Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Apie baltąją Ispaniją futbolomanas

Blogo reitingas: 4 / Prenumeratoriai: 0

Blog'ai apie Ispaniją ir Madrido "Real"


Zizou debiutas už „Real“ trenerio vairo: žaidėjų įvertinimai

2016-01-10 17:19:00

Pirmadienį vyriausiuoju Madrido „Real“ treneriu tapęs Zinedine‘as Zidane‘as šeštadienį debiutavo Ispanijos „Primera“ rungtynėse prieš La Korunjos „Deportivo“. Pirmasis Zizou blynas neprisvilo – „baltieji“ svečius sutriuškino rezultatu 5-0.

Vakarykštis vaizdas aikštėje nebuvo pats įspūdingiausias, tačiau komandos parodytas noras laimėti ir pelnyti įvarčius šį sezoną tikriausiai dar nebuvo toks alkanas.

Keyloras Navasas (8) – Remiantis vien tik rezultatu atrodytu, kad Kosta Rikos rinktinės vartininkui šiame susitikime nebuvo daug darbo, tačiau „Deportivo“ per 90 minučių iš viso atliko net 18 smūgiu, tiesa, tik keturi skrieji į vartų plotą. K. Navasas žaidė patikimai ir drąsiai, bet svarbiausia, jam pavyko išsaugoti sausus vartus.

Dani Carvajalis (9) – Nuostabios rungtynės po traumos į startinę sudėtį grįžusiam „canterai“. D. Carvajalis į aikštę įnešė stabilumo tiek dešiniajame gynybos, tiek puolimo krašte. Ispanas buvo aktyvus abiejuose aikštės pusėje ir 22-ąją minutę atliko puikių rezultatyvų perdavimą futbolininkui iš Velso.

Pepe (7,5) – Rafaelio Benitezo pasitikėjimą įgavęs portugalas savo žaidimu turėjo įtikinti ir Zizou. Pepe aikštėje darė tai, ką ir moka geriausiai – griovė pavojingas varžovų atakas. Visiškai pasitikėti portugalu kiekviename epizode nebuvo galima, tačiau klubo senbuvis sužaidė solidžias rungtynes ir padėjo komandai mačą užbaigti be praleisto įvarčio.

Sergio Ramosas (7) – Komandos kapitonas žaidė tik pirmajame kėlinyje. Diskomfortą pajutęs S. Ramosas nebegalėjo tęsti rungtynių ir buvo pakeistas prancūzu. Ispanas nebuvo itin patikimas gynyboje, tačiau svariai prisidėjo prie pirmojo įvarčio – atliko rezultatyvų perdavimą.

Marcelo (8,5) – Eilinis puikus brazilo pasirodymas. Marcelo kairiajame krašte puikiai bendradarbiavo tiek su Isco, tiek po keitimo į aikštę žengusiu Jamesu Rodriguezu. Gynyboje klubo vicekapitonas neturėjo daug darbo, todėl dažnai jį buvo galima pamatyti varžovų aikštės pusėje, kur Marcelo ne kartą „maudė“ „Deportivo“ žaidėjus bei kėlė grėsmę vartininkui.

Luka Modričius (8) – Saugų darbas šiame susitikime ypatingai daug reiškė. Kroato indėlis centre buvo didžiulis – jis puikiai stabdė varžovų atakas ir dirigavo komandos žaidimui puolime.

Toni Kroosas (9) – Šį sezoną ne viename mače strigęs vokietis šįkart buvo nesustabdomas. T. Kroosui tai buvo vienos sėkmingiausių rungtynių šiame sezone. Pasaulio čempionas kartu su L. Modričiumi sudarė puikų duetą besiginant, tačiau pranašesnis buvo kuriant atakas. T. Kroosas ne tik atliko rezultatyvų perdavimą, bet ir sėkmingai vieną po kito dalijo perdavimus komandos draugams.

Isco (6,5) – Galiausiai į startinę sudėtį grįžęs Isco neatrodė geriausios savo formos. Ispanas rungtyniavo iki 66 minutės, tačiau saugui nepavyko pademonstruoti sėkmingo žaidimo. Keletą kartų saugas lygioje vietoje paslydo ir prarado kamuolį. Futbolininkui greičiausiai pritrūko laiko sugrįžti į senas vėžias, tačiau tik laiko klausimas, kada į jas vėl sugrįš.

Cristiano Ronaldo (8) – Geriausias 2014 metų futbolininkas šiame susitikime tikrai nebuvo prastas. Iš jo buvo galima pamatyti tai, ką ne visada išvysi – daug bėgiojimo visose puolimo pozicijoje. C. Ronaldo atliko daug smūgių, tačiau nei vienas nepasiekė tikslo. Kita vertus, į portugalo statistiką įrašyti du rezultatyvūs perdavimai. Bet kuriam kitam futbolininkui tokia statistika būtų puiki, bet tik ne šiam. Tai tikriausiai buvo galima pamatyti ir iš Cristiano veido – jam nepavyko padaryti tai, ką moka ir gali geriausiai – pelnyti įvarčių.

Karimas Benzema (8,5) – Prancūzas pasižymėjo du kartus, o puolėjui toks skaičius tikrai nėra prastas. K. Benzema nedemonstravo įprasto žaidimo, puolėjas kai kuriuose epizoduose klydo, buvo ne itin aktyvus. Vis dėlto savo pagrindinę užduotį Karimui pavyko atlikti ir, svarbiausia, prancūzas galiausiai sužaidė visas 90 minučių.

Garethas Bale‘as (10) – Pats aukščiausias įvertinimas, be jokių kalbų. Valas šį sezoną darosi vis sunkiau sustabdomas. Brangiausias pasaulio futbolininkas debiutinėse Zizou rungtynėse pelnė tris įvarčius ir buvo ryškiausias „baltųjų“ žaidėjas. G. Bale‘as spėjo ne tik aktyviai dalyvauti kuriant atakas ir pelnant įvarčius, bet ir ginantis. Garethas atliko pagrindines užduotis, kurias jam nurodė naujasis strategas – dalyvauti gynyboje ir ieškoti erdvės kuriant atakas.

Po keitimo į aikštę žengę žaidėjai:

Raphaelis Varane (7) – To pačio Zizou pastebėtas talentingas prancūzų gynėjas aikštėje praleido 45 minutes ir sužaidė užtikrintai. Antrajame kėlinyje „Real“ gynėjai daug darbo neturėjo, bet Raphaelis susitvarkė su pagrindinėmis savo užduotimis.

Jamesas Rodriguezas ir Jese – įvertinti šiuos žaidėjus pernelyg sunku, nes aikštėje praleido tik daugiau nei 20 minučių. Abu buvo itin aktyvūs, tačiau jei reikėtų iš šio dueto išskirti vieną, tai būtų kolumbietis, kuris pademonstravo solidesnį žaidimą nei Isco per 66 minutes.

6 2

Rūšiavimas: