Barclays Premier League 2017/18

Atsakyti Sekti temą
Neseniai kalbėjom apie iškritusių komandų žaidėjus, kurie domintų neiškritusias EPL komandas, tai ta proga pasirodė informacija, kad Shaqiri atseit turi 12 mln relegation clause. Visai gardus kąsnelis bottom10 komandom, nors už tokią kainą gali netyčia ir koks nevisai bottom ispanų arba italų klubas susigundyt.

Kitas kąsnelis, tik daug brangesnis, yra Butlandas. Šiaip aš gal net Arsenalo vietoj jo kandidatūrą apsvarstyčiau.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Na o gi ką gi, laukia mirtina kova dėl išlikimo Swansea - Southampton, kurioje abiem reikia tik pergalės. Tik gaila kad abi komandos tokios nykios.
Ką palaiko gausi forumo bendruomenė? Aš tai labiau už gulbes, bet kiečiausia būtų lygiosios, o po to epinis ir pasauly neregėtas WBA išsigelbėjimas.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Na o gi ką gi, laukia mirtina kova dėl išlikimo Swansea - Southampton, kurioje abiem reikia tik pergalės. Tik gaila kad abi komandos tokios nykios.
Ką palaiko gausi forumo bendruomenė? Aš tai labiau už gulbes, bet kiečiausia būtų lygiosios, o po to epinis ir pasauly neregėtas WBA išsigelbėjimas.

Už lygiąsias vardan paskutinio turo 😰
embeded-image
Citavimas
0
Už epinį WBA išsigelbėjimą, juodaodžio treneriuko paskelbimą šventuoju ir pastarojo atleidimą iš pareigų po 3 kito sezono trungtynių 😂
Torture never stops
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Už epinį WBA išsigelbėjimą, juodaodžio treneriuko paskelbimą šventuoju ir pastarojo atleidimą iš pareigų po 3 kito sezono trungtynių 😂

Kelias jau pradėtas:

[tweet]twitter.com/BarclaysFoot...tatus/993892635025854464[/tweet]
embeded-image
Citavimas
0
Tai Swansea nors ir žengė didoką žingsnį link relegationo, bet realiai vis tiek daug kas jų rankose?

Laimi prieš Stoke namie, Huddersfield gauna nuo Arsenalo ir Chelsea ir tu lieki. Arsenalas po tokio Burnley sutaršymo atrodo kaip vienas blogiausių variantų Huddersfieldui.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Tai Swansea nors ir žengė didoką žingsnį link relegationo, bet realiai vis tiek daug kas jų rankose?

Laimi prieš Stoke namie, Huddersfield gauna nuo Arsenalo ir Chelsea ir tu lieki. Arsenalas po tokio Burnley sutaršymo atrodo kaip vienas blogiausių variantų Huddersfieldui.

Man tai neatrodo. Jie tebėra vienintelė Football League komanda šiais metais nelaimėjus išvykoj, o ta pergalė prieš Burnley nelabai ką reiškia - atsisveikinimas su Wengeru savo stadione yra viena, o kažkokiam užkampy kita. Labai realu, kad Arsenalo pussies jau jausis padarę darbą ir pakankamai pagerbę senolį. + visa Burnley sėkmė yra paremta ant kruvino darbo, gulimo po kamuoliu ir sveikatos aukojimo. Kai jau visai nebeturi dėl ko lošt, gali sau leisti ankstesnes atostogas. Kai tuo tarpu Huddersfieldui čia gyvybės ir mirties klausimas.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Jeigu iskris komandos, kurios dabar yra relegation zonoj, tai busiu isvangines tas komandas pries gera pusmeti turbut 🙄

Siaip pritarciau Hippo, kad Huddersfield'o Arsenal'as neturetu isgasdinti. Juk neseniai ir vs City lygiom suzaide ir dar isvykoj 😉 Va Chelsea kitas reikalas, kai vieni del 4 vietos kovoja, kiti del relegation'o, tai cia ne koks Arsenal'as, kurie nebekovoja del nieko realiai. As labiau sakyciau, kad viskas Huddersfield'o rankose nei Swansea, kad ir tvarkarastis jiems atrodo palankesnis 😎 Norisi tiketi, kad Huddersfield'as ta bent taska paims 🙄
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Man tai neatrodo. Jie tebėra vienintelė Football League komanda šiais metais nelaimėjus išvykoj, o ta pergalė prieš Burnley nelabai ką reiškia - atsisveikinimas su Wengeru savo stadione yra viena, o kažkokiam užkampy kita. Labai realu, kad Arsenalo pussies jau jausis padarę darbą ir pakankamai pagerbę senolį. + visa Burnley sėkmė yra paremta ant kruvino darbo, gulimo po kamuoliu ir sveikatos aukojimo. Kai jau visai nebeturi dėl ko lošt, gali sau leisti ankstesnes atostogas. Kai tuo tarpu Huddersfieldui čia gyvybės ir mirties klausimas.

Stoke gerbejo leksikonas, man tai Evertonas si sezona atrode pussies, nykus futbolas ir jokio charakterio, kuo anksciau pasizymejo komanda.
Citavimas
0
Mane iki širdies gelmių žavi tas nesibaigiantis vaikų darželis, kai komandos A fanas įsižeidžia dėl to, ką apie komandą A pasakė komandos B fanas ir gula kryžium už savo mylimą klubą su nepamirštamom frazėm "o tavo komanda B dar blogesnė", "tik jau ne komandos C, D arb Y fanui kalbėt apie..." ir "kas ant kito sako, tas ant savęs pasisako".

Ir aišku sveikinu su labai netikėta ir originalia įžvalga, kad Evertonas žaidžia nykų futbolą. Be tamstos turbūt to dar niekas nepastebėjo.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Aš tai sveikinu su originalia mačo prieš Lesterį pradžia 😇
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Mane iki širdies gelmių žavi tas nesibaigiantis vaikų darželis, kai komandos A fanas įsižeidžia dėl to, ką apie komandą A pasakė komandos B fanas ir gula kryžium už savo mylimą klubą su nepamirštamom frazėm "o tavo komanda B dar blogesnė", "tik jau ne komandos C, D arb Y fanui kalbėt apie..." ir "kas ant kito sako, tas ant savęs pasisako".

Ir aišku sveikinu su labai netikėta ir originalia įžvalga, kad Evertonas žaidžia nykų futbolą. Be tamstos turbūt to dar niekas nepastebėjo.

Kartais galima forumo klasika prisiminti
Citavimas
0
Citavimas
0
Phect Rašė:

Aš tai sveikinu su originalia mačo prieš Lesterį pradžia 😇

Tai kad nelabai originalu
Citavimas
0
Va ir paimtas taskelis, dabar Swansea beliko sansas atlosti 9 ivarcius(realiai 10) vs Soton'a tam reiketu, kad City sudauzytu Soton'a, o Swansea Stoke'a 😈

Soton 0-5 City
Swansea 5-0 Stoke

Ir Swansea lieka 😂
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Šiaip tai gerai, kad Swansea iškrito, nes jų savininkai eilinį kartą įrodė, kad yra ne gulbės o gaidžiai. Išmeta ir Carvalhalį, nors tas tik per plauką neištraukė komandos iš gilios šiknos, į kurią jie patys klubą ir įkišo.
O aš gaunu medalį, nes apklausoj atspėjau abi komandas.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Nežinau, kokia gerb. kolegų nuomonė šiuo klausimu (ir ar ji pasikeitė Mourinho pakeitus klubus), bet iš heiterio varpinės tai labai viliuosi, kad Faria snukio EPLe nebeteks matyt.
Citavimas
0
Man tai sunku turėt ir pakeist nuomonę, nes turėjau pagūglint, kad sužinočiau kas jis toks.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Tai reikia suprasti, kad transferų langas atsidaro.. ketvirtadienį? Kai dar net FA taurės finalas nesuloštas?

Gal penktadienį United dar kokį Hazardą spės nusipirkti? 🙄
Citavimas
0
Ir šiaip jei kas lėtesnės reakcijos ir nespėjo įsijaust į vaidmenį, tai primenu, kad šis langas neeilinis. Pirmą kartą užsidarys laiku (dar kartą aplodismentai nuo taburetės už tai) ir dar WC jį aptrumpins. Kiek čia išeina, 5 savaitės iki WC ir 4 po, ar kažkaip panašiai.
Gary Lineker.
Citavimas
0