A-lygos Totalizatorius [2012]

Atsakyti Sekti temą
figuras Rašė:

"Kruoja" 0-1 "Ekranas"
"Atlantas" 0-0 "Tauras"
"Banga" 3-3 "Šiauliai"
"Dainava" 0-4 "Žalgiris"

nenori likti "šeštas" ir bandysi pakilt į penktą vietą😟 😋
Citavimas
0
36 turo rezultatai:

Baltas Wilkas 6
Arsenalist 4
figuras 4

Galutinė lentelė
1 Baltas Wilkas 288
2 Arsenalist 271
3 Kristis 215
4 Cartoon 74
5 drilis 72
6 figuras 70
7 robexas 47
8 Fugitive 46
9 57kryziu 36
10 TiFozi 8

Ačiū dalyvavusiems...
Gaila, bet dėl tokio aktyvumo šio toto tęsti nėra prasmės.
Sėkmės visiems kitur 😈
Citavimas
0
Šiemet neplanuojama?
Citavimas
0
Sidokas Rašė:

Šiemet neplanuojama?

tai ką planuot, jei 2-3 žmonės dalyvauja😟
Citavimas
0
Gal po pertraukos atsirastų norinčių toto sudalyvauti? Jei susidarytų sarašiukas bent iš aštuonių asmenų, tai apsiimčiau paskaičiuoti.
Citavimas
0
Baltas Wilkas Rašė:

Gal po pertraukos atsirastų norinčių toto sudalyvauti? Jei susidarytų sarašiukas bent iš aštuonių asmenų, tai apsiimčiau paskaičiuoti.

kokie prizai? 😂 😠
embeded-image
Citavimas
0
Dalyvaujantys susimeta, o tada už 75% surinktų pinigų galima ir prizą įsteigt 🙄
Citavimas
0
75proc. 😂 😂 dalyvaučiau šiaip
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Dalyvaučiau
embeded-image
Citavimas
0
Aš irgi išmėginčiau savo jėgas. 😎
Citavimas
0
Dalyvauja tai pradžioj daug, bet kaip kadaise likom tryse 😁 . Aišku jeigu Wilkas apsiima, tai aš irgi sudalyvaučiau.
embeded-image
Citavimas
0
Aišku, sezonas jau prasidėjo, bet jei totalizatorius bus, tai aš irgi dalyvausiu.
Citavimas
0
Tiek jau tos, praleisim šį sezoną, nes ir su manimi vos susidaro 6 žmonės. Būtų iki pradžios susirinkę, kaip jau rašiau, bent 8, tai prisiversčiau. Jei labai yra norinčių spėlioti, A lygos toto rezultatus bent jau aš žinau, kad galima spėti http://www.halftime.lt/futbolo_speliones/lygos/ arba http://www.futbolinis.lt/ (pastarajame galima spėlioti ir pirmos ir antros Lietuvos lygų rezultatus(bent jau pernai taip buvo). Sėkmės visiems.
Citavimas
0