Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Real Madrid C.F. Titto

Blogo reitingas: -6 / Prenumeratoriai: 3

Real Madrid C.F. , istorija, transferai, žaidėjai.


Cristiano Ronaldo saulėlydis?

2016-03-10 15:08:32

Viskas apie ką šiandien norisi parašyti ir pasidalinti mintimis, būnant Madrido Realo fanu - klubo lyderio, veido ir didžiausios (likusios) žvaigždės ateitis, galimybės ir forma.
Jau kurį laiką vidinis balsas kužda žodį "blogai" žiūrint į Madrido žaidėjus. To priežastis, greičiausiai, Ronaldo forma ir būklė. Vienas geriausių šio laikmečio planetos futbolininkų (nemėgstu veltis į bukas ir vaikiškas diskusijas kas yra geresnis/geriausias) jau gana ilgai atrodo kaip svetimas. Pagrindinė to priežastis – atsinaujinanti, o gal nepagydoma kelio trauma.
Jau praėjusio sezono pabaigoje - Real žvaigždė pradėjo buksuoti.
Keli keitimai, kelios varžybos skirtos "pailsėti" svarbiausiu komandai metu, prarasta galimybė kovoti dėl La Liga čempionų titulo. Jau signalizavo apie rimtą traumą ir prastą formą. Visgi iškovota La Decima kuriam laikui nuvijo visų mintis ir leido pasidžiaugti fanams.

Vasarą vykęs pasaulio futbolo čempionatas C.Ronaldo taip pat nesusiklostė. Tas žaidėjas, kuris beveik vienas leido Zlatanui Ibrahimovičiui pailsėti šia vasarą  neparodė nė pusės savo gebėjimų. Viskas buvo „nurašyta“ prastai ir silpnai Portugalijos rinktinės sudėčiai, kuri negebėjo ir negalėjo lygiuotis su kitomis komandomis. Nors daugelis pamiršta, kad vos laimėta prieš Ganą ir lygiosiomis sužaista su JAV rinktine.

Taigi, kas gąsdina Madrido fanus toliau? C.Ronaldo UEFA Super taurėje pelnyti du įvarčiai, įvartis prieš Kordobos ekipą turėtu raminti, tačiau yra kiek kitaip. Nors Ronaldo turėjo užtektinai laiko pailsėti po Brazilijos ir įgauti reikiamą formą, nes pradėjo treniruotis vėliau nei čempionate nedalyvavę žaidėjai - jis jau sezono pradžioje pradėjo rodyti sau neįprastai blogą formą, buvo pakeistas Ispanijos Super taurėje ir  net nebuvo registruotas varžyboms su Real Sociedad, kurios baigėsi fiasko jau sezono pradžioje 4-2 Real Sociedad naudai. Nežaisti starte, ar išvis būti neregistruotam - labai neįprasta C.Ronaldo karjeroje atstovaujant Madrido ekipą.
Visai tai signalizuoja tik vieną - Ronaldo trauma yra labai rimta. Su dideliu klaustuku ar žaidėjas išvis sugebės atgauti sau įprastą formą. Juolab žaidėjui vasario mėnesį sueina 30 metų. Prieš sezoninių varžybų metu Madrido ekipos treneris Carlo Ancelotti kalbėjo apie didelę žaidėjų rotaciją viso sezono metu, tai anot jo turėtų išlaikyti konkurenciją tarp žaidėjų, tačiau pažvelgus iš kitos pusės, gal būt tai irgi yra signalai, kad ir nepakeičiamajam Cristiano teks prisėsti ant suolelio.
Žinant žaidėjo charakterį,  tai veda prie visos puokštė problemų: Madrido komandai labai trūksta lyderio, puolimas su tik su Karimu Benzema ir be Angelio Di Marios atrodo bedantis. Komandos dirigentas Xabi Alonso taip pat išvyko kalbėdamas apie motyvacijos stoką, tačiau panašu, kad nutylėjo, kad tai ne jo vieno problema, motyvacijos trūksta visai komandai.  Aikštelėje, puolimui bando vadovauti nepatyręs jaunimas. Panašu, kad Realo laukia nuopolio sezonas. Neprotingi transferai, lyderio dingimas, neužaugęs jaunimas. Tai problemos su kuriomis šiemet susidurs klubas.

3 9

Rūšiavimas: 

xx
xx
2016-04-04 12:49
1 2
kas tu per miningytas,autoriau? eiles geriau,pats sau kurk ir narkotiku nevartok daugiau.
LIGONIS SIO STRAIPSNIO AUTORIUS
LIGONIS SIO STRAIPSNIO AUTORIUS
2016-03-15 17:12
6 6
LIGONI GYDYK GALVAS ,NEMATAU NE VIENO ZAIDEJO PASAULI KURIS JAU KELINTA SEZONA SUMUSA DAUGIAU IVARCIU NEI YRA SUZAIDES RUNGTYNIU BEST OF THE BEST!
carlos
carlos
2016-03-15 14:51
0 4
"Aikštelėje, puolimui bando vadovauti nepatyręs jaunimas." čia kas tokie, tie nepatyrę?
Respublik
Respublik (palaiko Real Madrid C.F., Vilniaus Žalgiris)
2016-03-13 21:47
2 6
Ne per vėlai publikuoji?
vaciukas
vaciukas
2016-03-11 23:13
6 3
penktokno ligio rashnelsi