"West Brom" neatsilaikė prieš "Man Utd", "Liverpool" sutriuškino "Bournemouth" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dar dvejos 18-ojo turo rungtynės.

"Manchester United" išvykoje susigrūmė su "West Brom". Jose Mourinho auklėtinių pirmajame kėlinyje susikrauta dviejų įvarčių persvara leido pasiekti pergalę rezultatu 2-1.

27-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis - po Marcuso Rashfordo pakelto kamuolio galva pasižymėjo įvarčių skonį po truputi atgaunantis Romelu Lukaku.

Ilgai netrukus svečiai iš Mančesterio įgijo dviejų įvarčių pranašumą. 35-ąją minutę "West Brom" ekipai nepasisekė - po Jesse Lingardo smūgio kamuolys kliudė vieną gynėjų ir atsidūrė vartų tinkle.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" visiškai nustojo atakuoti ir "West Brom" bandė parodyti savo potencialą. 77-ąją minutę intriga sugrįžo - po standartinės situacijos Garethas Barry tiksliu smūgė nuginklavo Davidą De Gea.

Per likusį laiką šeimininkai dar pabandė pasiekti antrąjį įvartį, tačiau "Man Utd" gynyba daugiau nebeklydo ir susitikimas baigėsi svečių pergale rezultatu 2-1.

Po pergalės "Man Utd" išlaiko tą patį 11 taškų atsilikimą nuo "Man City" ekipos. "West Brom" su 14 taškų lieka priešpaskutinėje vietoje.

Kitose rungtynėse į pergalingą kelią sugrįžo "Liverpool" klubas, išvykoje sudaužęs "Bournemouth". Jurgeno Kloppo auklėtiniai nutraukė dviejų lygiųjų seriją ir pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 4-0.

Jau pirmajame kėlinyje buvo pasiekti trys įvarčiai - pasižymėjo Philippe Coutinho, Dejanas Lovrenas ir Mohamedas Salah. 66-ąją galutinį tašką padėjo Roberto Firmino.

"West Brom" 1 - 2 "Man Utd"
27' [0 - 1] R. Lukaku
35' [0 - 2] J. Lingard
77' [1 - 2] G. Barry

"Bournemouth" 0 - 4 "Liverpool"
20' [0 - 1] P. Coutinho
26' [0 - 2] D. Lovren
44' [0 - 3] M. Salah
66' [0 - 4] R. Firmino