"Ventspils" gretose S.Paulius sužaidė jubiliejinį mačą

Latvijos aukščiausiame divizione „Virsliga“ pergalę iškovojo Ventspilio „Ventspils“. Ji IX turo rungtynėse namie 2:0 (0:0) nugalėjo Liepojos „Liepāja“. Šeimininkų gretose šimtąjį mačą sužaidė lietuvis Simonas Paulius.

Pirmasis įvartis pelnytas 59-ąją minutę. Po Eduardo Tīdenbergo perdavimo iš dešinės pasižymėjo Alanas Siņeļņikovas (1:0).

Antrajame kėlinyje grėsmingai iš toli mušė ir S. Paulius. Jo smūgiuotą kamuolį pagavo „Liepāja“ vartininkas Pāvelas Doroševas.

„Ventspils“ skirtumą padvigubino 83-ąją minutę. Po dar vieno perdavimo iš dešinės įmušė Girtas Karlsonas (2:0). Latvis per aštuonerias žaistas čempionato rungtynes pelnė devintąjį įvartį ir užtikrintai pirmauja snaiperių klasifikacijoje. Antras – Dmitri Platonovas iš Jūrmalos „Spartaks“. Baltarusio sąskaitoje – penki įvarčiai.

Ketvirtadienį S. Paulius žaidė visas rungtynes. Tai buvo jo jubiliejinis – šimtasis – mačas „Ventspils“ gretose.

„Ventspils“ (21 taškas) užtikrintai pirmauja Latvijos lygoje. „Spartaks“ ir „Liepāja“ savo taupyklėse turi po 16 taškų. Tiesa, Jūrmalos komanda sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Artimiausias „Ventspils“ mačas – po čempionato pertraukos. Pirmenybių lyderiai birželio 10-ąją svečiuose susitiks su „Spartaks“.

Dabar S. Paulius prisijungs prie Lietuvos rinktinės, kuri dalyvaus Baltijos taurės turnyre.