Vokietijoje - pirmasis J. Rodriguezo įvartis ir "Bayern" pergalė (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse antradienio vakarą sužaistos ketverios pirmosios 5-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" išvykoje susigrūmė su Gelzenkircheno "Schalke". Bavarų išvyka nusisekė - Jamesas Rodriguezas pasiekė savo pirmąjį įvartį Vokietijoje, o "Bayern" šventė pergalę rezultatu 3-0.

25-ąją minutę Robertas Lewandowski nuo 11 metrų žymos išvedė svečius į priekį, o pirmą kartą startinėje sudėtyje žaidęs J. Rodriguezas varžovus nubaudė po keturių minučių.

Galutinis taškas buvo padėtas 75-ąją minutę, kai įvartį pasiekė aikštėje po keitimo pasirodęs Arturo Vidalis.

"Bayern" po pergalės bent laikinam pakilo į pirmąją poziciją.

Kitos dvikovos baigėsi Mionchengladbacho "Borussia" ir "Augsburg" pergalėmis, o "Wolfsburg" ir Brėmeno "Werder" išsiskyrė lygiosiomis.

"Schalke" 0 - 3 "Bayern"
25' [0 - 1] R. Lewandowski (11 m. baudinys)
29' [0 - 2] J. Rodriguez
75' [0 - 3] A. Vidal

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10604308" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Gladbach" 2 - 0 "Stuttgart"
57' [1 - 0] Raffael
74' [2 - 0] Raffael (11 m. baudinys)

"Augsburg" 1 - 0 "Leipzig"
4' [1 - 0] M. Gregortisch

"Wolfsburg" 1 - 1 "Werder"
28' [1 - 0] D. Origi
56' [1 - 1] F. Bartels