"West Brom" namuose nepaliko jokių vilčių "Burnley" futbolininkams (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos priešpaskutinės 6-ojo turo rungtynės.

"The Hawthorns" stadione šeimininkė "West Brom" komanda susigrūmė su lygos autsaideriais "Burnley" futbolininkais. Vest Bromičo miesto ekipa įrodė pranašumą ir šventė nesunkią pergalę rezultatu 4-0.

Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Craigas Dawsonas, kuris po pakelto kampinio 30-ąją minutę pasižymėjo galva. Pirmojo kėlinio  pabaigoje buvo pelnytas dar vienas įvartis ir pranašumą per pridėtą teisėjo laiką padidino Saido Berahino.

Varžovų triuškinimą pradėjęs įvartis buvo pelnytas dar 56-ąją minutę, kai po Grahamo Dorranso tikslaus perdavimo varžovų vartininką nuginklavo tas pats S.Berahino. Galutinį tašką šiame susitikime 90-ąją minutę padėjo minėtas G.Dorransas.

Po pergalės "West Brom" Anglijos pirmenybėse pakilo į 11-ąją vietą, o "Burnley" kartu su "Newcastle" dalijasi paskutinėme vieta.

"West Brom" 4 - 0 "Burnley"

30' [1 - 0] C.Dawson

45' [2 - 0] S.Berahino

56' [3 - 0] S.Berahino

90' [4 - 0] G.Dorrans

<script type="text/javascript" charset="utf-8" src="//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js" data-width="500" data-height="323" data-config="http://cdn.playwire.com/v2/16240/config/1378629.json" data-publisher-id="16240" data-video-id="1378629"></script>