Serie A [2010/2011]

Atsakyti Sekti temą
38 turo spėjimų rezultatai:

ghostly_M 22
Crackas 17
figuras 14
Tommy 14
KAKA1 12
Yamakasi 11
Baltas Wilkas 9
grokis 8
Neutrol 8
Citavimas
0
Galutinė 2010/2011 metų sezono spėliotojų rikiuotė:

embeded-image
Citavimas
0
Dar kartą sveikinu KAKA 1, apgynus pirmąją vietą 😉

Iki kito sezono 😈
Kaip ir kiekvienais metais tikiuosi gausesnio spėliotojų būrio. Pradedame kaip ir neblogai, pradžioje secono buvo net 26 saraše, bet pastovumu pasižymėjo tik pusė...
Citavimas
0
Na ką, sveikinimai nugalėtojui, sveikinimai man, vos ne vos išsaugojus trečią vietą ir laukiame naujo sezono. 😉

O Wilkui, tai eilinį kartą embeded-image, bei didelis dėkui už šį totalizatorių. 😁

P.S. Visą laiką stebėdamas Cracką, tik dabar pamačiau, kad nedaug truko iki 2 vietos 😲
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Na ką, sveikinimai nugalėtojui, sveikinimai man, vos ne vos išsaugojus trečią vietą ir laukiame naujo sezono. 😉

O Wilkui, tai eilinį kartą embeded-image, bei didelis dėkui už šį totalizatorių. 😁

P.S. Visą laiką stebėdamas Cracką, tik dabar pamačiau, kad nedaug truko iki 2 vietos 😲

😂 Man, kaip pirmam sezonui daugiau nei puiku. Dar ne nuo pat pradziu pradejes. Nebloga kova buvo.

Didelis dekui Wilkui uz toto. Uz tai, kad "nepaluzo" vilkdamasis per viduri. Su nekantrumu laukiu kitu metu. 😉
embeded-image
Citavimas
0
Gaidis
Citavimas
0
grokis Rašė:

Didelis dekui Wilkui uz toto. Uz tai, kad "nepaluzo" vilkdamasis per viduri. Su nekantrumu laukiu kitu metu. 😉

ko gi čia "palūžti". Čia ne visada pasiseka, pasiseka kitur 🤠 O jeigu apsiėmiau jo (toto) organizavimą, tai ir turiu pabaigti... Bent jau kolkas šio darbelio užmesti neketinu 😈
Citavimas
0
Tommy Rašė:

+1 😉 sekmingu paskutiniu turu siaip ne taip isokau i 10uka 😁
Citavimas
0
ghostly_M Rašė:

+1 😉 sekmingu paskutiniu turu siaip ne taip isokau i 10uka 😁

grynai Tau atidaviau 10 vietą, nes surinkai vienodai taškų, bet spėjai nevisus turus...
Citavimas
0