Portsmouth FC

Atsakyti Sekti temą
Dažų kibiro taurės ketvirtfinaly laukia susitikimas su League 2 vidutiniokais Newport. Išvykoj. Manau, kad palankūs burtai.
Citavimas
0
Taves, kaip labiau susipazinusio, galiu paklaust: kokie sio sezono pompey tikslai? promotiona pasiimt, taurese kuo toliau nueit? 😁
Citavimas
0
Trojan Rašė:

taves, kaip labiau susipazinusio, galiu paklaust: kokie sio sezono pompey tikslai? promotiona pasiimt, taurese kuo toliau nueit? 😁Jei kas nors žinotų tuos tikslus - mielai tau atsakyčiau, bet kad šį sezoną visi dar apspangę nuo to, kad Pompey yra, priklauso fanams ir žaidžia Football League 😁

Jaunuoliai Bird ir Harris grįžo iš Havant and Waterlooville kur žaisti beveik negavo, o treneris žadėjo kreiptis į Millwall dėl jų jaunio Marquis nuomos pratęsimo, kuri baigsis po šiandienos varžybų su Bury. Vis tik neblogas tas Marquis. Įvarčių jau nemažai įkalė, o kol senis Conolly traumuotas, tai jis pirmas žaidėjas prieky kalt su milžinu Agyemangu.
Citavimas
0
Bury namie.
1-0. Nors žaidimas buvo nykus, situaciją išgelbėjo dar vienas N'Gala įvartis galva.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=MxchHMQ2B10
Vartuose negalėjo stovėti neblogai užsirekomendavęs Carsonas, nes būtent iš Bury jis ir yra išnuomotas. Smith, tuo tarpu, pavyko išlaikyti sausus vartus. Lazaretas gana didelis mėlynųjų stovykloje, bet dauguma traumuotų yra gana sėkmingai pakeičiami. Labiausiai turbūt skaudu dėl Painterio, kuris negalėjo prižiūrėt kairiojo gynybos krašto ir dėl Connolly, kurio nėra jau ilgai, bet kurį sėkmingai pakeičia Millwall jaunuolis Marquis. Taip pat šalia aikštės varžybas turėjo stebėt ir Simon Ferry, kuris yra vienas pagrindinių vidurio saugų bei Danny East, tačiau pastarieji greitai galės padėti komandai. Ir, nežinau ilgam ar trumpam, nėra dar vieno puolėjo Craddock. Taip kad aikštėj lakstė kone visi sveiki komandos puolėjai - Marquis ir Agyemang. Gera naujiena ta, kad treneris sutarė su Millwall dėl Marquis nuomos pratęsimo, tiesa, nežinau kuriam laikui, taip, kad visai ant ledo su puolėjais mėlynieji neliks. Tuomsyk galima palinkėti sveikatos Connolly ir Craddockui. Su Bury gavo pasireikšti ir iš nuomos grįžęs jaunuolis Bird, kuris pakeitė Agyemangą antro kėlinio vidury.

Na, o vakar vyko varžybos su Wycombe. Namie. Norėčiau ką nors smagaus apie jas parašyt, bet kad pavyko sužaisti tik pusę, nes pradėjo taip lyti, kad Fratton parkas neatlaikė ir teisėjas nusprendė atšaukti varžybas. Rezultatas buvo 1-1, o tą vienintelį PFC įvartį įkalė Agyemangas. Varžybos bus peržaistos.

Po viso to Pompey atsidūrė 16 turnyrinės lentelės vietoj, bet su vienų varžybų atsarga.

13. Dag & Red 13 5 5 3 1 20
14. Hartlepool 13 5 3 5 2 18
15. Wimbledon 13 5 3 5 -1 18
16. Portsmouth 12 4 4 4 0 16
17. Cheltenham 13 4 3 6 -6 15
18. York 12 3 3 6 -4 12
19. Plymouth 13 3 3 7 -7 12

Lygoj savaitės vidury taip ir nesužaidžiamos varžybos, taigi, artimiausias grajus laukia tradiciniu laiku - šeštadienį. Mėlynieji plieks išvykoje su Torquay. Jų aikštėj jau pavyko juos įveikti - tai buvo dažų kibiro taurėj, tiesa, po pendelių, bet vis tiek. Juolabiau, kad Torquay šiuo metu sėdi tik 22 vietoj, o iš paskutinių penkių varžybų sugebėjo išsinešti tik tašką. Tikiuosi pergalės.
Citavimas
0
Torquay 1 -1 Portsmouth.

Aišku, visi tikėjosi lengvesnės kovos išvykoje, bet mėlynųjų gynybai pakako 20 sekundžių, kad kolektyviai supjautų grybą ir prasileistų įvartį. Tašką ištraukė po keitimo pasirodęs Pompey jaunuolis Bird, uždaręs Wallace skersą perdavimą.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&list=PL4xIzbtH_aLEIH7p4NWno_A5aNvCi-pvf&v=-YEChm1CT4Y
Sudėty buvo galima pamatyti porą įdomesnių keitimų. Kadangi dėl surinktų geltonų kortelių centro gynyboj negalėjo padėti Bradley, porą su N'Gala centre turėjo sudaryti kažkas kitas. Painteriui vis dar esant traumos būsenoj, buvo pasirinktas universalusis Cooperis, tik ar jis atsistojo į kairę, o Devera į centrą, ar jis pats sudarė tandemą su N'Gala, nežinau. Vienaip ar kitaip, kaip ir sakiau - 20 sekundžių.
Kita įdomybė sudėty buvo šviežiai į rikiuotę sugrįžusio Simon Ferry metimas į aikštės vidurį šalia Ertlo. Visa kita buvo panašiai kaip ir pastaruoju metu. Žaisti vis dar negalėjo Connolly ir Craddock.
Lygiosios su Torquay neleido mėlyniesiems pakilti lentelėje aukštyn, bet nukristi taip pat neleido. Nors ir nepavyko laimėti prieš ne tokius jau stiprius varžovus, nepralaimėtų rungtynių serija ištęsta iki keturių. O tai visai smagu.
13. Southend 14 6 2 6 1 20
14. Hartlepool 14 5 3 6 1 18
15. Wimbledon 14 5 3 6 -3 18
16. Portsmouth 13 4 5 4 0 17
17. Cheltenham 14 4 4 6 -6 16
18. York 14 4 3 7 -3 15
19. Plymouth 14 4 3 7 -6 15

Na, o pirmąjį lapkričio šeštadienį į Fratton parką atvyks penktoje vietoje sėdintys Exeterio berniukai. Nors ir sėdi aukštai, bet jų forma pastaruoju metu yra banguota - per paskutines ketverias varžybas jie du kartus prapylė, sužaidė lygiosiomis su Oxfordu ir išvykoj ištaškė Scunthorpe jų pačių aikštėj 4-0. Įtariu, kad Frattone bus geras mačas. Daug žiūrovų, smarkus varžovas ir, tikėkimės, geras grajus. Gal ir gynyba nesupjaus grybo, kai Bradley grįš.

Ir, aišku, svarbus reikalas F.A. taurė. Mėlyniesiems teko varžovas iš League one - Stevenage. Varžybos išvykoj. Bus įdomu pamatyt kaip Pompey sugeba žaist prieš aukštesnės lygos klubą.
Citavimas
0
Pompey valdyba leido treneriui pasistiprinti. O jis leido sau išnuomoti jaunimą.

Ashley Harris, vietinis Portsmuto berniukas, dabar žais Coference South komandoj Chelmsford City. Su juo išvyko dar vienas jaunis Nicky Awford, o nuo seniau ten jau pliekia Josh Warren.

Aldershot, tuo tarpu, irgi išsinuomavo tris Pompey jaunuolius. Ne vienose varžybose pliekusį Dan Butler, Jack Maloney ir Adam Webster.

Žodžiu, jaunimas siunčiamas stažuotis.
Tai, manau, reiškia, kad į jų vietas bus imami (bent jau nuomos pagrindais) rimtesni žaidėjai. Komanda sustiprės ir visus patvarkys. Valio.
Citavimas
0
Smarkiai pliekiantis Exeter buvo nukaltas Fratton parke. Mėlynieji laimėjo 3-2. Šiaip pirmauta buvo 3-0, bet vienas golas išslydo vartininkui iš rankų, vieną supjovė gynyba ir pabaiga buvo nervinga. Bet troikė yra troikė. Reto keistumo įvartį, permesdamas vartininką iš kokių 35 metrų pelnė wingeris Holmes, o du įvarčius galva įskėlė jaunuolis puolėjas Bird.

Golai
http://www.youtube.com/watch?v=gCiydkq15zk

Sudėtis buvo kiek kitokia nei praeitose varžybose. Gynyboj padėti negalėjo vis dar traumuotas Painter. Jo kraštą šį kartą dengė Devera, o Cooperis liko ant suolo. Craddock vis dar traumuotas, į paraišką nebuvo įtrauktas ir iš Millwall išsinuomotas jaunasis Marquis. Nors Connolly jau buvo atsigavęs po savo traumų, bet galėjo sužaisti tik nedaug minučių (antram kėliny pakeitė Agyemangą), tai Whittingamui teko mesti į kovą jaunąjį Birdą. Tas davė du įvarčius. Centre vietoj Ertl šį kartą įmestas Raconas, kuris sudarė centro saugų porą su Ferry.
Nors Pompey ir laimėjo, bet aukščiau lentelėje nepakilo. Vis dar 16.

13. Hartlepool 15 6 3 6 2 21
14. Mansfield 15 5 6 4 0 21
15. Wimbledon 15 6 3 6 -2 21
16. Portsmouth 14 5 5 4 1 20
17. Plymouth 15 5 3 7 -5 18
18. Cheltenham 15 4 5 6 -6 17
19. York 15 4 4 7 -3 16

Na, o šį šeštadienį nusimato išvyką į Vimbldoną. Vietinė komanda lentelėje yra visai šalia Pompey, bet demonstruoja nekokią formą. Penkis mačus nejutę pergalės skonio, praeitą savaitgalį jie nukovė Rochdale vienuoliktuką. Tuomsyk mėlynieji jau turi penkių nepralaimėtų varžybų seriją. Tikiuosi pergalės. Būtų galima bent žingsneliu link viršūnės pasistūmėt lentelėje.

Dviems žaidėjams buvo pasiūlyti nauji kontraktai. Manau, kad ypač svarbu, jog N'Gala susilaukė tokio pasiūlymo. Vistik, kai pradėjo žaist startinėj, tai tapo tikru gynybos ramsčiu. O dar ir bankes įžeria kartais. N' Gala sutartis pratęsta iki sezono pabaigos. O kitas žaidėjas - centro saugas Mahon - nedažnai lakstydavo aikštelėj, bet pabrėžiama jo nauda komandos viduje, kaip patyrusio seno vilko. Jis gavo kontraktą dar mėnesiui.
Citavimas
0
Tas Bird pas mane Fifoje niekaip neįsitvirtina. Bent jau realybėje jam geriau sekasi 😉
Citavimas
0
Nu žinai. Žybtelėjo.
Visą sezoną arba nežaisdavo daug, arba buvo išnuomotas į non league klubus. Žiūrėsim kaip čia jam seksis. Jei visi pasveiks, tai puolėjų konkurencija bus didelė. Jam lengva nebus.
Citavimas
0
Šeštadienį visai ne į Vimbldoną Pompey vyko. F.A. taurės magija padėjo mėlyniesiems iškristi jau pačioje pradžioje. League one sėdintys Stevenage nuleido Pompey ant žemės, nutraukė ilgą nepralaimėtų rungtynių seriją ir padarė laisvesnį tvarkaraštį.
Sudėtis buvo šiek tiek pamaišyta. Vietoj įspūdingą bankę Exteriui įskėlusio Holmes krašte kalė dažniau atsarginio role besitenkinantis Barcham. Centre vėl žaidė Ertl. o greta jo futbolo veteranas Mahon, kuris startinėj šį sezoną irgi turbūt nebuvo niekada pasirodęs. Priekinė linija vėl buvo tokia pati kaip ir su Exeter. Agyemang su jaunuoliu Baird. Tuo tarpu, Connolly varžybas pradėjo nuo suolo, kitas puolėjas Craddock taip pat pagijo nuo traumos ir jau sėdėjo ant suoliuko, o kairys gynėjas Painter, kuris po pirmųjų savo pasirodymų sulaukė nemažai pagyrų jam palaikė kompaniją. Marquis neleido žaisti Millwall, nes liūtai nenorėjo, kad jis F.A. taurėj padėtų kitiems.
Po pirmo kėlinio mėlynieji gavo 2-0, antro kėlinio vidury tiesią raudoną gavo Mahonas, taip visiškai sušikdamas situaciją. Bet net ir dešimtyje žaidę Pompey sugebėjo sušvelninti atsilikimą, taip išlaikydami intrigą iki pat varžybų pabaigos. Pirmąjį įvartį po traumos įmušė Agyemangą pakeitęs Connolly. Šiaip ar taip F.A. taurė šį sezoną baigėsi. Jei kas žino, kur galima pažiūrėti santrauką, tai pasidalinkite.

Na, o šiandien laukia dvikova turnyre, kuriame Pompey sekasi nepalyginamai geriau. Dažų kibiro taurė, arba ubagų puodas. Čia laukia susitikimas su bendralygiais Newport, su kuriais šį sezoną dar nebuvo susikauta. Bėda ta, kad labai susiaurėjo sąrašas galinčių žaisti. Nebus Agyemango, nes su Stevenage jis susimušė kojytę. Su puolėjais problema. Su Marquis situacija neaiški. Bet čia tik man turbūt. Craddock ir Connolly ką tik grįžę iš lazareto, leist juos nuo pradžių rizikinga. Lieka jaunasis Bird. Kitas rimtas smūgis - Wallace diskvalifikacija už surinktas geltonas korteles. Devyniolikmetis, kaip jau galėjo paaiškėti, yra vienas komandos lyderių, bet savo geltonas visi susirenka. Nieko čia nepadarysi. Centre iš viso skylių skylė atsiveria. Mahonas už savo raudoną prieš Stevenage gavo trijų varžybų diskvalifikaciją. Ferry vis dar traumuotas, nors savaitės gale jau grįš, o Racon irgi gavęs lengvą traumelę. Lieka Ertl ir seniai matytas Padovani. Taigi taip. Nors varžovas nėra pats stipriausias, bet Pompey, manau, bus nelengva. Labai norėtųsi eiti dar tolias Johnstono taurėj, nes jau labai toli nueita ir, kas nemažiau svarbu, pinigėliai, kurių taip reikia, byra į kišenę.
Citavimas
0
Paskutinės dvi varžybos buvo visiška katastrofa. Prasileisti septyni įvarčiai, neįmušta nė vieno. Be to, mėlynieji iškrito iš dažų kibiro taurės. Apie pačias varžybas per daug nesiplėsiu, nes užims daug laiko, be to bus labai nemalonu. Visgi jos padėjo atsakyti į kelis klausimus dėl sudėties. Panašu, kad Millwall jaunasis puolėjas Marquis artimiausiu metu mėlynųjų gretose nežais. Ačiū jam, nes įmušė keletą įvarčių ir padėjo komandai, kai žaisti negalėjo veteranas Connolly. Į rikiuotę grįžo Craddock ir Painteris, bet pirmojo įsijungimas į komandą naudos neatnešė, o antrasis pastarąsias varžybas prasėdėjo ant suolo. Su Newport ir Wimbledon žaidė gana skirtingos sudėtys, tai buvo proga patikrint kaip žaidžia rečiau ant vejos išeinantys žaidėjai. Aišku, rotacija sutapo su žiauriais pralaimėjimais. Toliau mūsų laukia susitikimas su Scunthorpe, kurie krito iš lygos į lygą kartu su mėlynaisiais. Anie sėdi aukščiau už Pompey - dvyliktoj vietoj ir pastaruoju metu nedemonstruoja įspūdingos formos, nors grybo per daug irgi nepjauna. Varžybos vyks Fratton parke, taigi, tikiuosi pergalės, nors po pastarųjų dviejų mačų darosi baisu. Be to žaisti ko gero negalės Agyemangas, kuriam atsinaujino trauma Vimbldone bei po klaustuku esantis Bird. Taigi, du sveiki puolėjai yra Craddock ir Connolly, kurie grįžę po traumų dar, matyt, nespėjo įsivažiuoti. Nebus ir vidurio saugų Ferry bei diskvalifikuoto Mahon. Šiaip ar taip troikė leistų gana ženkliai šoktelti į viršų.

13. Wycombe 15 6 3 6 2 21
14. Hartlepool 16 6 3 7 0 21
15. Mansfield 16 5 6 5 -2 21
16. Portsmouth 15 5 5 5 -3 20
17. Cheltenham 16 5 5 6 -5 20
18. Plymouth 16 5 4 7 -5 19
19. York 16 4 5 7 -3 17

Tiems, kurie nori pažiūrėti į Pompey grybavimą paskutiniuose mačuose.
Newport http://www.youtube.com/watch?v=pjtp_7iAbeA&feature=c4-overview-vl&list=PL4xIzbtH_aLEIH7p4NWno_A5aNvCi-pvf
Wibledon http://www.youtube.com/watch?v=BQ6OUEoTNVw&feature=c4-overview-vl&list=PL4xIzbtH_aLEIH7p4NWno_A5aNvCi-pvf
Citavimas
0
Yra naujienų.
Pirmiausia tos naujienos vartininkų srity. Į komandą grįžo vartininkų treneris David Coles. Garbaus amžiaus vartininkas Phil Smith buvo išsyk išnuomotas į žemesnės lygos klubą Dartfordą mėnesiukui. Komandoje dabar liko du vartininkai - nuomininkas ir pirmas vartininkas Carson ir jaunasis John Sullivan. Kaip sako fanai, jei jo neišdresuos Coles, jo neišdresuos niekas. Žodžiu, lyg ir neblogos naujienos.
Į mėlynųjų gretas taip pat bandys įsilieti West Ham devyniolikmetis gynėjas Dan Potts. Plaktukų gretose jis yra žaidęs 11 kartų. Manau, kad neblogas rodiklis. Whittingamas tarė, kad ima jį, jog išspręstų krašto gynėjų problemas (Painteris niekaip normaliai neatsigauna), bet tuo pat metu sugebėjo išnuomoti kitą potencialų gynėją Butlerį.
Na ir galima dar apžvelgt kas galės žaisti šiandien, o kas ne. Agyemango nebus. Bird gal ir bus, bet anas ilgai nesitreniravo. Galėtų žaisti senasis Connolly ir Craddock.
Centre irgi bėdelės. Ko gero nebus Racon, o Padovani irgi trūkęs. Centre atsiras kam žaisti, bet suolas gerokai sutrumpėjęs. Šiaip ar taip, nepaisant visko, reikia tikėt pergale prieš be trenerio žaisiančius Scunthorpe futbolininkus.
Citavimas
0
Apie viską iš eilės.

Šeštadienis.
Atvyko Scunthorpe, mėlynieji buvo patvarkyti. Jau kelintas iš eilės Whittingamo pralaimėjimas. Pozityvas - pirmą įvartį mėlynųjų gretose įmušė Craddock. Dėl puolėjų stygiaus jis vienintelis ir lakstė prieky. Aikštėj buvo sutalpinti Wallace, Barcham ir Holmes. Turbūt pirmasis žaidė po puolėju, o kiti du kraštuose. Centre su Ertl grajino į sudėtį sugrįžęs Ferry. Tikro centro saugo atsargoje nebuvo. Gynybos ketvertukas šįkart buvo toks įdomus - N'Gala su Bradley, kaip jau įprasta, centre, bet dešinėj šįsyk lošė Devera, o kairėj - West Ham jaunuolis Potts. Painteris vėl sėdėjo ant suolo.
Santrauka http://www.youtube.com/watch?v=3YtZJwnusDo&feature=player_detailpage&list=PL4xIzbtH_aLEIH7p4NWno_A5aNvCi-pvf

Antradienis.
Whittingamui parodytos durys. Veinareikšmiškai vertint negaliu. Aišku, pastaruoju metu forma buvo baisoka, bet prieš tai buvo gera banga. Kaip taktikas jis nėra laikomas labai geru, bet jis senas Pompey žaidėjas, o klausimas ką į jo vietą klubas su gana ribotais finansais galės paimti. Pamatysma.
Kiek vėliau tą dieną laukė susitikimas su Southend. Kol kas trenerio vietą užimantis Andy Awford sudėtį kaip reikiant papurtė. Buvo 4-4-2. Gynybos linijoj jau įsitvirtinusį N'Gala jis pakeitė nė karto gyvenime mėlynųjų pagrindinėj komandoj nežaidusiu septyniolikmečiu blondinu Whatmough. Holmes, kuris paprastai varžybas pradėdavo startinėj užleido vietą krašte Barchamui. Centre šalia Ertlo šį kartą žaidė universalus (gynėjas) atsarginis Cooper. Tiesa, čia gal daugiau iš būtinybės, nes ant suolo buvo vienintelis centro saugas Padovani ir tas ką tik grįžęs po traumos. O prieky nuo pat pradžių žaidė Connolly su Craddock. Vienintelį įvartį varžybų pradžioje įmušė Barcham.

15. Wycombe 17 6 4 7 0 22
16. Cheltenham 18 5 7 6 -5 22
17. Mansfield 18 5 6 7 -4 21
18. Portsmouth 17 5 5 7 -5 20
19. Accrington 18 5 5 8 -5 20
20. Bury 18 4 6 8 -3 18
21. York 18 4 6 8 -4 18

Toliau turim trenerio rinkimus ir išvyką į Hartlepool.
Citavimas
0
Antras pavaduojančio trenerio Awford mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Tai buvo varžybos su Hartlepool. Gerai sucementuota gynyba neleido varžovams įmušt nė vieno įvarčio, bet puolime irgi nieko ypatingo nenuveikta. Ir visa tai turint galvoj, kad tik antras varžybas startinėj sudėty žaidė septyniolikmetis centro gynėjas Whatmough, o startinėj sudėty vietą prie Whittingamo išsikovojęs N'Gala ir vėl sėdėjo ant suolo. Šį kartą nutarta žaisti 4-5-1, aikštėn sutalpinant tris nominalius wingerius Holmes, Barcham ir Wallace. Pastarasis žaidė po puolėju. Vienintelis lakstytojas prieky buvo Bird. Centre ir vėl žaidė Cooper, kuriuo treneris, matyt, labiau pasitiki nei Padovani.
Santrauka kažkokia palūžūs, tai neįmečiau. Galiu pasakyt, kad vienintelė proga buvo Wallace smūgis virpstan, o Hartlepool taip pat buvo paleisti tik su viena proga, bet Carsonas išgelbėjo.
Paskutinės lygiosios leido pakilti pozicija aukščiau - į septynioliktą vietą.

14. Cheltenham 19 5 8 6 -5 23
15. Plymouth 19 6 5 8 -5 23
16. Wycombe 18 6 4 8 -2 22
17. Portsmouth 18 5 6 7 -5 21
18. Mansfield 19 5 6 8 -5 21
19. Accrington 19 5 5 9 -6 20
20. Bury 19 4 7 8 -3 19

Kitos varžybos jau šįvakar. Į Frattoną atvyks dėl lietaus atidėto grajaus sulošti Wycombe. Jie buksuoja dar labiau nei mėlynieji, bet Awfordas nelaimėjo nė vienų iš dviejų varžybų.
Citavimas
0
embeded-image

Jis dabar treniruos FC Portsmouth. Vardu jis Richie Barker, prieš tai treniravo Crawley. Septynių žmonių taryba iš daugelio kandidatų išrinko jį vadovauti mėlynųjų komandai. Nieko apie naująjį trenerį nežinau, bet tikiuosi, kad bus teigiamas pokytis.

Na, o paskutines savo varžybas (bent jau tuokart) vadovavo Andy Awfordas. Jis taip ir liko be pergalės - ją atėmė paskutinės sekundės Wycombe golas. 2-2.
Santrauka: http://www.youtube.com/watch?v=TsI616KWbIU&feature=player_detailpage&list=UU2pUjr6WECIEprPQxcD51OA
Awfordas vėl nusprendė pliekti 4-5-1. Saugų linija liko nepakitusi, nors ant suolo sėdėjo po traumos atsigavęs Ferry, bet startinėj vis dar žaidė Cooperis. Šalia, aišku, Ertlas. Vienintelis puolėjas buvo Bird. Ant suolo su Connolly sėdėjo po traumos sugrįžęs milžinas Agyemang, o štai Craddocko, kuriam jau yra pavykę kartą pasižymėt, trauma atsinaujino ir jo nebuvo paraiškoj. Kadangi susirgo Awfordo pamėgtasis jaunis Whatmough, o N'Gala'os jis turbūt nelabai mėgsta, centre šalia Bradley lakstė Eastas. Jam varžybos baigėsi kraupiai - nusileido žemyn galva ir teko jį išgabenti greitosios pagalbos automobiliu. Rentgenas iš pradžių parodė, kad lūžo kaklas, bet vėlesni tyrimai skelbia, kad vistik nelūžo. Pats Eastas pripumpuotas morfijaus tweetina, dėkoja už palaikymą ir pats besidžiaugdamas ramina visus, kad viskas ne taip baisu. Sveikatos vaikiui. Beje, N'Galą vis tiek reikėjo Awfordui įleist.
Pirmam kėliny išsiveržė Wycombe. Kadangi grajus nėjo Awfordas nusprendė į kovą mesti dar vieną puolėją. Pasirinko Connolly, kuris pakeitė talentingąjį, bet šiek tiek pasėdusį Wallace'ą. Connolly gerai įsijungė į grajų ir gavo pabandyt įmušt pendelį, kurį pats uždirbo. Deja, vartininkas atlaikė. Bet Pompey vistiek įmušė. Visai neblogą bankę įkalė wingeris Barcham, o dar vieną pridėjo sugrįžimą po traumos pažymėjęs Agyemang. Aišku, Wycombe neveltui remia pati FIFA 14 - paskutiniu varžybų prisilietimu buvo nunešti trys Pompey taškai.

14. Wycombe 19 6 5 8 -2 23
15. Cheltenham 19 5 8 6 -5 23
16. Plymouth 19 6 5 8 -5 23
17. Portsmouth 19 5 7 7 -5 22
18. Mansfield 19 5 6 8 -5 21
19. Accrington 19 5 5 9 -6 20
20. Bury 19 4 7 8 -3 19

Barkeris debiutuos ryngtynėse su Newport, kurie išspyrė Pompey iš dažų kibiro taurės.
Citavimas
0
Paaiškėjo, kad seniau mėlynųjų gretose žaidęs Sam Sodje praėjusio sezono rungtynėse su Oldham tyčia gavo raudoną kortelę. Už tai jis pasiėmė 70 000 svarų. Kilo šioks toks skandalas, kažkur teko skaityti, kad net ir Championshipe žaidėjai už penkiaženkles sumas gauna įspėjimus.
Ir Anglijoj tai vyksta. 😟
Citavimas
0
Danny East trauma pasirodė nepavojinga - panešiojęs kaklo įtvarą jaunuolis netruko jį nusiimti ir grįžti į treniruotes. Puiku.
O Guy Whittingam netruko susirasti naują darbą. Tiesa, ne pagrindinio trenerio pareigose, bet, kai saka, first team coach tame pačiame Crawley iš kurio neseniai buvo atleistas Richie Barker. Crawley Pompey legenda prisijungs prie buvusio Pompey trenerio John Gregory, kuris treniravo mėlynuosius paties Whittingamo laikais. Pastarasis jaučia senajam treneriui didelį dėkingumą nes 1989 m. jis nepagailėjo 450 svarų, kad išpirktų Whittingamą iš tarnybos kariuomenėje. Taip jis sužybėjo vilkėdamas mėlyną spalvą, o ne kamufliažą.
Citavimas
0
Šventinis periodas ir mokslų sesija buvo atitraukus nuo futbolinių Anglijos reikalų, todėl sumesiu neilgą apžvalgėlę kas gi įvyko Pompey stovykloje pačiu užimčiausiu metu anglų futbole.
Naujasis treneris Richie Barker apturėjo penketą varžybų. Tris prapylė, vienas lygiom ir vienas laimėjo. Rezultatai tikrai nekokie, sakyčiau, kad Whittinghamas varė neblogiau, bet nurašyti naujojo trenerio neskubu. Sausis, transferai ir laikas. Pamatysim kokią komandėlę jis susilipdys iš itin ribotų resursų. O lipdyt jau pradėjo. Tarp žaidėjų pasirodė keturi nauji veidai.
1, Daniel Alfei iš Swansea. Nuoma mėnesiui. Anas yra Velso U21 narys, ir sužaidęs keturias varžybas Swansea pagrindinėj sudėty. Jaunas dešinys gynėjas mėgstantis atakuoti. Ne pirmas tokio pobūdžio nuomininkas šį sezoną, galingųjų komandų žaidėjų paauginimas yra svarbus mažųjų komandų reikalas. Tikimės kuo daugiau naudos iš to.
2, Nicky Shorey. Neverta pristatinėt. Paskutinis jo klubas Bristol City, kurį treniruoja buvęs mėlynųjų vairininkas Steve Cotteril. Gal nukonkuruos Painter kairiame gynybos krašte, nors anas irgi neblogas. Sutartis iki sezono pabaigos.
3, Jake Jarvis. Puolėjas praėjusiame sezone supliekęs tris varžybas Pompey gretose, dabar prisijungs prie komandos iki sezono galo.
4, Ryan Taylor. Dar vienas puolėjas, kaip ir Shorey paleistas iš Bristol City. Sutartis - pusantro sezono. Puolėjų pas mumis dabar tikrai daug. Kokie penki ar šeši.

Su mėlynaisiais sutartį pratęsė ir Racon. Vidurio saugas šį sezoną supliekęs dešimt varžybų. Sutartis dabar galioja iki sezono pabaigos.

Na ir į Cambridge išnuomotas 25 metų vartininkas Sullivan. Tik mėnesiui. Žiūrėsim kaip jam seksis. Nors ir ne toks jaunas, sako, dar perspektyvus.

Kol kas didesnių netekčių komandoje nėra, kiek anksčiau mėlynųjų gretas paliko patyręs vidurio saugas Mahon, bet jo rolė komandoj nebuvo ypač svarbi.

Pridėsiu: Barkeris paleido ir kitą žaidėją - Shaun Cooper. Anas yra universalus gynybinio plano žaidėjas, prie Barkerio dažnai pliekęs atraminio saugo pozicijoj.

O šiandien laukia antras susitikimas su Oxford. Sezono atidarymo rungtynes mėlynieji gėdingai prapylė 1-4, tad dabar bus proga atsigriebti. Oxford United šiuo metu yra įsitraukę į smarkią kovą dėl pakilimo į League 3 ir sėdi šeštoj vietoj. Tiesa, jų forma nėra įspūdinga - anie prapylė dvi pastarasias varžytuves, bet lengva vistiek nebus. Pompey padėtis darosi sudėtinga - mėlynieji tūno 20 vietoj, vos trimis taškais atitrūkę nuo iškritimo zonoj sėdinčių Torquay berniukų. Žodžiu, taškai darosi labai reikalingi.
Citavimas
0
Dvi lygiosios. Su Oksfordo berniukais 0-0, o su Mansfield šiandien 1-1. Tą vienintelę bankę per dvi savaites įmušė naujokas Taylor. Nuo iškritimo iš lygos dabar skiria viso labo du taškai. Todėl Pompey sekti yra dar įdomiau😡 Suskubkit visi tamsuoliai, kurie neskaito šios temos ir dar pasikvieskit draugų. Juk registracija vėl atidaryta.
O daugiau įdomumo turėtų įnešti puikios naujienos. Barkeris nepasiduoda. Jis nučiupo Bournemouth žvaigždę vidurio saugą Wes Fogden. Anas buvo iškarto mestas į kovą su Mansfield. Beje, jo sutartis visai solidi. 1,5 sezono. O savo sutartį prasiilgino ir Painteris. Nedaug, mėnesiui, bet nors tiek. Šiaip geras žaidėjas, tik pirmoj sezono pusėj buvo traumos labai nupjovusios jį, bet šiais pagrindinis kairys gynėjas. Net kai atėjo Shorey. Barkeris jį mėgsta statyt į saugų liniją, todėl telpa abu. Žmonės sako, kad Shorey ir saugų linijoj gerai atrodo.
O kitą šeštadienį laukia susitikimas su Morecambe. Reiks pasivažinėt. Kiek pamenu, pirmam rate pavyko juos patvarkyt. Jo. 3-0 buvo dar prie Whittingamo. Jūros gėrybės sėdi devintoj vietoj, bet jau pakankamai atitrūkę nuo atkrintamųjų varžybų vietų, tai nusimato dar vienas sezonas ketvirtoj lygoj. Paskutinių porą varžybų, kaip ir Pompey, anie sužaidė lygiom.
Citavimas
0
Vakar Pompey dar kartą sužaidė lygiom. 2-2 su Morecambe. Abu įvarčius pelnė į komandą jau antrą kartą atvykęs apyjaunis puolėjas Jervis, vakarykštėse žaidynėse iš startinės sudėties išstūmęs Agyemangą. Traumuotą Ferry centro saugų pozicijoje pakeitė Padovani. Painteris ir vėl žaidė krašto gynėjo pozicijoje, o Shorey vėl pastatytas atraminio saugo vietoj. Net plius minus schemą pabraižyt galiu.

--------------Carson-------------
Alfei-Bradley-Devera-Painter
-------------Shorey--------------
---Fogden----------Padovani---
-------------Wallace------------
---Taylor--------------Jervis---

Suolas: Smith, N'Gala, Barcham, Ertl, Agyemang, Racon, Whatmough.

Varžybų santraukos nemačiau, bet žinau, kad vienas golas buvo Carsono kaltė. Kitą vertus, jis ištraukė pendelį. Pompey du kartus pirmavo, bet abu kartus buvo išlyginta ir teko tenkintis lygiom. Nuo suolo palakstyt gavo ir Barcham su Agyemang.
Situacija lentelėje prasta - dvi pozicijos virš iškritimo zonos ir plius trys taškai. Kas dar nesekat Pompey, tai siūlau prisijungt, nes pats gazas tik prasideda.

Tuomsyk paaiškėjo, kad vienas iš daugelio mėlynųjų puolėjų Craddock trauma yra ilgalaikė ir jis nežais iki sezono pabaigos. Liūdna, bet ir be jo komanda išsivers. Šį sezoną anas imušė viso labo vieną įvartį, o ir puolėjų Pompey yra užtektinai. Craddockui dar bus proga reabilituotis, nes jo kontraktas galioja ir kitą sezoną. Sveikatos jam.
Pompey jaunis 19 metų gynėjas Websteris iki sezono pabaigos išnuomotas į Aldershot. Jie žaidžia penktoj lygoj. Websteris nuomojamas nebe pirmą kartą, o apie tai yra visokių nuomonių, kaip antai, bičiukas jau pribrendo pagrindinei sudėčiai, o komandai ir taip reiktų gynėjų ir t.t. Šiaip ar taip, manau, kad kitą sezoną bus gera proga pavaryt jam, nesvarbu kur plieks mėlynieji.
Kartu su Websteriu yra išnuomojamas ir Bird. Čia tai įdomesnis atvejis, nes puolėjui yra 26 metai. Barkeris nuomoja, matyt, dėl to, kad puolėjų komandoj dabar yra pakankamai ir Birdui vietos neatsirastų, bet aš manau, kad jis netempia komandos lygio. Pradžioj sezono nežaidė, o po to, praretėjus gretoms puolime sužaidė keletą gerų mačų poroj su Agyemangu ir net įvarčių įskėlė, bet viskas tuo ir baigėsi. Jisai prisijungs prie išnuomoto Pompey vartininko Sullivano Kembridžo komandoj. Čia septinta lyga. Žodžiu į tolybes visiškas. Kaži ką čia reiškia. Gal Barkeris sugalvojo, kad nuomos jį iki vasaros, o po to atsikratys?.. Pamatysma.
Ir atvyko naujokas. Vardu jis Ben Chorley. Jis yra centro gynėjas. Atvyko kaip laisvas agentas, prieš tai pliekė Stevenage, kurie kalasi League 1. Sutartis - 1,5m. Kas čia žino ar jo labai reikia. Centro gynėjų dabar yra sočiai, tai reikia tikėtis, kad jis bus daug geresnis nei kiti. Beje, panašu, kad čia paskutinis žiemos transferų lango naujokas.
Na, o antradienį vakare laukia susitikimas su Wycombe. Išvykoj.
Citavimas
0