandymas pasižymėti buvo blokuotas, tačiau po nesėkmingo rikošeto varžovų komandos žaidėjas nukreipė kamuolį į savo vartus.

Pačioje susitikimo pabaigoje, 89-ąją minutę, lietuvis buvo pakeistas, o kitas „Hibernian“ ekipai priklausantis Lietuvos rinktinės narys – Deivydas Matulevičius, rungtynes stebėjo sėdėdamas ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Po dviejų čempionato turų „Hibernian“ išlieka viena iš keturių lygos komandų, kurios vis dar neprarado taškų šio sezono Škotijos pirmenybėse.

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Dievas
0 10 08-12 20:10
Puiku. Taip ir toliau, Vykintai.
Xhb
0 9 08-12 20:21
Dabar i Celtic vartus jam reik imusti
ChelseaFC FcukLoserpool
ChelseaFC FcukLoserpool (palaiko Chelsea FC)
1 8 08-12 19:57
Siaip galima ir antra jam ivaryi uzskaityt kai kamuolys po jo smugiuoto rikoseto atsidure varti tinkle.. getas macas jam
Man Ager
1 3 08-12 20:42
Žvėriukas.
Dambrauskas
5 3 08-12 21:12
Kai sueis 32 metai pakviesiu i Zalgiri