V.Dambrauskas: kamuolys buvo lyg užkeiktas (VIDEO)

Marijampolės "Sūduvos" komanda iškovojo devintąją pergalę iš eilės ir po 28 turo tapo A lygos lydere.

Suvalkiečiai sekmadienį namie 3:0 sutriuškino Vilniaus "Žalgirį" bei perėmė iniciatyvą čempionate. Po šios pergalės "Sūduva" surinko 59 taškus, "Žalgiris" turi 58.

Po rungtynių čempionų treneris Valdas Dambrauskas šnekėjo:

"Norėjau pasveikinti "Sūduvą" su gražia pergale. Kaip visada sakau: futbolą keičia įvarčiai. Ruošėmės, įdėjome daug darbo, tačiau šeštąją minutę praleidome įvartį. Sunku paaiškinti, kaip ir kodėl.

Tai iš esmės pakeitė rungtynes. Bandėme "Sūduvai" primesti savąjį žaidimą ir manau, kontroliavome pirmąjį kėlinį. Atlikome neblogų smūgių įvartus, tačiau kamuolys lyg užkeiktas į juos nepateko.

Antrajame kėlinyje žaidžiama, kol rezultatas išlyginamas ir aišku, paliekiamas laisvas užnugaris. Tuo "Sūduva" šiandien ir pasinaudojo.

Privalome nenuleisti galvų ir eiti kovoti. Turime penkis finalus, jei juos laimėsime, tapsime čempionais."