Ar praėjusį sezoną lankėtės A lygos rungtynėse?
  • Taip, apsilankiau keliuose susitikimuose
  • Ne, manęs netenkina infrastruktūros ir futbolo lygis

"Žalgirio" krizė tęsiasi: D. Biljaletdinovas paliko vilniečius be taškų

2017-10-12 21:58:29 A lyga Vilniaus Žalgiris FK Trakai

Vilniaus „Žalgirio“ ekipai nepavyko sugrįžti į pergalių kelią – ketvirtadienio vakare jiems teko patirti dar vieną nusivylimą.

Namuose žaidę vilniečiai 0:1 nusileido po pergalės į antrąją poziciją A lygoje pakilusiai „Trakų“ komandai.

Savo nusiteikimą laimėti rungtynes svečiai parodė nuo pat pirmųjų rungtynių minučių, o sužaidus vos keletą minučių Oscaras pasiuntė kamuolį į vartus. Tiesa, susitikimo arbitras užfiksavo nuošalę ir rezultatas išliko lygus.

Pirmajame kėlinyje daugiau pavojingų atakų ir toliau kūrė „Trakai“, o galiausiai 34-ąją minutę savo klasę įrodė Dinijaras Biljaletdinovas, kuris gavęs kamuolį baudos aikštelėje, preciziškai tiksliai pasiuntė jį į „Žalgirio“ vartus.

Vos po šešių minučių „Žalgiris“ turėjo puikiausią progą rezultatą išlyginti: į „Trakų“ vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Visgi, Mantui Kukliui nuo vienuolikos metrų žymos pasižymėti nepavyko – jo smūgį atrėmė Timofėjus Sheremeta.

Antrojo kėlinio metu „Žalgiris“ stengėsi kontroliuoti kamuolį, o „Trakai“ savo progų ieškojo kontratakose. Geriausią galimybę išlyginti rezultatą turėjo Matija Ljujičius, tačiau jam išbėgus vienas prieš vieną su vartininku, T. Sheremetos įveikti nepavyko.

Susitikimo pabaigoje nuostabią galimybę pelnyti dublį turėjo D. Biljaletdinovas, kuris po komandos draugo smūgio gavo kamuolį prieš tuščius vartus, tačiau rusui nepavyko atlikti visko taip, kaip jis norėjo – kamuolys praskriejo virš varžovų vartų.

Per likusias minutes pakeisti situacijos „Žalgiriui“ nepavyko, tad jie prarado taškus antrą turą iš eilės.

Sužaidusi 27 rungtynes „Žalgirio“ ekipa vis dar pirmauja pirmenybėse su 58 taškais. „Trakai“ per tiek pat susitikimų surinko 51 tašką, o su 50 taškų „Sūduva“ užima trečiąją poziciją. Tiesa, marijampoliečiai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Ketvirtajame ture „Žalgiriui“ beliko sužaisti vienerias rungtynes – išvykoje prieš „Sūduvos“ komandą. Po šios akistatos pirmenybėse iš kovos pasitrauks dvi žemiausią poziciją užėmusios komandos, o likę klubai tarpusavyje sužais dar po penkerias rungtynes.