Z. Ibrahimovičiaus debiutas: puikus įvartis jau 4-ąją minutę ir "United" pergalė (VIDEO)

Šį vakarą rungtynėse su „Galatasaray“ savo pirmąsias rungtynes „Manchester United“ ekipoje sužaidė Zlatanas Ibrahimovičius. Puolėjas ilgai netrukęs pelnė savo pirmąjį įvartį, o jo atstovaujama komanda šventė pergalę 5-2.

Ibrahimovičius pasižymėjo jau ketvirtąją minutę puikiu smūgiu „žirklėmis“. Nors vėliau „Galatasaray“ pelnė du įvarčius ir įsiveržė į priekį, antrąjame kėlinyje „United“ dominavo aikštėje ir pelnė dar keturis įvarčius. „Raudonųjų velnių“ gretose du įvarčius pelnė Wayne`as Rooney, o po vieną pridėjo Marouane Fellaini bei Juanas Mata.

Kitas draugiškas rungtynes „United“ žais rugpjūčio 3 dieną prieš „Everton“ klubą.