Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

Z. Ibrahimovičius ir M. Rojo patyrė sunkias traumas (VIDEO)


"Manchester United" pergalę UEFA Europos lygoje apkartino dviejų startinės sudėties žaidėjų traumos.

Vakar įvykusiose atsakomosiose Europos lygos ketvirtfinalio rungtynėse "Man Utd" po pratęsimo rezultatu 2-1 pranoko Briuselio "Anderlecht". Rungtynių metu Jose Mourinho buvo priverstas atlikti privalomus keitimus - dėl traumų nebegalėjo žaisti Zlatanas Ibrahimovičius ir Marcos Rojo.

Pirmasis traumą dar 23-ąją minutę patyrė centro gynėjas M. Rojo, kai bandydamas pasiekti kamuolį galimai pasitempė kelio raiščius. Tuo metu Z. Ibrahimovičius kovodamas dėl kamuolio paskutinę pagrindinio laiko minutę nesėkmingai nusileido ant žemės ir galimai patyrė kryžminių kelio raiščių traumą.

Tiesa, po rungtynių "Man Utd" gynėjas Luke'as Shaw ramino "raudonųjų velnių" sirgalius pasakydamas, kad Z. Ibrahimovičius jaučiasi gerai.

Tokios informacijos dar nebuvo linkęs pateikti J. Mourinho: "Nemanau, kad čia buvo paprastos traumos, tačiau reikia palaukti tolimesnių tyrimų. Negaliu nieko daugiau pasakyti, nes esu treneris, o ne daktaras."

Nesėkmingas Ibros nusileidamas:

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Cfc
1 23 04-21 12:19
Baisu. Stiprybės sveikstant. Tokiu traumu nelikiečiu niekam, net vaidoshiui. Futbolas turi buti malonus, mažiau skausmo!
aha
0 14 04-21 12:15
vakar zejau rungtynes maciau Zlatano trauma..labai kraupiai atrode fuu...
Gaisena
2 3 04-21 13:28
"mu fanas" komentaras:
on a side note, kas do buduliu porele rojo ir herrera tai bbd, kas antra prazanga ant oranzines kortos tempia, kur tik tokius mu atkase, cia minusuokit neminusave bet jei turit akis tai patys matot
ne is kur klubas tokius atkapste, o kaip treneris liepia zaist, manau atsimeni prie Realo kokie zverys buvo Pepe ir kiti, poto isejus treneriui iskart apsiramino.
mu fanas
9 3 04-21 12:16
on a side note, kas do buduliu porele rojo ir herrera tai bbd, kas antra prazanga ant oranzines kortos tempia, kur tik tokius mu atkase, cia minusuokit neminusave bet jei turit akis tai patys matot
Gaidoshius
25 3 04-21 12:04
Gerai, kad iskrito letapedis nosis, jis tik stabdo mu zaidima, matet visi kaip be jo pries chelsea vaizdas koks aikstej buvo, nors ir futbolo profesoriai kaip gaidoshius teige, kad vien jo pastangom vertejas dar neatleistas