Fantasy Premier League 2013/14

Atsakyti Sekti temą
Maverick Rašė:

Tiek daug tikejausi is sio turo, bet jame taip visiems sekesi, kad jokio pranasumo pries kitus neturesiu. O paimtas Dzeko net nezaide, o Rooney neemiau, taip kaip tycia nesamoniu primuse. Tasku nemazai, bet naudos is ju nelabai....nesekasi.

P.S. Bet kaip pagalvoji apie tuos kurie turejo Gibbs'a, baige su -5 nors ne kiek ju nenusipelne.

Jei nepaslaptis, koks tavo komandos pavadinimas ?
M'agrada United.

P.S. Pasiseke Tau su Barkley, po traumos atrode labai prastai, tik priesininkams i kojas pasuodavo, zaisdavo tik po nedaug laiko, o snd 12 tasku.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Taip pasisekė. Nusipirkau prieš praeitą turą net neatsimenu kodėl. Buvo mintis, kad reiktų atsisakyt jo, bet kadangi Everton dvi rungtynes žais šiam ture, tai nebuvo sunku apsispręst. Buvo laikas atsigaut jam ant fantasy 😉 Nuvylė aišku Arsenal žaidėjai kolkas, bet aš dažnai nebūnu objektyvus juos imdamas. Ir aišku kolkas prašauta su kapitonu, nes rinkaus tarp Suarez ir Sturridge. Bet dar liko rungtynės prieš Sunderland. Šiaip rinkdamasis stengiaus, kad visi po dvi rungtynes sužaistų ture. Tik Cech nežais ir dabar Smalling(tokiu atveju galėtų išvis nežaist šiam ture).
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

Tiek daug tikejausi is sio turo, bet jame taip visiems sekesi, kad jokio pranasumo pries kitus neturesiu. O paimtas Dzeko net nezaide, o Rooney neemiau, taip kaip tycia nesamoniu primuse. Tasku nemazai, bet naudos is ju nelabai....nesekasi.

P.S. Bet kaip pagalvoji apie tuos kurie turejo Gibbs'a, baige su -5 nors ne kiek ju nenusipelne.

o aš prieš turą Yaya pardaviau 🙄 😕
Citavimas
0
O tikiuosi žaidėją, kuris nelošė, automatiškai vėliau pakeis į pirmą atsarginį? Nes Adebayoras nežaidė, o toks Mutchas su 16 akių pas mane pirmas atsarginis. Bent tiek gerai, kad su kapitonu Suarezu pataikiau. 😂 Beje, smagu su svetimas susitikt H2H lygoje. 😉
Citavimas
0
eDavids Rašė:

O tikiuosi žaidėją, kuris nelošė, automatiškai vėliau pakeis į pirmą atsarginį? Nes Adebayoras nežaidė, o toks Mutchas su 16 akių pas mane pirmas atsarginis. Bent tiek gerai, kad su kapitonu Suarezu pataikiau. 😂 Beje, smagu su svetimas susitikt H2H lygoje. 😉

Pakeis.
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
Tai kaip pavyko šis turas, ar pavyko pasinaudot didesne rungtynių kiekybę ir nuskabyt daugiau taškų ? 😁
Mačiau eurofootball lygoj pasiekta nemažai gerų rezultatų.
Citavimas
0
Maverick Rašė:

Tai kaip pavyko šis turas, ar pavyko pasinaudot didesne rungtynių kiekybę ir nuskabyt daugiau taškų ? 😁
Mačiau eurofootball lygoj pasiekta nemažai gerų rezultatų.

152 taškai. Prieš turą būčiau nesvajoję apie tiek, dabar atrodo biški mažoka. Kaip aklai vištai grūdas nukrito Skrtelis (paimtas prieš pat turą), kurį paėmiau vietoj Koscielny 😁 Neprašoviau ir Adebayorą pakeitęs į Rooney bei Zabaletą paėmęs vietoj Evra. Labiausiai gaila, kad kapitonu uždėjau Sturridge, o ne Yaya, kurį turiu nuo pat pirmo turo 😁 Galbūt po vieną mačą žaidusį Terry ir Hazardą neapsimokėjo pasilikt, bet nenorėjau per daug taškų pakeist kaitaliodamas žaidėjus. Iki pilnos laimės pritrūko tik Shawcroso klynšyto ir dar vieno Hazardo golo 😉
Citavimas
0
Aš pats parinkau 159 pts. Šiaip tikėjausi surinkt apie 180. Chebra dabar prisivijo mane. Pirmą kart turbūt reiks pramest visus Arsenal žaidėjus kitam turui. Su kapitonu bandysiu pataikyt, nes Suarez ir Yaya pasirodė geriau nei Sturridge. Praradau dviženklį skaičių taškų dėl to. Spurs ir Arsenal gynybos prastokos, tai visi trys minėti žaidėjai yra tikimybė, kad pasismagins. Turbūt vėl reiks rinktis tarp Suarez ir Sturridge.
Citavimas
0
Rinkausi tarp Silva ir Puncheon'o, prastarasis jau imuse, dabar viliuosi, kad Silva mus, nes vel pasiseks tiems, kurie negaledami leisti sau brangiu zaideju Puncheon'a eme is bedos.
Lukaku tik paemiau ir iskart tuscias isejo, o del jo teko Coleman'a paaukoti, viliuosi sekanciose kazka padarys, nes nesinori taip ant kapitono prasauti, ypac, kai nemazai konkurentu Yaya padare kapitonu, o Yaya dar ir pendelius musa tad manau 10 tasku kaip minimum per dvi rungtynes tures. Everton'o ir Crystal Palace clean-sheet'ai labai suejo kol kas.
Lallana nuvyle ypac zinant, kad vs skyleta Cardiff'o gynyba zaide.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

Rinkausi tarp Silva ir Puncheon'o, prastarasis jau imuse, dabar viliuosi, kad Silva mus, nes vel pasiseks tiems, kurie negaledami leisti sau brangiu zaideju Puncheon'a eme is bedos.
Lukaku tik paemiau ir iskart tuscias isejo, o del jo teko Coleman'a paaukoti, viliuosi sekanciose kazka padarys, nes nesinori taip ant kapitono prasauti, ypac, kai nemazai konkurentu Yaya padare kapitonu, o Yaya dar ir pendelius musa tad manau 10 tasku kaip minimum per dvi rungtynes tures. Everton'o ir Crystal Palace clean-sheet'ai labai suejo kol kas.
Lallana nuvyle ypac zinant, kad vs skyleta Cardiff'o gynyba zaide.

Aš buvau vienas iš tų kuris pasiėmė Puncheon, bet nesakyčiau, kad iš bėdos. Vienas iš rodiklių buvo, kad Crystal Palace žais dvi rungtynes šitam ture. Plius jis visai neblogoj formoj taškų atžvilgiu. Turiu ir Silva, taip pat Toure kapitonu padarytas. Tai žiūrėsim ar pavyks to dėka tave pasivyt, susigrąžint pirmą vietą.
Citavimas
0
Matėt naująjį fantasy?
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Matėt naująjį fantasy?

?
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Matėt naująjį fantasy?

?

http://fantasy.premierleague.com/ultimate/
embeded-image
Citavimas
0

...pay-to-play... Nieko gero.
Citavimas
0
Jau taip sufeilinau paskutiniuose turuose, kad lieka pasakyt - arsenališkai pasirodžiau. Buvau 1 vt. dar neseniai, kaip minimum iškrisiu iš top-3 manau.
Citavimas
0