Bundesliga

Atsakyti Sekti temą
Šioje temoje bus diskutuojama apie Borussia žaidimą aukščiausiame Vokietijos divizione
Citavimas
0
embeded-image

Jau visai netrukus! Startinė sudėtis: Bürki, Diallo, Delaney, Reus, Akanji, Dahoud, Philipp, Pulisic, Piszczek, Witsel, Schmelzer
Citavimas
1
Po antrų rungtynių, tokie pastebėjimai: Reus ir Witselio, Piszcek'o forma gera. Dahoud bus vienas kertinių šiam sezone, reik tikėtis pagaliau bus pamaina Gundoganui. Yra tikimybė, jog Diallo su Akanji susiklijuos link pavasario į pirmą padorią porą nuo Hummelso/Subotičiaus laikų. Wolf ir Philipp kolkas neranda sau vietos. Sudėtis atrodo gili, visose pozicijose atrodo yra konkurencija. Dėl komandos, atrodo sunkiai sekasi tvarkytis su intensyviu priešininkų žaidimu, sunkokai su kamuolio kontrole, bet prie Favre to ir reikėjo laukti. Bus labiau kontraatakuojanti komanda.
Citavimas
0
O kokia savaitė. 0-2 atsiliekant 4-2 laimėta prieš į formą ieinantį Bayer. Cl laimėta prieš Monaco 3-0, tiesa tie be formos. *** title race? Taip, jei Reus bus sveikas, nes dabar jis neįtikėtinas, labai gerai klijuoja jaunus kraštus, puolėją, pats 10 numery pabūdamas. Diallo irgi kolkas tobulas. BVB antruose kėliniuose kolkas valgo visus, pirmų galima ir nežiūrėti.
Citavimas
1