"West Ham" savo aikštėje skėlė antausį Anglijos čempionams, "Liverpool" ir toliau barsto taškus (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos pirmosios penkerios 9-ojo turo rungtynės.

Londono "West Ham" namų arenoje susitiko su dabartiniais čempionais "Manchester City" futbolininkais. Kovingose rungtynėse šeimininkai skėlė antausį Manuelio Pellegrini auklėtiniams.

21-ąją minutę "West Ham" ekipą į priekį išvedė Morganas Amalfitano, kuris pasižymėjo po puikaus Ennnero Valencia perdavimo.

Antrajame kėlinyje vyko įnirtinga kova ir "West Ham" nepasidavė varžovų spaudimui. 75-ąją minutę netikėtai į Joe Harto ginamus vartus krito dar vienas įvartis, o pasižymėjo Diafra Sakho.

Vis dėlto, jau vos po dviejų minučių Davidas Silva atgaivino intrigą, pelnydamas įvarti po tikslaus Jesuso Navaso perdavimo. Per likusį laiką "miestiečiai" dar bandė išplėšti lygiąsias, tačiau galutinis rezultatas liko 2-1.

Po pergalės "West Ham" klubas Anglijoje pakilo į ketvirtąją vietą, o "Man City" su 17 taškų išlieka antroje pozicijoje.

Kitose rungtynėse "Liverpool" nesugebėjo įveikti "Hull City" ekipos, o Londono "Arsenal" po Alexio Sanchezo įvarčių palaužė "Sunderland" vienuolikę rezultatu 2-0.

"West Ham" 2 - 1 "Manchester City"

21' [1 - 0] M.Amalfitano

75' [2 - 0] D.Sakho

77' [2 - 1] D.Silva

"Liverpool" 0 - 0 "Hull City"

"Southampton" 1 - 0 "Stoke City"

33' [1 - 0] S.Mane

"Sunderland" 0 - 2 "Arsenal"

30' [0 - 1] A.Sanchez

90' [0 - 2] A.Sanchez

"West Brom" 2 - 2 "Crystal Palace"

16' [0 - 1] B.Hangeland

45' [0 - 2] M.Jedinak (11m. baudinys)

51' [1 - 2] V.Anichebe

90' [2 - 2] S.Berahino (11m. baudinys)

"Swansea" 2 - 0 "Leicester City"

34' [1 - 0] W.Bony

57' [2 - 0] W.Bony