Fantasy Premier League 2014/15

Atsakyti Sekti temą
Gratas tai biski antzmogis ka be pasirenka tas suzaidzia. Phillips'as 20 pts atmese jam per dviguba tura, nors iki tol per 1100min. tebuvo 45 taskus surinkes. Aisku pastaruoju metu jis buvo geroj formoj ir pats masciau gal ji imti kad koki ivarti isegs, asista padarys, bet kad 20 pts paims kazkaip nesitikejau, o sekancios vs Chelsea ir QPR praleis tura, tai nepaemiau. Gratas - 10-tuke. Jeigu butu dar ir Benteke turejas vietoje (Kane ar Aguero) tai ir i trecia vieta butu pakiles.

Pats pries tura rinkausi tarp Benteke ir Austin'o ir kazkaip Benteke ivarciais buvau labiau isitikines, anas ir iki rungtyniu formoje buvo, o Austin'as paskutiniu metu 2+1 per 5 rungtynes buvo imuses, ir siaip is Pulis'o geresnes WBA gynybos tikejausi. Nesitikejau, kad ir vel leis siauteti Austin'ui, kaip pirmose rungtynes vs WBA kur hat-trick'a sukale.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Panašu, kad ne turas, o disasteris - kolkas vidurkis siekia 16 pts. 😂
The cannon is a far superior weapon to a chicken on a basketball.
Citavimas
0
Aguero 46 surinko. Kažkaip nepamenu, kad man kas daugiau taškų būtų per turą atnešęs.
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Aguero 46 surinko. Kažkaip nepamenu, kad man kas daugiau taškų būtų per turą atnešęs.

Same here. O dviese su Silva 62, t.y. daugiau nei mano visa komanda per kokių pusę turų. 😁
Visa bėda, kad dauguma juos turi ir nors jausmas geras, bet reitinguose nelabai pagelbėjo.
Citavimas
0