W.Rooney dublis nulėmė "Man Utd" pergalę, "Southampton" patyrė nesėkmę (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 27-asis turas, kuriame sužaistos šešerios rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko Londone, kur savo žiūrovų palaikomas "West Ham" klubas susitiko su "Crystal Palace" futbolininkais. Alano Pardew auklėtiniai rezultatu 1-3 įveikė šeimininkus.

Nugalėtojų gretose įvarčius pelnė Scottas Dannas ir du kartus pasižymėjęs Glenas Murray'us, kuris 69-ąją minutę už antrą geltoną kortlę paliko aikštę. 76-ąją minutę Enneras Valencia sušvelnino rezultatą, tačiau nuo pralaimėjimų "plaktukų" neišgelbėjo.

Po pergalės "Crystal Palace" pakilo į 12-ąją vietą, o "West Ham" bent laikinai lieka aštuntoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse "Manchester United" klubas "Old Trafford" stadione susigrūmė su "Sunderland" vienuolike. Kapitono vedama "raudonųjų velnių" ekipa rezultatu 2-0 nugalėjo svečius.

66-ąją minutę Wayne'as Rooney pirmąjį įvartį pelnė nuo 11 metrų žymos, kai taip pat iš aikštės buvo pašalintas Wesas Brownas. Galutinį tašką anglas padėjo 84-ąją minutę ir tuoj pat buvo pakeistas Juano Matos.

"Man Utd" bent laikinai pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Kiek netikėtą pralaimėjimą išvykoje patyrė "Southampton", o minimalias pergales šventė "Newcastle" ir "Stoke City".

"West Ham" 1 - 3 "Crystal Palace"

41' [0 - 1] G.Murray

51' [0 - 2] S.Dann

63' [0 - 3] G.Murray

76' [1 - 3] E.Valencia

69' G.Murray ("Crystal Palace") pašalintas iš aikštės

"Manchester United" 2 - 0 "Sunderland"

66' [1 - 0] W.Rooney (11m. baudinys)

84' [2 - 0] W.Rooney

65' W.Brown ("Sunderland") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7543034" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Burnley" 0 - 1 "Swansea"

64' [0 - 1] K.Trippier (į savus vartus)

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=qqyqeMYGkOuVvLry" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>

"Newcastle" 1 - 0 "Aston Villa"

37' [1 - 0] P.Cisse

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=pImv1w1jr4tk53vX" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>

"Stoke City" 1 - 0 "Hull City"

71' [1 - 0] P.Crouch

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=oeuuWbqNX3lJy6HN" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>

"West Brom" 1 - 0 "Southampton"

2' [1 - 0] S.Berahino

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=9uxMoE3wr13XknXK" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>