• Darbe
  • Kitur
  • Nesidomiu planetos pirmenybėmis

Žymusis W. Griggas eliminavo "Man City" iš FA taurės turnyro (VIDEO)

FA taurės aštuntfinalyje - netikėtumai: "Manchester City" eliminuotas iš tolimesnės kovos dėl turnyro trofėjaus.

Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje susigrūmė su trečios Anglijos lygos atstovais "Wigan". "Miestiečiai" visą antrąjį kėlinį žaidė dešimtyje, o žymusis Willas Griggas artėjant rungtynės į pabaigą pasiuntė į nokdauną svečius.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje "miestiečiai" apsisunkino galimybes iškovoti pergalę, kai grubiai prieš varžovą prasižengęs Fabianas Delphas prieš save išvydo raudoną kortelę.

Vis dėlto net ir žaisdami dešimtyje "Man City" futbolininkai antrajame kėlinyje dominavo su kamuoliu, tačiau 79-ąją minutę ne itin sėkmingas žaidimas aikštės viduryje nulėmė svečių nesėkmę.

W. Griggas "pavogė" kamuolį iš varžovų ir savo reidą užbaigė pergalingu įvarčiu į "Man City" vartus. Sirgalių herojumi laikomas W. Griggas dar kartą futbolo visuomenei priminė savo vardą.

"Wigan" ketvirtfinalyje susitiks su kitu "Premier" lygos atstovu - "Southampton".

"Wigan" 1 - 0 "Man City"
79' [1 - 0] W. Grigg
45+2' F. Delph ("Wigan") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 12 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
x d
1 62 02-20 00:32
Labai smagu už Wigano žaidėjus. Gal jie ir nelaimės FA taurės, bet tai ką jie padarė tiem susirinkusiems 20000 stadione sirgalių ir likusiems fanams yra kažkas tokio. Euforija kurios jie nusipelno. Nesvarbu , kad City žaidė geriau mažumoje , kad City kamuolio kontrolę turėjo , kad kampinių prikėlė kartais daugiau , atsimins visi rezultatą. Galima ginčytis ir dėl to ar reikėjo rodyti raudoną tame epizode Delfui, bet jau vėlu. Wiganas tikrai turėjo rungtynių planą, jis suveikė ir tai svarbiausia , gal sekmė prisidėjo . Toks tas futbolas.
Gunner
0 35 02-20 00:14
Will Grigg on fire...
pasuk smegeny
6 19 02-20 08:41
Wigan 2013 FA finale isdulkina arabu pripompuota MC rezu 1-0 2014 isdulkina MC FA taureje sveciuose 2-1, vel ir bum arabai patvarkyti,o gi 2018 su paciu paciausiu Pepu priesakyje kas FA cup padulkina ir vel o gi Wiganas arabu nafta
2urnas
5 18 02-20 00:28
Ispudingai wigan antram keliny zaide pries 10zaideju16% kontrole, 1smugis ir ivartis.city 14 smugiu ir nieko
Xd
2 12 02-20 00:52
Manau teisėjai nekalti,kad man city per 90min WIGAN komandai nesugebejo imušt neivieno