Varžovus sutriuškinęs ''Bayern'' - Vokietijos taurės finale (VIDEO)

Antradienį vakare Vokietijos taurėje sužaistos pirmos pusfinalio rungtynės.

Lėverkuzene skaudžią pamoką gavo „Bayer” - dėl vietos finale su Miuncheno „Bayern” kovojęs vietos klubas buvo sutriuškintas rezultatu 2-6

Pirmajame kėlinyje svečių šou pradėjo Javi Martinezas. Netrukus dar vieną įvartį pridėjo Robertas Lewandowskis, tiesa, šeimininkams taip pat pavyko pasižymėti.

Po pirmojo kėlinio „Bayer” dar turėjo visus šansus kovoti su bavarais, tačiau svečiai antroje rungtynių pusėje buvo dar grėsmingesni.

Net tris įvarčius pridėjo Thomas Mulleris ir vienu tiksliu smūgiu pasižymėjęs Thiago. Dar vieną paguodos įvartį varžovams pelnė Leonas Bailley.

„Bayern” Vokietijos taurės finale susigrums su „Schalke” - „Eintracht” poros nugalėtoju.

„Bayer” 2 - 6 „Bayern Munich”
3' [0 - 1] J. Martinez
9' [0 - 2] R. Lewandowski
16' [1 - 2] L. Bender
52' [1 - 3] T. Muller
61' [1 - 4] Thiago
64' [1 - 5] T. Muller
72' [1 - 5] L. Bailey
78' [1 - 6] T. Muller

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11078023?bmstart=0" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>