Leeds United AFC

Atsakyti Sekti temą
Vakar smagiai patrauktas nuo vaizdo Doncasteris išvykoj 3:0.Po šitos pergalės jau play-off spot'e randasi Leedsas,nors aišku aplink tiršta ir po kiekvieno mačo komandos vieta gali keistis.Marius 90 minučių sužaidė sakyčiau solidžiai,be kliurkų ir savo levelį dar truputį pakėlė,maladiec 😉 😉
Citavimas
0

Leeds defender Marius Zaliukas has signed a new deal to keep him at the club until the end of the 2014/15 season. The Lithuania international has been a regular starter for Brian McDermott's side in recent weeks and has made a total of 10 appearances since arriving at Elland Road in October.
McDermott told the club's official website: "We're delighted he's signed a new contract.
"When he first came in he signed short-term, but he's done very well and he's fitted in great with the group. It's great news."
Former Hearts skipper Zaliukas left Tynecastle in the summer and was snapped up by McDermott following a trial.
Leeds managing director David Haigh said: "Marius has done terrifically well since Brian brought him to the club and we felt it important to reward him and extend his contract with us.
"As we have already shown with new contracts for Ross McCormack and Alex Mowatt, we are constantly looking to the future, and Marius has a big part to play for us in that future.
"We're delighted he has signed, and we look forward to making further signings in January."


😉
Citavimas
0
Super tiesiog,jog pratesta sutartis ir kad toliau Marius bus Leeds'e ir tikiuosi vienas pagrindinių 😄
Na o šiandien namie nepaimta nieko iš Blackburno,kur vėl siautė Rhodes'as.Fak sakyčiau,namie reikia imti taškus norint išlaikyti vietą playoff'ų spot'e 🙄
Citavimas
0
Wingeris Jimmy Kebe atvyksta iš CP (kur pabuvo tik pussezonį) ant nuomos su buying option. Reiškiasi, LU tikisi patekti į PL, tad tikėkimės ten juos ir Žaliūką pamatyti. 🤠
O dabar kaip tik lošia su Sheffieldu, tikrai įveikiamas varžovas. Žaliūkas starte ir Kebe jau žaidžia.
Citavimas
0
eGlys Rašė:

O dabar kaip tik lošia su Sheffieldu, tikrai įveikiamas varžovas.Nice one 😉
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Aukštasis pilotažas. 😠
Citavimas
0
Wat Wat Rašė:

O dabar kaip tik lošia su Sheffieldu, tikrai įveikiamas varžovas.Nice one 😉
Rašiau rungtynių pradžioj, kai dar viskas atrodė perspektyvu. 😂
Tokioj tragiškoj formoj jie, kad net baisu. Ką tik buvo penkti...
Citavimas
0
http://www1.skysports.com/football/news ... -mcdermott

Leeds atleido vyriausiaji treneri Brian Mcdermotta.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Massimo Cellino oficialiai perėmė klubo valdymą.

“Following recent media reports and speculation, GFH Capital would like to confirm that it has agreed to sell a 75 per cent stake in the club to Eleonora Sport Ltd, a company owned by the Cellino family who have many years experience in football and who plan to invest substantially in the club including the re acquisition of Elland Road. Eleonora will be working on completing the required Football League approval.

“The Cellino Family is a well known Italian sports family, who have owned Serie A side Cagliari since 1992. They come to English football with an ambition to support Leeds United financially to take it to the Premier League and a belief that the club can sustain top-flight status.

“Since the agreement, Leeds United is in discussion with Eleonora Sport Ltd. on a number of issues concerning the Club matters including the structure of the management of the first team.”

Citavimas
0
embeded-image
Sunderland'o Wickhamas nuomojamas į Leeds'ą iki sezono pabaigos.
Citavimas
0
Po sumautai sumautos serijos pavyko namie nukauti taip pat nekokioj formoj esančius Blackpool.Žaliukas sulošė iki 80 minut4s po ilgos pertraukos (praeitame ture ant suolo buvo).Situacija tokia,kad 15-16 vieta sezono uždaryme bus švenčiama 😕
Citavimas
0
eGlys Rašė:

embeded-image
Sunderland'o Wickhamas nuomojamas į Leeds'ą iki sezono pabaigos.ar man pasivaideno ar Wickhamas siandien zaide uz Sunderlanda? 🙄
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

embeded-image
Sunderland'o Wickhamas nuomojamas į Leeds'ą iki sezono pabaigos.ar man pasivaideno ar Wickhamas siandien zaide uz Sunderlanda? 🙄

Fletcheriui trauma, tai recallino.
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Brianas McDermottas paliko Leeds abipusiu susitarimu.
Citavimas
0
Faktas,kad tai turėjo įvykti tik klausimas kada.Jau sezono vidury buvo beveik rimtos kalbos iš vienos ir kitos pusės apie pasitraukimą.Na dabar lauksim žinių ir tikiuosi jos bus džiugios,ypač po tokio nekažkokio sezono.
Citavimas
0
embeded-image

Championshipas po truputi įsivažiuoja.Leedsas po visų "piristroikų" ir naujų futbolistų komandoje bando atrasti savo žaidimą.Chairmanas Massimo Cellino iš visų skaitytų nuomonių atrodo teisingas žmogus šiam momentui Elland Roade.Darko Milaničius - naujasis komandos treneris prieš tai dirbęs Maribore,Sturme.Laikas parodys kaip jam seksis Anglijoje.Tuo tarpu aš pabandysiu pagal galimybes papasakoti apie veiksmą Leeds United stovykloje,nors ir ne nuo sezono pradžios,bet atsiradus laiko stengsiuos parašyt.

Šiandien Jorkšyro derbis.Su Sheffield Wednesday.Dar prieš kelias dienas pagrindinė tema buvo ar žais pagaliau vunderkindas Adryanas.Kaip sakė Milaničius šansas brazilui bus suteiktas.Na ir faktas,kad pergalė reikalinga kaip moralinis boostas naujam treneriui apie ką ir kalba visi aplink komandą.

Leeds: (G) Silvestri, Byram,Bellusci,Pearce,Berardi, Bianchi,Austin,Mowatt,Sloth, Antenucci,Doukara
Subs: (G) Taylor, Warnock,Murphy,Adryan,Sharp,Morison,Cooper.

Sheff Wed: (G) Westwood, Lee,Lees,Loovens,Mattock, Maguire,Palmer,Semedo,Maghoma, Nuhiu,May
Subs: (G) Kirkland,Buxton,Coke,Dielna,Drenthe,Helan,Madine.

Mačas prasidėjo gana ramiai ir pirmam kėliny progų abi komandos praktiškai neturėjo.Išskirti galima tolimą Rodo Austino smūgį kur padirbėti turėjo trečiadieninių vartininkas Westwoodas.Nors persvara nebuvo didelė,kamuolį kontroliavo balti ir reikia pagirti Austiną,Slothą,kurie dirbo vardan to.Antenucci puikiai sugeba pasimti kamuolius ir juos apdirbti,o galingo sudėjimo Doukara nors dar jaunas psichopatas,bet akys dega kovai iki galo.Darbštus ir dėl to vertas gero žodžio.Šiaip pirmoj mačo pusėj gan sunkiai sekėsi kovoti su varžovų puolėju Nuhiu,kurio ūgis ir žaidimas antram aukšte atrodo grėsmingai.Vis dėl to jis pats susinervavęs kėlinio pabaigoje nukirto Byramą ir gavęs geltoną po pirmo kėlinio buvo pakeistas.Svečių ataka kėliniui į pabaigą vos nesibaigė įvarčių kai May'us akivaizdžiai nusistumė baudos aikštelėje Pearce'ą smūgiavo galva,bet kamuolys praskriejo šalia virpsto.Antroji rungtynių dalis buvo priešinga pirmai.Leedsas po pertraukos išėjo su taktika: "paryli mušt".Ir tai atrodė taip.Antenuccis du kart turėjo padėt sviedinį į tinklą,bet abu kartus Westwoodas nuėmė jo smūgius,o po viso to prasileidom golą.Maguiras gavo kamuolį "ant šešiolikos" ir gražiai pasiuntė į vartų kamputį.Vot tak.Po praleisto įvarčio panikuoti atrodo niekas nepradėjo.Atakavo tiek Sheffieldas tiek Mes.Austinas po vieno reido kraštu griūdamas vos nesulamdė varžovų žmogaus galvos,bet viskas baigėsi lyg ir normaliai.Ir nors atsilikinėjom neatrodė,kad pralošim.Standartas.Perdavimas iš krašto,baudos aikštelėj kamuolis nukrenta Bellusci ir šis gana ramiai teisingai smūgiuoja ir lygina skaičių.Gražiai šiaip,antras golas už klubą.Nu o vėliau žaidimas sukosi aplink vidurį aikštės,kartą Madine prasmūgiavo,bet taip ir viskas baigėsi.Darko Milanič still searching for first victory.Anyway,nebuvo jau tokios blogos rungtynės,o išlyginamas įvartis visada smagesnis už prasileistą ir dar mačui einant į pabaigą.Doukara,Antenucci ir Austinas paliko geriausią įspūdį.Berardi krašte taip pat atrodė gyvas.Bianchi vis gi kažkoks bijantis visko atrodo ir šiai dienai po keitimo išėjęs Murphy ar jauniklis Cook yra geresnis choice'as.Iki kitų kartų.
MOT!
Citavimas
0
😂 su kolegom sedejom po fules aluti gurksnojom ir isejo kalba apie Leeds United, nes vienas yra uzkietejes sios komandos fanas, kazkada zaides jaunimo komandoj ir imuses ivarti FA Cup'e. O ir siaip visi gyvenam netoli sio miesto. Kalbejom apie sansus gristi i PL ir t.t. kol vienas ciuvelis papasakojo istorija, kaip kazkada, gyvendamas tarp Ipswich ir Norwich susipazino su keliais zmonemis. Vieni palaiko Ipswich, kiti Norwich, o tarpusavyje labai labai vieni kitu nekencia. Nu ta prasme labai labai. Ir tas ciuvelis persikele i netoli Leeds esanti miesteli ir su anksciau minetu komandu fanais palaiko rysi. Kai jis pasake, kas persikele i miesteli esanti netoli Leeds tiek Ipswich tiek Norwich fanau reakcija buvo - F*ckin Leeds ??! 😂 Tai va po to pasakomijo suzinojau, kad Leeds turi istikro nuostabius fanus, bet tuo paciu sis klubas yra vienas is labiausiai nepakenciamu komandu UK? tik va iskilo klausimas:kodel ?
"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0
Nežinau kodėl jų nekenčia kitų komandų fanai, bet legendinio Leeds - ManUtd derbio košė užmaišyta prieš 500 metų, per raudonosios ir baltosios rožės karą. Pagal marškinėlius nesunku atspėti, kuriai pusei šie du, tuo metu nereikšmingi miesteliai atstovavo... Laimėjo raudonieji. Ir politiškai ir ekonomiškai. Futbole viskas gali pasikeisti - ir vėl išgirsim sarkastiškas daineles apie Miuncheno katastrofą, o raudonieji primins turkų nužudytus Leeds'o fanus

embeded-image

ManUtd away fanai nuolat palaiko formąLaukiu Leeds'o sugrįžtant, nes chempionshipe jie MUms naujo Cantona ar bent Alan'o Smith'o neužaugins 😁
Torture never stops
Citavimas
0
Leedso nekenčiamumo šaknys yra jų fanai kaip supratau. Man U went on a plane irgi jų sugalvota skanduotė. Bet tegul jie dainuoja, kol pardavinės mums Cantona ir Rio
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Ah tai va kodel tas Leeds United fanas visada sako anything but Man United,ANYTHING! o as dar galvojau is kur tas nusistatymas toks didelis.
"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0