Aston Villa FC

Atsakyti Sekti temą
Powered Rašė:


Ar di Matteo gali motyvuoti komandą?
Ar Pierluigi Gollini šiame sezone sugebės atlaikyti nors vieną stipresnį smūgį, skriejantį tiesiai į jį?
Ar Jonathanas Kodjia taps naujuoju Benteke ne tik pagal nuošalių skaičių per rungtynes?
Ar Jedinakas su Westwoodu yra futbolininkai?
Ar Gabrielis Agbonlahoras ištrins savo hašišo barygos numerį ir tęs futbolininko karjerą?
Kaip komanda reaguos į su komanda nesusitvarkiusio RDM atleidimą lapkričio mėnesį?Nuo šių klausimų spėjo praeiti maždaug mėnesis, ir nors tikėjausi aptarti tai po sezono, į visus jau atsakyta. Per tą laiką spėjau apsilankyti mače su Newcastle, pajausti atmosferą Tshibolos equalizerio metu (A lygai dar yra kur pasitempti 😁 ), pamatyti gyvai brangiausią Championshipo mačą ever, kur susikirto du ČL laimėtojai. (Pasigyriau)

Dar spėjau pamatyti komandos downfallą ir išsikelti sau klausimus, kodėl vis dar palaikau šitą klubą, nes čia vyksta kažkoks šūdas. Net kai atrodo, kad komandoj jokio lost dressing room nebėra, o sudėtis tokia, kokią rinktumeis sau per FM, vis tiek sugebama būti atitratintiems Bristolių ir Prestonų. Sakytum, atsitiktinumas, vėlyvi įvarčiai ar dar kas lemią tą 19 vietą, bet kai vienintelė pergalė buvo prieš effing Rotherhamą, permainų reikia. Neturi taip būt, neturi 🙄

Beje, atsakymai, jei domina:
1. Ne.
2. Taip, jei savoka "smūgis" reiškia bet kokį kamuolio judėjimą, o "stiprus" reiškia "stipresnis, nei Villa praėjusį sezoną".
3. Taip (įmušė porą 😂 ).
4. Ne, ir niekada nebus.
5. Už 55k p/w per daug stuffo išeina, kad taip lengvai paleistų.
6. Per daug laiko daviau 🙄 .

Mačo prieš Prestoną nemačiau, bet nuo vieno mažiausio lygos klubo atsikrauti be didelio pasipriešinimo neskamba kaip plano "we now need to turn our draws into wins" dalis, o geresnio ir pats di Matteo nesugalvojo. Dosvidanije 😈

Jei būčiau City fanas, lažinčiausi iš 10k, kad laikiniai paskirtas RDM asistentas Steve Clarke ir treniruos komandą bent iki sezono galo (jei pats nebus atleistas, žinoma). Bruce ir Big Sam mums kiek per gerai, Sherwoodas turbūt nelinkęs grįžti, o su random variantais iš užsienio jau prisižaidėm (linkėjimai Remi Garde, jei jis apskritai planuoja tęsti trenerio karjerą).

Bet be staigaus formos pakilimo playoffai plaukia, tai visai įdomu bus pamatyti Tonio twitterį ir veiksmus žiemą. Jei iki to laiko nebus atleisti visi žaidėjai, o klubas išformuotas, pažadu peradresuoti geriausius banterius.

VTID, ar kaip ten.
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Mačiau viziją, kad Clarke per 10 rungtynių neprikelia komandos ir nauju treneriu tampa Giggsas 😟
Po to regėjau sunkią Villos kovą dėl išlikimo Championshipe, bet nežinau kuo baigėsi, nes viskas užtemo, filmas nutrūko ir grįžau į realybę.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Mačiau viziją, kad Clarke per 10 rungtynių neprikelia komandos ir nauju treneriu tampa Giggsas 😟
Po to regėjau sunkią Villos kovą dėl išlikimo Championshipe, bet nežinau kuo baigėsi, nes viskas užtemo, filmas nutrūko ir grįžau į realybę.Eksperimentus, reikia tikėtis, paliksim QPR ir Fulhamui 🙄
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Aston Villa prepare to announce Steve Bruce as new manager.
https://www.theguardian.com/football/20 ... CMP=twt_gu
Torture never stops
Citavimas
0
Judas pardavė sielą ir spjovė į veidus Birmingham City fanams 😠

Rimčiau kalbant, visokeriopai puikus variantas Villai.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
^ taip.

Po Briuso atėjimo 2/2 kol kas. Paskutinį kartą dvi pergalės iš eilės pas mus buvo 2015-ųjų gegužę, dar prie Timio. 😎 Nemačiau nei vienų rungtynių, bet jau vien neprasileisti po 80 minutės yra kažkas tokio (nekalbant apie tai, kad patys du late winnerius įmušėm 😎 ).

Lentelėj vis dar nekažką (15-17 vietos), bet tik 6 taškai iki play offų, tai dar visko gali būti arba nebūti. Treneris, atrodo, susitvarko, žaidėjai kiek per geri lentelės viduriui, sezonas ilgas, o kamuolys apvalus ir žolė žalia. Gal pagaliau vėl žaisim lygoj, kur būt lentelės viduryje nebus tokia gėda 😂
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Powered Rašė:

Gal pagaliau vėl žaisim lygoj, kur būt lentelės viduryje nebus tokia gėda 😂Arba ne. Maitinę mano optimizmą dar porą mėnesių, galiausiai Briuso chebra įlindo į Marianų įdubos gylio šikną, šiemet surinko vos tašką, o ir tą namie prieš varganą Prestoną. Vietoj per šventes realiai atrodžiusio šanso trintis pirmame aštuntuke dabar sėdim keturiolikti, o šūdiną formą vainikavo 0-3 nuo Brentfordo. Matyti tos egzekucijos neteko, bet fanai masiškai vadina tai blogiausiu matytu Villos maču. Po praėjusio sezono tikrai yra stiprus statementas.

Susumavus tai, ką skaitau ir matau iš whoscored, individualiai galima išskirti iš United pasiskolintą vartininką Sam Johnstone, kuris jau trečias rungtynes įrodo, kad yra dar prastesnis vartininkas net už italą su juokinga pavardę, išpirdolintą pusantrų metų trinti Atalantos suolą. Arba vidurį, kuriame žaidė trys naujokai (pavogtas Foresto kapitonas Henry Lansbury, pavogtas Barnsley kapitonas Connor Hourihane ir islandas Birkir Bjarnason, apie kurį žinojau tik tiek, kad vardas labai juokingas mano vidiniam vienuolikmečiui.

Ech, tos right character paieškos, jau matytos per tą transferų langą, kai atvyko urodai, kuriuos nukrato prisiminus su Villos maike, pavadinkim juos kieranais richardsonais. 🙄 Nebūtų gal labai blogas langas, visgi atsikratyta žestedais, vestvudais (geras bičas, nu bet nepakankamai talentingas profesionaliu futbolininku būti apskritai) ir mccormackais (blogas ir į komandą neįsipaišęs bičas, jei kas praleidot – http://www.espnfc.com/english-league-ch ... a-training), paimta talentingo jaunimo, neperspausta su šaibomis.

Ir šiandienos vakarienei du falai per snukį. Pirmasis buvo naujiena apie Scotto Hogano pirkimą. Kas nežinot, o nežiūrintys Championshipo tikrai nežino, tai šitas – dar viena Vardy ar Austino istorija, tik šaibas už tokį fairytale paklojo iškart avansu. Gal užmiršo, kad ne visada tokios romantiškos istorijos prasitęsia, o šiaip pagal elgesį su senuoju klubu yra apsimyžėlis, ne geresnis už McCormacką. Viliuosi būsiąs priverstas atsiimti savo žodžius, bet jei netyčia šitas pirkinys nebūtų visiškas pravalas, per ekstensyvią euforijos sesiją pamiršiu tai padaryti.

Antras pasirodė Jordano Ayew paleidimo forma – IMO neabejotinai geriausias komandos žaidėjas buvo parduotas gulbėms, kurioms linkiu kitą sezoną sužaisti toje pačioje lygoje. Užsuktas Tony Xia kranelis ir pasibaigęs entuziazmas? Nesudaryta iliuzija žaidėjams apie ambicijas? Išskirtinai finansiškai geras pasiūlymas iš dosniųjų gulbių? Žinoma ne, juk mums nereikalingas atsarginis jų kairysis gynėjas yra visiškai tikslingas pakeitimas vienam iš kokių trijų kažką sukurti galinčių atakuojančiojo plano žaidėjų (dar vienas būtų Adomah, o kito nesugalvoju), ir tai tikrai nereiškia, kad kraštuose šiuo metu žaisti gali trys žaidėjai, įskaitant Agbonlahorą ir kol kas visiškai nieko neparodžiusį mailių.

Anksti dar daryti išvadas, bet nujaučiu, kad šis langas buvo dar vienas komandos susilpninimas, net ir mano norėtas Lansbury neatsvers Ayew praradimo, kad ir ką sakytų tie fanai, kurie buvo nepatenkinti tuo, kad anas realiai nešvenčia įvarčių.

Kamuolys apvalus, bet Villos vartuose, žolė žalia, bet už komandos komplektavimą atsakingi asmenys galimai rūko ne tik ją. Kaip ir tie PR konsultantai, kurie pasakė mūsų čiurkai, kad vietoj tiesmuko spoilinimo galima kasdien twitteryje rašyti transferų tikimybes procentais. Gotta love that guy.

VTID ar kaip ten.
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Powered Rašė:

mccormackais (blogas ir į komandą neįsipaišęs bičas, jei kas praleidot – http://www.espnfc.com/english-league-ch ... a-training )


wow

Ir šiandienos vakarienei du falai per snukį. Pirmasis buvo naujiena apie Scotto Hogano pirkimą. Kas nežinot, o nežiūrintys Championshipo tikrai nežino, tai šitas – dar viena Vardy ar Austino istorija, tik šaibas už tokį fairytale paklojo iškart avansu. Gal užmiršo, kad ne visada tokios romantiškos istorijos prasitęsia, o šiaip pagal elgesį su senuoju klubu yra apsimyžėlis, ne geresnis už McCormacką. Viliuosi būsiąs priverstas atsiimti savo žodžius, bet jei netyčia šitas pirkinys nebūtų visiškas pravalas, per ekstensyvią euforijos sesiją pamiršiu tai padaryti.O kas ten buvo su jo klubu? Iš šalies žiūrint tai visai gražus, nors ir rizikingas pirkinys atrodo ant popieriaus.

Savo ruožtu Ayew pardavimas turbūt geriausiai rodo, ko realybėj vertas Twitterio herojus su visom ambicijom.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Kažkaip skaitant tavo apžvalgą užsinorėjo bent FM'e padėt Villai grįžt į trasą. 😕
Citavimas
0
Niekas sitam forume kaip ir neuzsimine (arba nemaciau), kad Terry ateinanti sezona zais uz Villa, dar ir kapitono raisti sezonui gavo
Citavimas
0
Daug info nežinau, bet situacija tokia, kad po labai sunkaus starto Villa laimėjo 4 iš eilės ir nuo PO juos beskiria tik vienas taškas. Kai pagalvoji, kad kažkada berods net 4 komandos iš Birminghamo žaidė, o dabar vieni WBA, kurie ir stadioną mažiausią turi ir patį fanbase ir dar rajonas pats lenkų ir lietuvių pilnas(pats klubas tai tvarkosi afigienai reik pasakyt) tai pasiilgau aš jų visų įskaitant net ir pastaruoju metu išsigimusius Wolvesus. Come on Brucey.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Wolvesus vadint Birmingemo komanda tai man kažkaip per daug laisva interpretacija, bet tiek to. Aš tai jų nepasiilgau, kažkoks nuobodus klubas, tik logo gerai padarytas.
O dėl Villos, tai prieš tą gerą seriją Bruce'o kėdė jau buvo subraškėjus, tiesa nežinau ar realybėj ar tik filadelfijų galvose. Powered galėtų pasakyt, kaip buvo iš tikrųjų, bet jis čia nebeapsireiškia, turbūt iš nevilties nusižudė dar prieš tą seriją.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Wolvesus vadint Birmingemo komanda tai man kažkaip per daug laisva interpretacija, bet tiek to. Aš tai jų nepasiilgau, kažkoks nuobodus klubas, tik logo gerai padarytas.
O dėl Villos, tai prieš tą gerą seriją Bruce'o kėdė jau buvo subraškėjus, tiesa nežinau ar realybėj ar tik filadelfijų galvose. Powered galėtų pasakyt, kaip buvo iš tikrųjų, bet jis čia nebeapsireiškia, turbūt iš nevilties nusižudė dar prieš tą seriją.Skubu pranešti, kad bent fiziškai dar esu gyvas, o moralinę savižudybę atlikau pradėdamas palaikyti Villą apskritai.

Kalbant apie treneroką, Bruce'as net duobėje nejudėjo žymiai blogiau nei di Matteo. O ir šiaip žinant, koks Championshipo standartais patikrintas variantas dėdė yra, spėju, kad Tony jam būtų davęs ir daugiau laiko. Dabar matau, kad gal ne taip ir blogai.

Ne tai, kad šiemet kilsim atgal, bet kažkaip tikiu, kad šiemet be didelių kliūčių pavyks kilti. 😂 Sudėtis iš tiesų kiek per gera Championshipui, Briusas irgi, bent jau kai komanda formą pagauna.
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0