Visos rungtynės
Ar A lygoje reikėtų didinti komandų skaičių?
  • Būtinai, nes dabartinė sistema - neįdomi. Ekipų skaičių reikėtų bent padvigubinti ir įvesti du ratus
  • Ne, dabartinė sistema yra puiki, o permainos nusmukdytų pirmenybių lygį
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Yahoo": "Man City" pabandys nusipirkti L.Messi


Netrukus užsidarysiantis žaidėjų perėjimo langas gali pasižymėti dar vienu neįtikėtinu įvykiu.

"Yahoo Sport France" žurnalistas Romainas Collet-Gaudinas paskelbė pribloškiančią naujieną, kad "Man City" klubas su treneriu Josepu Guardiola priešakyje pasistengs pagerinti neseniai pasiektą pasaulinio rekordą ir nusipirkti "Barcelona" lyderį Lionelį Messi.

30-metis argentinietis dar nepratęsė sutarties su katalonais, o dabartiniame jo kontrakte yra įrašyta 300 mln. eurų siekianti išpirkos suma.

Būtent tiek pinigų ir ketina pateikti "miestiečiai". Gandus dar labiau pakurstė ir faktas, kad sportininkas pradėjo domėtis "Man City" reikalais ir yra tapęs "Instagram" paskyros sekėju.

Jei šis neįtikėtinas sandoris įvyks, bus su kaupu pagerintas neseniai pasiektas pasaulio rekordas, kai PSG komanda iš tos pačios "Barcelona" ekipos už 222 mln. eurų nusipirko puolėją Neymarą.

Straipsnio įvertinimas: 8 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

tiesiog
2017-08-20 16:34
1 27
Nesu nei Barcos gerbėjas nei priešas, bet nuo to laiko, kai Messi pradėjo būti tituluojamas geriausiu futbolininku pasaulyje, visada troškau jį išvysti bet kurios kitos valstybės stiprioje lygoje ir pamatyti ar neprarastų lyderio savybių būdamas kitur nei Barcelonoj, tad visai noriu, kad šis transferas iš tikrųjų įvyktų.
Pinigai
2017-08-20 15:55
1 25
Kad ir kaip skamba 300mln euru, uz messi tiek moketi verta ir atsipirktu
lll
2017-08-20 16:11
2 23
cia tik seip pamastymas: kiek liktu barselonos "FANU", jei messis iseitu? turbut visokie super Vaidoshiai is niekur nieko "malkines zydruosius" pradetu garbint
FANAS
2017-08-20 16:26
0 20
kad ir kaip atrodo nesamone,bet sitie arabu sheikai deje skersa ant tu pinigu vienas su kitu konkuruoja ,nenustebciau dbr ypac po neymaro ispirkos kad uz messi 300 paklotu jau uz neymara visi sake nesamone nieko nebus ,pasakos gandai ,aha mates kaip baiges tos pasakos,jai messi tikrai nores keltis i city ,garantuoju tie naftos milijardieriai numes ispirka net negalvoje
jghjg
2017-08-20 15:19
2 19
jei ir misis paliks barsukyna, tiems konkreciai ragas ateinancius kelis sezonus, kol stabilizuosis komandos branduolys