Vokietija tik po pratęsimo palaužė Alžyrą (VIDEO)

Alžyro rinktinei nepavyko sukurti dar vieno stebuklo pasaulio čempionate. Planetos pirmenybių aštuntfinalyje afrikiečiai garbingai kovojo, tačiau po pratęsimo 1-2 nusileido Vokietijos rinktinei.

Rungtynių pradžioje Alžyro ekipa stengėsi itin atidžiai gintis. 9-ąją minutę I.Slimani galėjo pasižymėti, tačiau M.Neueris laiku išbėgo iš vartų ir pavojų likvidavo.

13-ąją minutę Schweinsteigeris smūgiavo iš toli, bet Mbolhi žaidė užtikrintai.

Afrikiečiai atsakė pavojingomis kontratakomis. Feghouli prasiveržė netoli vartų, tačiau buvo netikslus. Netrukus Ghoulamo ir Slimani kombinacija pasibaigė įvarčiu - puolėjas po tikslaus saugo perdavimo galva nukreipė kamuolį į Neuerio vartus. Tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Įsižaidęs Ghoulamas pats suklaidino kelis vokiečių gynėjus ir prasiveržė prie vartų, bet vėl pritrūko meistriškumo rezultatyviai užbaigti ataką.

Kėlinio pabaigoje J.Lowo auklėtiniai parodė, kad jie ne veltui laikomi susitikimo favoritais. Europiečiai perėmė iniciatyvą: M.Ozilas bandė laimę iš toli, o 40-ąją minutę fantastiškai sužaidė Alžyro vartininkas, kai atrėmė T.Krooso ir M.Gotze smūgius.

Po pertraukos vokiečiai pradėjo varžovų vartų šturmą, tačiau patikimai žaidė Mbolhi. Alžyriečiai atsakė greitais išpuoliais.

57-ąją minutę Ph.Lahmas pavojingai smūgiavo iš toli. M.Neueris taip pat turėjo darbo ir sustabdė Slimani ataką.

Vis labiau senkant rungtynių laikui europiečiai iššvaistė dar galybę progų - už galvos griebėsi Schweinsteigeris, Mulleris.

Komandos turėjo žaisti pratęsimą, kuris prasidėjo žaibišku vokiečių įvarčiu - T.Mulleris perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir A.Schurrle išradingai jį nukreipė į vartus - 1-0.

102-ąją minutę M.Mostefa vos neišlygino rezultato, kai po kampinio kamuolys nuskriejo šalia virpsto.

119-ąją minutę M.Ozilas padėjo rungtynėse tašką, kai po netaiklaus T.Mullerio smūgio nuginklavo puikiai žaidusį Mbolhi. Alžyras dar sugebėjo įmušti garbės įvartį - sulaukęs tolimo perdavimo į baudos aikštelę tiksliai mušė A.Djabou - 1-2.

Vokietija 2 - 1 Alžyras

92' [1 - 0] A.Schurrle

119' [2 - 0] M.Ozilas

120' [2 - 1] A.Djabou

Startinės sudėtys:

Alžyras: Mbolhi, Ghoulam, Belkalem, Halliche (c), Lacen, Feghouli, Slimani, Soudani, Taider, Mandi, Mostefa.

Vokietija: Neuer, Howedes, Schweinsteiger, Ozil, Muller, Lahm (c), Mertesacker, Kroos, Gotze, Boateng, Mustafi