Barclays Premier League 2017/18

Atsakyti Sekti temą
Sezonas pasibaigęs, rytoj naujas tvarkaraštis skelbiamas, tai laikas ir naujai temai.

Hull City have received bids for Harry Maguire and Andrew Robertson. Both players are close to completing deals to leave the club.

Kurie klubai manot čia padirbėjo? 🙄

Tuo tarpu Grosickis siejamas su išvykimu pas savo beloved pusės metu bosą Marco Silva į Watforda.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Uždėjau statusą "svarbi", praėjusio sezono padariau standartine tema.
Citavimas
0
Spėju kad ir Clucas turi gerus šansus sugrįžt į EPL.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Maguire beveik perėjo į Leicesterį. 12+5 nesikandžiojanti kaina kaip šiem laikam.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Maguire beveik perėjo į Leicesterį. 12+5 nesikandžiojanti kaina kaip šiem laikam.

O Robertsona panašu, kad Burnley paims.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Southamptonas prametė Puelį.
Citavimas
0
aBil11 Rašė:

Southamptonas prametė Puelį.

😕 Liko 8-ti tai ta vieta kur ir turejo buti pagal sudeti. Nors aisku ten du taskai nuo 13 vietos, bet visgi liko 8, + pateko i taures finala vs Manchester United 😕 Pazesim ka ras 😎
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Ilgai sklandė kalbos, kad bandys prikalbint Tuchelį, bet atrodo neprikalbino.
De Boer?
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

De Boer?

Bet Schmidt'as koks gaidzius 😠 daug idomiau ji buvo pamatyti su savo filosofija, Watford'as kviete, realu, kad ir Soton'as kviestu, tikrai idomiu vietu Europoje apstu.

De Boer, tai man toks pussy treneris pasirode Ajax laikais, kad visiskai nesinorejo jo Everton'e pamatyti, kai buvo gandu.

Paciam De Boer toks darbas tai butu idealus ir aiskiai parodytu jo galimybes manau 🙄
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

De Boer?

Bet Schmidt'as koks gaidzius 😠 daug idomiau ji buvo pamatyti su savo filosofija, Watford'as kviete, realu, kad ir Soton'as kviestu, tikrai idomiu vietu Europoje apstu.

De Boer, tai man toks pussy treneris pasirode Ajax laikais, kad visiskai nesinorejo jo Everton'e pamatyti, kai buvo gandu.

Paciam De Boer toks darbas tai butu idealus ir aiskiai parodytu jo galimybes manau 🙄
Vienodai prastai treniruoti Kinijos kluba ir Sotona arba Watforda. Del kvailu virsininku, zinoma.
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
Viršininkai gal ir kvaili, bet vis tiek profesiniu požiūriu treniruot EPL klubą ir Kinijos tai skirtumas biški yra. O ir Southamptono viršininkai turbūt greitai pasikeis. Tiesa irgi bus kinai 🙄

Užėjau į savo mylimą Saintwebą, tai ten dauguma tikisi Pellegrino arba De Boero, kuris man irgi atrodo kaušas.

O ką Favre kažin galvoja? Lieka Nicoj?
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Viršininkai gal ir kvaili, bet vis tiek profesiniu požiūriu treniruot EPL klubą ir Kinijos tai skirtumas biški yra. O ir Southamptono viršininkai turbūt greitai pasikeis. Tiesa irgi bus kinai 🙄

Užėjau į savo mylimą Saintwebą, tai ten dauguma tikisi Pellegrino arba De Boero, kuris man irgi atrodo kaušas.

Treniruot kluba, kuris turi mikroskopinius sansus patapt kovojanciu del Europos, neturint stipraus uznugario (valdzios), nera geras planas.
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Nu jei jau atsisakė darbo Dortmunde, tai į Southamtoną greičiausiai irgi nesikels.
Citavimas
0

BREAKING NEWS

Brighton have confirmed the signing of goalkeeper Mathew Ryan from Valencia.

The newly-promoted Premier League club say Ryan has agreed a five-year deal and joins for a club-record fee.

Labai bus įdomu į jį pasižiūrėt, prieš kelis metus ale buvo labai perspektyvus, bet Valencijoje biški prigeso ant suoliuko sedėdamas.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

BREAKING NEWS

Brighton have confirmed the signing of goalkeeper Mathew Ryan from Valencia.

The newly-promoted Premier League club say Ryan has agreed a five-year deal and joins for a club-record fee.

Labai bus įdomu į jį pasižiūrėt, prieš kelis metus ale buvo labai perspektyvus, bet Valencijoje biški prigeso ant suoliuko sedėdamas.

Šitas transferas, beje, keistokas. Brighton, po ilgų derybų, taip ir nesusitarė dėl naujo kontrakto sąlygų su Stockdale'u, kuris svariai prisidėjo prie komandos patekimo į PL ir buvo išrinktas geriausiu Championshipo vartininku. Stockdale vietoj galimybės žaisti PL pasirinko Birminghamą, kurie buvo vieni iš Championshipo autsaiderių, o Brighton suplojo klubui rekordinę sumą už naują vartininką Mathew Ryan.. 😕
Citavimas
0
Southamptonas turi naują trenerį. Mauricio, bet ne Pochettino, o Pellegrino. Irgi kažkoks treneris iš Ispanijos, kuris irgi ale labai perspektyvus.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Hughes iš championshipo keliasi į EPL. Su Watford pasirašė 5 metų kontraktą, bus smagu jaunuolį pamatyt EPL.
'In my time at Anfield we always said we had the best two teams on Merseyside - Liverpool and Liverpool reserves.' Bill Shankly
Citavimas
0

BREAKING NEWS

Huddersfield Town have signed Belgium striker Laurent Depoitre from Porto for an undisclosed club-record fee.

He has signed a contract running until the summer of 2019, with the club having the option of a further year’s extension.

Čia iš vakar, bet vistiek 😕 net negirdėtas man. Ir dar siejami jie su kažkokiu Man City negirdėtu jauniu Aaron Mooy bei kažkokiu Montpeiller saugu.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Čia iš vakar, bet vistiek 😕 net negirdėtas man. Ir dar siejami jie su kažkokiu Man City negirdėtu jauniu Aaron Mooy bei kažkokiu Montpeiller saugu.

o tai ka tu nori kad pirktu? Rodrigueza, Veratti ir Morata?
pagal galimybes perkasi, ir bando stiprintis, o Mooy tai kaip ir turetum but girdejes, nes daugiausia reiskiesi konfederaciju taures temoj
Citavimas
0