W. Rooney atnešė pergalę "Everton", "Chelsea" gavo antausį nuo "Burnley" (VIDEO)

Sužaisti dar penki pirmojo "Premier" lygos turo susitikimai.

Savo sezoną nesėkme namuose pradėjo čempionas Londono "Chelsea", kuris dar neįpusėjus pirmajam kėliniui prieš "Burnley" liko be Gary Cahillo. Anglas buvo pašalintas iš aikštės dėl pražangos prieš Steveną Defour.

Tuo pasinaudoję svečiai išlygino žaidimo eigą, o Matthew Lowtono perdavimu iš krašto pasinaudojęs Samas Vokesas juos išvedė į priekį.

Tai jau buvo rimtas nokdaunas, tačiau puikų įvartį 39-ąją minutę įmušė Stephenas Wardas, o Vokesas prieš pertrauką į savo sąskaitą įsirašė dublį.

Čempionai patyrė tikrą krachą ir atrodė, jog šansų išsikapstyti jie nebeturi, bet reikalus pataisė į aikštę po keitimo žengęs Alvaro Morata, kuris galva sušvelnino rezultatą, o dar po kelių minučių įmušė Andreasui Christensenui esant nuošalėje, tad įvartis nebuvo įskaitytas.

Vėliau antrą geltoną kortelę užsidirbo Cescas Fabregasas, bet ispanui atlikti rezultatyvaus perdavimo Davidui Luizui nesutrukdė net ir šis faktas. Visgi, lygiųjų devyniese "Chelsea" išplėšti nesugebėjo.

Žymiai geriau sekėsi Liverpulio "Everton" komandai, kuri namuose įveikė "Stoke City" pasipriešinimą. Nors čia daug tikslių smūgių išvysti ir neteko, tačiau "Goodison Park" susirinkę sirgaliai tikrai galėjo pasidžiaugti Wayne'o Rooney forma, būtent kuris "irisams" garantavo pergalę.

Legendinis Anglijos rinktinės puolėjas įmušė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet kamuolį jam pakėlė Dominicas Calvertas-Lewinas.

Ne mažiau puikią pergalę šventė naujokas "Huddersfield Town", išvykoje 3-0 sutriuškinęs Londono "Crystal Palace". Čia žibėjo pirmą oficialų mačą komandoje sužaidęs Steve'as Mounie, kuris pelnė du įvarčius.

"West Brom" tuo tarpu minimaliu rezultatu privertė pasiduoti "Bournemouth", o "Southampton" bei "Swansea City" akistatoje abeji vartai išliko sausi.

"Chelsea" 2 - 3 "Burnley"
14' Gary Cahill ("Chelsea") pašalintas iš aikštės
[0-1] 24' Sam Vokes
[0-2] 39' Stephen Ward
[0-3] 43' Sam Vokes
[1-3] 69' Alvaro Morata
81' Cesc Fabregas ("Chelsea") pašalintas iš aikštės
[2-3] 88' David Luiz

"Crystal Palace" 0 - 3 "Huddersfield Town"
[0-1] 23' Joel Ward (į savus vartus)
[0-2] 26' Steve Mounie
[0-3] 78' Steve Mounie

"Everton" 1 - 0 "Stoke City"
[1-0] 45' Wayne Rooney

"Southampton" 0 - 0 "Swansea City"

"West Bromwich Albion" 1 - 0 "Bournemouth"
[1-0] 31' Ahmed Hegazy

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Marčius33
Marčius33 (palaiko Real Madrid C.F.)
2017-08-12 19:18
5 24
Kaip džiaugiuosiu kad didieji ekspertai kurie taip Morata nuvertino galbūt užtils, atėjo po keitimo ir per pusvalandį sugebėjo tiek daug darbo atlikt, ko Chelsea nesugebėjo per valandą. Beto būkit žmonės nelyginkit Torreso su Morata . Atsiskleis šitas puolėjas .
VaitelëTadas
VaitelëTadas (palaiko Chelsea FC, Lietuva)
2017-08-12 20:14
2 16
Vengiu komentuot referio darbą šiandien, bet Cahillui raudona mačo pradžioj tikrai nebuvo teisinga, turint omeny, kad analogiška situacija buvo ir su Burnley'o Mee. Tasai gavo tik geltoną. Anyway, neatmazkė. Chelsis gynyboj šiandien žaidė prastai. Kalbu apie Rudigerį. Nesužaidė gerai, per jį ir krito dvi bankės. Ką kalbėt apie vidurį - Kante belekaip gerai atrodo. Kovoja, bėga, kontaktuoja, o ir perdavimai tvarkingi. Willianas irgi incredible. Jo driblas ir greitis labai labai džiugina. Antram kėlinį atrodė, kad komanda nebetiki bent tašką palaikyt namie. Taip buvo iki Moratos įėjimo. Gyvybės įnešimas, bankė ir assistas. Pradžia tikrai neprasta. Trūksta labai labai Pedro ir Hazardo. Tikiuos šitas šaltas dušas bus gera pamoka, o rungtynėse su Spursais stosim į savo vėžias.