Vokietijos rinktinė po 11 m baudinių serijos palaužė Italijos pasipriešinimą (FOTO, VIDEO)

Šeštadienio vakarą sužaistas jau trečiasis Europos čempionato ketvirtfinalis, kuriame susikovė Vokietijos bei Italijos futbolininkai.

Įdomu, kad iki šiol vokiečiai savo varžovų nebuvo įveikę jokiame svarbiame turnyre, bet šįkart jie į aikštę žengė kaip pasaulio čempionai. Mačas buvo tikrai intriguojantis.

Ekipų sudėtys:

Vokietija: M. Neuer; J. Hector, B. Howedes, J. Boateng, M. Hummels; J. Kimmich, T. Kroos, S. Khedira (16' B. Schweinsteiger), M. Ozil, T. Muller; M. Gomez (72' J. Draxler).

Italija: G. Buffon; M. De Sciglio, G. Chiellini (120' S. Zaza), A. Barzagli, L. Bonucci, A. Florenzi (86' M. Darmian); S. Sturaro, M. Parolo, E. Giaccherini; G. Pelle, Eder (108' L. Insigne).

Pirmasis įvartis krito jau 27-ąją minutę, kuomet pasižymėjo traumuotą Sami Khedirą pakeitęs Bastianas Schweinsteigeris. Visgi, prieš atlikdamas smūgį galva jis prasižengė, taigi, rezultatas išliko 0-0.

Kėlinio pabaigoje pavojingą smūgį dar pavyko atlikti Stefano Sturaro, o antrojo kėlinio pradžioje nuo garantuoto įvarčio italus išgelbėjo puikiai sužaidęs Alessandro Florenzi.

Joachimo Lowo auklėtiniai galiausiai išsiveržė į priekį, kai 65-ąją minutę pasižymėjo M.Ozilas, o Mario Gomezas dar po kurio laiko buvo atsidūręs vienas prieš Gianluigi Buffoną.

Vis dėlto, emocingo trenerio A.Conte skatinami italai sugebėjo rezultatą išlyginti.

78-ąją min. už J.Boatengo žaidimą ranka baudos aikštelėje buvo skirtas 11 m. baudinys, kurį realizavo L.Bonucci - 1:1.

Daugiau įvarčių pagrindinio laiko ir pratęsimo metu pelnyta nebuvo, todėl ekipos turėjo išsiaiškinti pajėgumą 11 m baudinių serijoje.

Nervų kare stipresni buvo vokiečiai ir J.Hectoro smūgis juos išvedė į pusfinalį, kur teks žaisti prieš Prancūzijos ir Islandijos rungtynių nugalėtoją.

Vokietija 1 - 1 Italija (po 11 metrų baudinių serijos)
[1-0] 65' Mesut Ozil
[1-1] 78' Leonardo Bonucci (iš 11 metrų baudinio)