Fantasy Premier League 2011/12

Atsakyti Sekti temą
88 taskai kolkas geriausias turas. 😂
Victoria Concordia Crescit
Citavimas
0
Įsigudrinau komandoje paturėti Rooney ir van Persie 😋

Aišku nuo to kenčia kitos pozicijos, bet verta pamėginti.

----------------------Reina--------------------------
--Evra-Koscielny-Jose Enrique-Assou-Ekotto---
-----Scholes----Cabaye-----Gutierrez------------
-----Rooney----Sturrigde--van Persie------------

Dabar klausimas kyla ką statyti kapitonu, šiaip Persie dėčiau, bet jam sekančios su Everton, tai pasirinkau Rooney.
Citavimas
0
Mano subjektyvia nuomone, tai jus per daug "pinigu" skiriat gynybai, juk daznai buna, kad net geriausi klubai prasileidzia kokia kliurka ir viskas nera clean-sheet'o, ir kas tada is Evros, kuris vertas 7,3, tas pats kaip ir is Evans'o kuris kainuoja 4,9. Kam moketi uz Reina ar Hart'a, jei tokius pat taskus renka ir Vorm'as? Mano taktika, kad gynejams ir vartininkams kuo maziau pinigu skirti, vartininkams iki 5 tasku, gynejams iki 6, su siokiom tokiom isimtimis.

P.S. Fantasy zaidime bonus'ai tai kvailai skirstomi, Rooney oficialiai isrenkamas MOTM, bet 3 bonus'o gauna Chicharito, nes imuse pora ivarciu, 2 Valencia, nes padare pora asisitu ir imuse ivarti, 1 Evans'as nes imuse ir padare clean-sheet'a. Kazkaip kvaila zinant, kad sitie ir taip tasku gavo. Atsimenu, kaip Cesc'as zaisdavo uz Arsenal'a, tai bonus'u kiekvienose rungtynese gaudavo, nepriklausomai pasizymejo ivarciais, asistais ar ne. Ir cia suprantamiau, nes jis budavo esminis komandos zaidejas.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
MOTM Rašė:

Aguero pradeda nervuot. Keist rvp į jį ar ne? O gal ruonį vietoj olando?

RVP yra zaidejas, kuris prie daugelio Arsenal'o ivarciu prisideda, + musa ir pries stiprias komandos, tai nemanyciau, kad labai racionalu butu jo atsisakyti, plius Arsenal'o likes tvarkarastis ne per sunkiausias.
Aguero sekantis turas daug zada su Wolves'ais, bet veliau MU, + Mancini gali vel pradeti Balotelli leisti paskutiniuose turuose, nors tai ir neprotinga labai butu.
Adebayor'as idomus variantas, nes tuoj Spurs bus dvigubas turas vs Blackburn ir vs Bolton, ir like turai geri Spurs, tik kad ju zaidimas kiek issikvepes.
Jelavic'ius idomus variantas, nes nusimato dvigubas turas vs Fulham, vs Stoke, o jie siaip geriau zaidzia nei savaitagali vs Lpool.
TIk Moyes'as ir Redknapp'as i pabaiga rimtai rotuoti zaidejus pradejo, neaisku ar suzais jie visas 180min. per tas rungtynes.

Zodziu pats turiu tris puolejus Papiss Cisse, RVP, Rooney, tai susimastau apie Rooney keitima rimciausiai, nes anas brangesnis uz koki Aguero ar Ade, Aguero sekanciame ture gali gerai pasirodyti, Adei nusimato dvigubas turas greitai, o uz likusiu pinigus butu galima ir koki Assou-Ekotto ar Walker'i paimti, jau kad Spurs dviguba tura tures. Aisku Spurs tik salyginai silpni varzovai nusimato, nes anie siaip del islikimo kovoja, tai lengvai pasiduoti neturetu, gal tik Blackburn'as bekiausiai atrodo, pagal paskutines dvejas rungtynes.
Citavimas
0
Nuostabus turas ir Kentai jau TOP5. Laikykitės. 😈
embeded-image
Citavimas
0
Kadangi liko tik du turai, tai išsilaikyti TOP5 ir bus mano tikslas. Priešininkas dėl 5 vietos - Diavolo. Palinkėkit Kentams sėkmės. 😎
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Kadangi liko tik du turai, tai išsilaikyti TOP5 ir bus mano tikslas. Priešininkas dėl 5 vietos - Diavolo. Palinkėkit Kentams sėkmės. 😎

Tai sakai, į ketvirtą netaikai? 🤠
embeded-image
Citavimas
0
weirdas Rašė:

Tai sakai, į ketvirtą netaikai? 🤠

Kiek per per sunku atlošti 15 taškų, turint tuos pačius puolėjus. Nebent su kapitonu pavyktų pataikyti. 😎
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

😠
Pirmyn Diavolo Rival Hoops 🙄
Citavimas
0
Sveikinimai Red_Army užtikrintai laimėjus ef.lt. Gaila nepavyko Lietuvoje pirmu tapti. O aš, vis tik, praleidau į priekį sena vilką Diavolo ir likau šeštas.

P.S. Kokius 5-6 paskutinius turus, visada apsišaudavau su vartininku. Vieną išleidi, kitas clean sheetą pasiima ir atvirkščiai.
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Sveikinimai Red_Army užtikrintai laimėjus ef.lt. Gaila nepavyko Lietuvoje pirmu tapti.

Dekui, prakeiktas diplominio rasymas neleido salto proto islaikyti iki pabaigos, viska pralosiau per ta dviguba tura su Suarez'o hat-trick'ais(kurio mano pagrindinis oponentas tikrai nebutu emes, jei butu zinojes, kad anas tik 1 tura is dveju zais del FA Cup finalo, kartais per daug zinoti irgi negerai) ir pan. O siaip tokiam rezultatui labai pasitarnavo gera pradziai, seniau jos budavo prastos tai iki pabaigos uzkildavau iki 3-tuko, 8-tuko, 10-tuko ef.lt lygoje.
Citavimas
0
O tai pas jus jau atsinaujino su naujais taskais? Man atrodo dar nei bonusai neduoti.
Citavimas
0
ValkyroN Rašė:

O tai pas jus jau atsinaujino su naujais taskais? Man atrodo dar nei bonusai neduoti.

Nebent išdalins turbo bonusus. Kitokiu atveju, nieko jie nekeičia, bent pas mane, ar kokį Red_Army.
embeded-image
Citavimas
0
O kuri cia siemet buvo pagrindine lyga? Nes yra eurofootball.lt ir eurofootball.lt classic.
Citavimas
0
Eurofootball.lt classic ir eurofootball.lt H2H yra naujai kurtos lygos. Todėl Eurofootball.lt yra sena gera pagrindinė lyga.

embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Tai gerai, nes tada trecias likau 😂 (classice su mediniu medaliu buciau 🙄 ) gan nemazai MUsu fanu virsuneje 😉

O Lietuvoj irgi visai garbinga 14 vieta uzemiau.
Citavimas
0
Sveikinimai nugalėtojui ir visiems prizininkams 😉
Citavimas
0
Sveikinimai Red_Army užtikrintai laimėjus ef.lt lygą. Nepalikai mums jokių šansų. Jau mačiau prieš 10-15 turų kas laimės lygą. Aš pats jau antrus metus iš eilės ketvirtas 🙄 Na bet Elo Bandzio lygoje paėmiau prizinę trečią vietą ir gruziną su Swansea aplenkiau😡 😁
embeded-image
"I don't play against any particular team, I play against the idea of loosing." - Eric Cantona The King...
Citavimas
0
Jau skelbiamos naujojo sezono kai kuriu zaideju kainos.

Eden Hazard (CHE) £9.5m, Pavel Pogrebnyak (RDG) £5m and Park Ji-Sung (QPR) £6m.
Citavimas
0