Veselinovičius: esu patenkintas, kad žmonės iš stadiono išeina pamaloninti (VIDEO)

Kaip ir keliuose pastaruosiuose mačuose, taip ir „SMScredit.lt A lygos“ 33-iajame ture „Šiaulių“ ekipa varžovams priešinosi tik kėlinį. Dėl bronzos medalių kovojantys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai po pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir atseikėjo varžovams penkis įvarčius – 5:0 (0:0).

Treneris Aleksandras Veselinovičius („Sūduva“): „Sveikinu savo futbolininkus, šaunuoliai. Ne visada rungtynės klostosi taip, kaip norite. Pirmasis kėlinys nesigavo, truputį pakeitėme žaidimo schemą. Treniruočių procese reikia automatizmo, jog žaidėjai žinotų judėjimo liniją ir ploto nuojautą. Antrame kėlinyje grąžinome sistemą, kuria žaidėme visą čempionatą. Džiaugiuosi, nes pasitvirtino, kad „Sūduva“, nepaisant rungtynių rezultato, žaidžia iki galo. Esu patenkintas, kad žmonės iš stadiono išeina su malonumu.“

Vaidas Slavickas („Sūduva“): „Komandos forma nebloga, spaudžiame varžovus visų rungtynių metu ir kada įkrenta pirmas įvartis, tada atsipalaiduojame, pradedame žaisti savo futbolą ir viskas kol kas klostosi kuo puikiausiai. Pirmame kėlinyje atakavome, „Šiauliai“ surengė pora kontratakų, bet rungtynės buvo iki pirmo įvarčio. Iš šono man pasirodė, kad „Šiauliams“ sunkiai sekėsi su mumis tvarkytis.“

Treneris Deivis Kančelskis („Šiauliai“): „Trejetą rungtynių iš eilės pirmus kėlinius sužaidžiame tikrai pagirtinai: tiek su „Žalgiriu“, tiek su „Atlantu“, tiek dabar su „Sūduva“. Paskui visų rungtynių eigoje sunku išlaikyti tempą. Kalbėjome rūbinėje, kad pakeistume šitą situaciją. Deja, po pirmo praleisto įvarčio sugriūname, seka antras, trečias ir tada priešininkai atsipalaiduoja ir mums sunku kažką ištaisyti. Deja, šiai dienai tokia situacija, viskas logiška. „Sūduva“ tikrai stipresnė komanda ir džiugu, kad nors pirmame kėlinyje mums pavyko atsilaikyti. Turėjome ir neblogų kontratakų, ir momentų. Nėra taip viskas blogai, kaip atrodo.“