"Valencia" rungtynių pabaigoje išleido pergalę prieš "Osasuna" (VIDEO)

Pirmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos paskutinės 17-ojo turo rungtynės.

Pamplonoje susitiko turnyrinės lentelės dugno komandos - "Osasuna" prieš "Valencia". Permainų kupina "šikšnosparnių" ekipa buvo arti pergalės, tačiau rungtynių pabaigoje šeimininkai išplėšė lygiąsias.

Jau 2-ąją minutę "Valencia" po Muniro El Haddadi įvarčio įgijo pranašumą, tačiau Oriolas Riera 7-ąją minutę atstatė lygų rezultatą. Vis dėlto tas pats "Osasuna" narys pačioje kėlinio pabaigoje įsimušė į savus vartus ir "Valencia" džiaugėsi įvarčio pranašumu.

62-ąją minutę "Osasuna" vėl sugebėjo išlyginti rezultatą. "Valencia" spaudė varžovus ir 73-ąją minutę rezultatas tapo 3-2, pasižymėjus Martinui Montoya.

86-ąją minutę Dani Parejo šioje dvikovoje galėjo padėti galutinį tašką, tačiau ispanas nerealizavo 11 metrų baudinio, o "Osasuna" 92-ąją minutę išlygino rezultatą ir atėmė svarbius taškus iš svečių.

"Valencia", šį sezoną iškovojusi vos tris pergales, su 13 taškų užima 17-ąją poziciją. "Osasuna" su 8 taškais lieka paskutinėje vietoje.

"Osasuna" 3 - 3 "Valencia"
2' [0 - 1] Munir
7' [1 - 1] O. Riera
45' [1 - 2] O. Riera (į savus vartus)
62' [2 - 2] R. Torres
73' [2 - 3] M. Montoya
92+2' [3 - 3] C. Clerc
86' D. Parejo ("Valencia") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10014823" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>