Z. Ibrahimovičiaus dublis nulėmė "Man Utd" pergalę, "Leicester" išsigelbėjo paskutinėmis minutėmis (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar penkerios 17-ojo turo rungtynės.

"Stoke City" savo žiūrovų akivaizdoje ginklus surėmė su "Leicester City" futbolininkais. Claudio Ranieri auklėtiniai, 15-ajame ture pasiekę puikią pergalę prieš "Man City", toliau neatranda pergalių kelio - rungtynių pabaigoje išplėštos lygiosios prieš "puodžius".

28-ąją minutę "lapės" liko žaisti dešimtyje, kai itin diskutuotiną raudoną kortelę bandydamas kovoti dėl kamuolio gavo puolėjas Jamie Vardy.

"Leicester" po savo komandos žvaigždės netekties sutriko ir iki pirmojo kėlinio pabaigos praleido du įvarčius. 39-ąją minutę nuo 11 žymos pasižymėjo Bojanas Krkičius, o pranašumą per pridėtą laiką padidino Joe Allenas.

74-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Leonardo Ulloa sugrąžino intrigą šioje dvikovoje. Savo žaidimą pajutusios "lapės" nepraleido progos atimti pergalę iš šeimininkų - 89-ąją minutę rezultatą išlygino Danielis Amartey.

"Leicester" šiame sezone jau penktą kartą sužaidžia lygiosiomis. 17 taškų turintys Anglijos čempionai po lygiųjų nukrito pozicija žemyn, o "Stoke City" rikiuojasi 11-oje pozicijoje.

Dar kitose dvikovose "Middlesbrough" namuose sutriuškino "Swansea", o "Sunderland" ir "West Ham" savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė minimalias pergales.

19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku "West Brom" namuose priėmė "Manchester United" futbolininkus. Jose Mourinho auklėtiniai tęsia pergalingų rungtynių atkarpą - išvykoje iškovota pergalė rezultatu 0-2.

Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Zlatanas Ibrahimovičius. 5-ąją minutę švedas galva pasižymėjo po puikaus Jesse Lingardo perdavimo, o galutinį tašką padėjo antrojo kėlinio pradžioje.

Tris pergales iš eilės iškovojęs "Man Utd" su 30 taškų užima šeštąją poziciją. "West Brom" lieka septintoje vietoje.

"Stoke City" 2 - 2 "Leicester"
39' [1 - 0] B. Krkič (11 m. baudinys)
45+3' [2 - 0] J. Allen
74' [2 - 1] L. Ulloa
89' [2 - 2] D. Amartey
28' J. Vardy ("Leicester") pašalintas iš aikštės

"Middlesbrough" 3 - 0 "Swansea"
18' [1 - 0] A. Negredo
29' [2 - 0] A. Negredo (11 m. baudinys)
58' [3 - 0] M. De Roon

"Sunderland" 1 - 0 "Watford"
49' [1 - 0] P. van Aanholt

"West Ham" 1 - 0 "Hull City"
76' [1 - 0] M. Noble (11 m. baudinys)

"West Brom" 0 - 2 "Man Utd"
5' [0 - 1] Z. Ibrahimovič
56' [0 - 2] Z. Ibrahimovič