Portsmouth FC

Atsakyti Sekti temą
Pagaliau pergalė. Ir dar išvykoj. Nors Wycombe visas varžybas visaip traiškė mėlynuosius ir nekartą vos per plauką neįmušė įvarčio, pergalė atiteko Pompey. 1-0 po 11 m. baudinio, kurį įkalė ryžasis puolėjas Taylor. Pompey žaidė 4-4-2. Gynybos linijoje debiutavo naujasis žaidėjas Chorley, ant suolo palikęs Bradley. Wallace, kuris praeitose varžybose gavo traumelę taip pat buvo pakeistas - kairiame flange žaidė kitas wingeris Barcham. Prieky kalė jau įprastas puolėjų dvejetukas - Tayloras su Jervis.

-------------Carson--------------
Alfei----Devera-----Chorley---Painter
Fogden--Padovani--Shorey--Barcham
----Taylor----------------Jervis-----

Suolas: Smith, Bradley, Racon, Wallace, Holmes, Ertl, Agyemang.

Pabėgiot gavo Agyemangas, Ertlas ir Holmes.

Santrauka: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Xjf41X-NP7M

Šita pergalė leido mėlyniesiems atsiplėšti nuo iškritimo zonos ir pakilti į aštuonioliktą vietą.

15. Exeter 27 9 6 12 -4 33
16. York 29 7 11 11 -4 32
17. Accrington 27 8 8 11 -6 32
18. Portsmouth 28 7 11 10 -8 32
19. Mansfield 28 7 10 11 -9 31
20. Bristol Rovers 27 7 9 11 -3 30
21. Wycombe 27 7 8 12 -5 29

Šeštadienį į Frattoną atvyks Torquay, sėdintys relegacijos zonoj ir pastaruoju metu žaidžiantys gana banguotai. Šio sezono rungtynės pas juos baigėsi 1-1.
Citavimas
0
Už pergalės užsikabinti nepavyko. Pralaimėta Torquay. Ir dar namie. Vienuoliktukas buvo panašus kaip ir praėjusį kartą. Išskyrus tai, kad krašto saugo pozicijoj Fogdeną pakeitė wingeris Holmes. O, ir dar pamačiau, kad vietoj Barchamo į sudėtį grįžo Wallace. Žodžiu, kraštai buvo kiti.

-------------Carson--------------
Alfei----Devera-----Chorley---Painter
Holmes--Padovani--Shorey--Wallace
----Taylor----------------Jervis-----

Suolas: Smith, Bradley, Barcham, Ertl, Fogden, Agyemang, Racon.

Be šitų varžybų atsitiko ir keletas naujų dalykų. Sutartį iki sezono pabaigos pratęsė kairys gynėjas Painter. Žmonės sako, kad žaidžia jis gerai, o kai grįžo po traumos, tai į startinę nuolat papuola. Nuomos sutartis pratęsta ir su Swansea jaunuoliu Alfei, kuris nuo pat savo atvykimo irgi žaidžia pagrindinėj sudėty.
Kiek netikėta tai, kad Pompey išnuomavo savo senąjį puolėją Connolly į Oxford United komandą. Jam jau 36 metai ir prie Whittingamo jis užėmė kažkokią pusiau trenerio rolę, bet prie Barkerio sunkiai įsiliejo į komandos planus, o kai dar Tayloras su Jervisu atvyko, tai galutinai susigadino visi jo reikalai. Šiek tiek gaila, nes jisai visai rimtai šnekėjo apie trenerio darbą, o atrodė rimtas vyras. Sutartis su mėlynaisiais galioja dar metus, tai mažu pamatysma jį Pompey gretose ateity.

O šiuo metu jau prasidėjo varžybos su Exeter. Jie sėdi 16 vietoj ir dviem taškais lenkia Pompey. Mėlyniesiems iki iškritimo zonos tetrūksta dviejų taškų, tai kova turėtų virt nuožmi.
Citavimas
0
Lygiosios. Nors pergalė su Exeter jau buvo beveik rankose, paskutinės minutės įvartis neleido Pompey pasiimti taip reikalingų trijų taškų. Sudėty buvo pora pakeitimų. Centro saugų grandy Padovani pakeistas Racon, o krašte vietoj Wallace į kovą męstas Fogdenas.

-------------Carson--------------
Alfei----Devera-----Chorley---Painter
Holmes---Racon---Shorey---Fogden
----Taylor----------------Jervis-----

Suolas: Smith, Bradley, Barcham, Ertl, Wallace, Agyemang, Padovani.

Pirmą įvartį įmušė Jervis, kuris pasižymėjo pačioj pradžioj. Mėlynieji persvaros neišlaikė ir prasileido pačioj pabaigoj. Žodžiu, visai nemeškutis ir nebegalinė šiluma. Be to, traumą gavo pagrindinėj sudėty pastaruoju metu pliekiantis centro gynėjas Devera. Pirmo kėlinio pabaigoj jį pakeitė Bradley. Taip pat pabėgiot gavo Barcham ir Agyemang.
Santrauka: http://www.youtube.com/watch?v=8AeSeqBh8X8

Artėjančios varžytuvės jau šį šeštadienį su Wimbledon.

Padėtis lentelėje ir toliau įtempta.

17. Mansfield 30 8 11 11 -8 35
18. Bristol Rovers 30 8 10 12 -4 34
19. Accrington 28 8 9 11 -6 33
20. Portsmouth 30 7 12 11 -9 33
21. Bury 28 7 11 10 -3 32
22. Wycombe 30 7 10 13 -6 31
23. Torquay 29 7 8 14 -14 29
Citavimas
0
Tris kart valio ryžagalviui Taylorui. Jo įvartis galva leido mėlyniesiems nušluostyti nosis Vimbldono vyrukams Fratton parke. Tiesa, pats herojus gavo traumą. Šiaip ar taip, Pompey įsimetė taip reikalingus tris taškus į savo skurdų taškų maišelį. Žodžiu, sudėtis.

-------------Carson--------------
Alfei----Bradley-----Chorley---Painter
Holmes---Racon---Shorey---Wallace
----Taylor----------------Jervis-----

Suolas: Smith, N'Gala, Barcham, Fogden, Harris, Agyemang, Padovani.

Kaip šitoj schemoj matosi, nežaidė Devera. Gavęs traumą praeitose varžybose jis buvo pakeistas Bradley. Ant suolo pasirodė seniai matytas centro gynėjas N'Gala. Tuo tarpu Wallace pakeitė Fogdeną, kuris varžybas pradėjo tarp atsarginių. Tayloro įvartis buvo įmuštas galva po Swansea jaunio Alfei skersavimo. Varžybose dar gavo palakstyt Agyemangas (nes reikėjo pakeist traumuotą Taylorą) ir wingeriai Fogdenas bei Barchamas.
Trys taškeliai leido mėlyniesiems liuoktelti į 17 vietą lentelėje.

14. Plymouth 30 10 9 11 -8 39
15. Wimbledon 31 10 8 13 -5 38
16. Cheltenham 30 8 12 10 -5 36
17. Portsmouth 31 8 12 11 -8 36
18. Mansfield 31 8 11 12 -11 35
19. Bristol Rovers 30 8 10 12 -4 34
20. Accrington 30 8 10 12 -7 34

Proga liuoktelti dar aukščiau jau šį šeštadienį varžybose su Scunthorpe (išvykoj). Scunny sėdi antroj vietoj lygoje, o per paskutines šešias varžybas nepralaimėjo nė sykio. Tiesa, buvo penkios lygiosios iš eilės ir tik praeitame mače pavyko iškovot pergalę, bet nusimato sunkus grajus. Tačiau jame prie komandos jau bus prisijungęs šviežiai išsinuomotas saugas Toumani Diagouraga (iš Brentford). Veidelis jo baisus, o be to tai jau balažin kelintas saugas komandoj. Keista, kad Barkeris vis pumpuoja naujus žaidėjus, o maža ką tepraspyrė. Reikia tikėtis, kad jis bus geresnis už tuos, kurie žaidžia dabar vidurio grandy ba skylės ten mėlynųjų gretose tikrai nėra. Bent jau snukis jo rimtas.
embeded-image
Citavimas
0
O šiandien su Scunthorpe varžytuvės.
Prieš pat jas komandą papildė dar vienas nuomininkas - puolėjas iš Aston Villa Michael Drennan. Jaunas, nuoma mėnesiui. Gal kas nors galėtų pakomentuot, ko iš jo tikėtis galima? Šiaip dar vienas puolėjas. Kaip ir kalbant apie saugus, reikia tikėtis, kad jis bus kaip reikiant geresnis už kitus žaidžiančius komandoje, nes puolime taip pat nėra didelio vakuumo, be to žiemą įgyti Tayloras su Jervisu muša kone kiekvienose varžybose (per abu, aišku). Tiesa, mėlynieji negali pasigirt labai daug įmušamų įvarčių prie Barkerio, bet čia bėda ne puolime, o saugų linijoj.
Šiandien negalės žaisti traumuotas gynėjas East ir wingeris Barcham, kurio žmona šiom dienom gimdys. Ar galės žaisti Drennan neaišku, bet Diagouraga turėtų būt męstas į kovą.
Citavimas
0
Villoje Drennanas jau beveik nurašytas, rezervų rungtynėse kartas nuo karto starte pasirodydavo, bet per daug nežibėjo, šansų prasimušt į pagrindą tikrai neturi ir šiaip kiek teko akies krašteliu matyt, nelabai žino, kur tinklas yra. Bet už jaunimo rinktines, pažiūrėjau, visai rezultatyviai lošia, gal dar pasidarys panašus į žmogų. 😎
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Powered Rašė:

Villoje Drennanas jau beveik nurašytas, rezervų rungtynėse kartas nuo karto starte pasirodydavo, bet per daug nežibėjo, šansų prasimušt į pagrindą tikrai neturi ir šiaip kiek teko akies krašteliu matyt, nelabai žino, kur tinklas yra. Bet už jaunimo rinktines, pažiūrėjau, visai rezultatyviai lošia, gal dar pasidarys panašus į žmogų. 😎Aišku. Ko gero, vaikiui šansas sužibėt, o jei nepavyks, nuoma tik mėnesiui. Pažiūrėsim kaip kas.
Citavimas
0
Net dvi varžybas šįsyk apžvelgt tenka.
Šeštadienį Pompey susitiko su Scunny ir buvo visiškai sutrypti. Prasileisti penki įvarčiai ir tik varžybų pabaigoj po keitimo pasirodęs Drennanas sugebėjo įkalti paguodos įvartį, kuris nelabai jau ir paguodė.
Antradienį laukė didelės svarbos mačas, liaudiškai tariant, relegacijos šešiataškis su Accrington. Čia pavyko išlupti troikę. 1-0. Jervisas įsūdė. Varžybose daug progų nebuvo, bet ta, kuri buvo išstenėta, buvo sėkmingai panaudota. Gal dėl to, kad varžybos su Accrington buvo vos po keleto dienų, o gal ir dėl to, kad reikėjo papurtyt sudėtį po kraupaus pralaimėjimo Scunthorpe, Barkeris startinėj įleido naujo kraujo. Gynybos linijoj vidury žaidė jau seniai bepradėjęs varžybas ant žolės N'Gala. Devera vis dar traumuotas, o vietoj jo pastaruoju metu žaidęs Bradley buvo paliktas ant suolo. Kairiam krašte šįsyk žaidė Nicky Shorey, Painteris pasodintas. Centro saugu šalia naujoko Diagouraga pliekė Padovani, o Barchamą pakeitė Holmes. Kadangi buvo sugalvota vėl žaist 4-4-2, Wallace užleido vietą Drennanui, o šis sudarė porą bankę įsodinusiam Jervisui. Neblogą rezultatyvumą demonstravęs Tayloras vis dar traumuotas.

-------------------Carson---------------------
Alfei------N'Gala----------Chorley-----Shorey
Holmes---Diagouraga---Padovani---Fogden
-------Drennan------------------Jervis--------

Suolas: Smith, Bradley, Painter, Ertl, Wallace, Racon, Agyemang.

Pasireikšti gavo Wallace, Racon ir Agyemang.

Po šitų permainingų mačų mėlynieji sėdi 18 vietoj.

15. Bury 31 9 12 10 1 39
16. Exeter 33 10 9 14 -5 39
17. Cheltenham 32 9 12 11 -7 39
18. Portsmouth 33 9 12 12 -11 39
19. Bristol Rovers 32 9 11 12 -2 38
20. Mansfield 33 9 11 13 -13 38
21. Wycombe 32 9 10 13 -4 37

Pirmadienį išvyką pas lygos lyderius Chesterfield...

Čia galima pasižiūrėt liūdną santrauką varžybų su Scunny.
http://www.youtube.com/watch?v=5SBq646ub0A&list=UU2pUjr6WECIEprPQxcD51OA&feature=c4-overview
Citavimas
0
Su lyderiais 0-0. Ir žaidime daug pozityvo, o po pastarųjų varžybų Barkeris susilaukia gerų žodžių.
Kadangi nuomoti jaunuoliai Alfei ir Drennan išvyko atitarnauti savo šalių U-21 rinktinėms, vietoj jų pliekė Devera ir Wallace. Šįkart 4-1-4-1.

-------------------Carson---------------------
Devera------N'Gala----------Chorley-----Shorey
-------------------Diagouraga---------------------
Holmes---Fogden---Padovani---Wallace
--------------------Jervis---------------------

Suolas: Smith, Bradley, Painter, Ertl, Harris, Racon, Agyemang.

Devera atsigavo po traumos ir buvo įmestas į dešinio gynėjo poziciją.

Pasirinkus taškų Pompey pavyko pakilti į 15 vietą.

12. Wimbledon 34 11 9 14 -5 42
13. Cheltenham 33 10 12 11 -6 42
14. Dag & Red 33 10 11 12 -2 41
15. Portsmouth 34 9 13 12 -11 40
16. Morecambe 33 10 10 13 -11 40
17. Bury 32 9 12 11 0 39
18. Bristol Rovers 33 9 12 12 -2 39

Toliau nusimato Cheltenham (13 vieta) Fratton parke.

Santrauka praeito mačo: http://www.youtube.com/watch?v=bXpK58MSU1g
Citavimas
0
Dvi nulinės lygiosios. Su Cheltenham ir Burton. Dėl to Pompey jau 17.

14. Cheltenham 35 10 14 11 -6 44
15. Wimbledon 36 11 10 15 -6 43
16. Bristol Rovers 35 10 12 13 -2 42
17. Portsmouth 36 9 15 12 -11 42
18. Mansfield 36 10 12 14 -13 42
19. Bury 34 9 14 11 0 41
20. Wycombe 35 10 11 14 -4 41

Šykščiu žodžio šįryt. Gal palaukiam šeštadienio? 😁
Citavimas
0
1-3. Fleetwood įveikė mėlynuosius.

Pasirodo, Chorley ir Padovani yra patyrę traumas. Nežinau, susiję tai ar ne, bet kai Chorley nebuvo, Pompey prasileido tris įvarčius. Vienintelį įkalė Jed Wallace.

Sudėtis:

-------------------Carson---------------------
Alfei------N'Gala----------Devera-----Shorey
Holmes---Diagouraga---Whatmough---Fogden
-------Drennan------------------Jervis--------

Suolas: Smith, Bradley, Painter, Racon, Taylor, Agyemang, Wallace.

Palakstyt gavo Wallace, Agyemang ir Taylor.

Pompey toli gražu nesėdi saugiose pozicijose.

16. Mansfield 37 10 13 14 -13 43
17. Bury 35 9 15 11 0 42
18. Bristol Rovers 36 10 12 14 -6 42
19. Portsmouth 37 9 15 13 -13 42
20. Wycombe 36 10 11 15 -6 41
21. Accrington 36 10 11 15 -7 41
22. Exeter 36 10 10 16 -7 40

Toliau laukia susitikimas su York city ekipa Frattone. Jie nors ir sėdi aštunti, bet per paskutines šešias varžybas padarė tik vienerias lygiasias, o visas kitas laimėjo. Bus labai sunku, manau. Kalbama, kad Pompey su saugais problemos - nekuria. Pamatysim, ar užteks to, kas yra.
Citavimas
0
Na ką gi. Trumpa apžvalgėlė apie Pompey sezono pradžią. O prasidėjo jis kaip niekad gerai. Mėlynieji jau dabar sėdi antroje vietoje League 2 ir neprapylė nė vienų varžybų. Per keturias rungtynes lygoje vienerios sužaistos lygiom (su Exeter), o visos kitos laimėtos. Vieną varžovą pavyko įveikti Capital One taurėje (Peterborough), tačiau pastarasis mačas su Stoke buvo pralaimėtas. Beje, vieną įvartį į savo buvusios komandos vartus įmušė Peter Crouch. Šiuo metu daugiausia bankių sukalę yra puolėjas Craig Westcar ir wingeris Jed Wallace (po du). Ateinančios varžybos nusimato su Newport County, kurie iš keturių žaistų mačų lygoj prapylė tris ir tik pastarajame išplėšė tašką.
Citavimas
0
Patirtas pirmasis praliamėjimas lygoje šiame sezone. Newport County pasirodė neįveikiami. 0-1. Galim būti smarkios sudėties rotacijos padarinys, bet kai tvarkaraštis nusistovės, tikimės, kad reikalai pasitaisys.
Citavimas
0
Dažų kibiro taurė pradėta sėkmingai! Trys - vienas įveiktas Yeovil town iš League one. Bankes pasūdė Wallace ir Westcarr, bet traumą gavo Atangana, kas yra šioks toks smūgis. Fanai sako, kad treneris Awfordas dar neranda TO vienuoliktuko. Šiaip ar taip, pergalė yra smagus dalykas, nors ir dažų taurėj.
Citavimas
0
Burton Albion 2-0 Pompey. Gražios buvo varžybos, bet Burtono vyrai pranoko mėlynuosius. Atakos jų aštresnės, Pompey atakuojantys žaidėjai buvo neutralizuoti. Kitos varžybos - su Southend United išvykoje. Šeštadienį, įprastu angliškam futbolui laiku.
Citavimas
0
Southend United 2-0 Portsmouth FC.

Dar vienas pralaimėjimas. Deja. Buvo tikimasi bent jau vieno taško iš šios dvikovos, tačiau bedantis puolimas ir apykiaurė gynyba neleido to padaryti. Kiti dar įžvelgia prastą vidurio saugų žaidimą bei wingerio Holmes grybavimą. Šiaip ar taip. Į Frattoną vėl grįžtama tuščiomis.

Kitos varžybos jau poryt su Dagenham and Redbridge komanda. Čia tai jau tik pergalės ir tikimasi. Varžybos negana to, kad su sąlyginai silpnu varžovu, bet dar ir Fratton parke.
Citavimas
0
Pergalė. Namuose varžovai buvo sutvarkyti 3-0. Bankes kalė vidurio saugas Dunne, pendelį Wallace ir pabaigai pridėjo po keitimo pasirodęs wingeris Barcham. Pirmas kėlinys daug optimizmo nedavė, bet, kai buvo įkalta pirma bankė ir dar pašalintas Dagenham and Redbridge žaidėjas, grajus mėlyniesiems atsirišo.

Šeštadienį Wycombe.
Citavimas
0
Taigi, kaip jau minėjau, šeštadienį Wycombe. Frattone.

Situacija tokia, kad ką tik buvo užkasti šansai patekti į League One tiesioginiu keliu, tačiau vieta Play offuose atrodo visai realiai, nes nuo tų pačių Wycombe pirmaujama 5 taškais ir dar vienos varžybos kišenėj (su Wimbledonu, kurie taip pat kalasi dėl PO vietos). Žodžiu, galimas dalykas, kad bus proga pažiūrėt Pompey per streamus, nes Play offai, aišku, bus transliuojami.

O komanda šį sezoną įsirovė į lyderių gretas. Pradžioj net pirmoj vietoj laikėsi, tačiau kalnas lygiųjų, nesugebėjimas sužaisti su silpnais varžovais ir nestabilumas buvo dardėjimo žemyn priežastis.
Prieš sezoną buvo paskirtas naujas treneris Paul Cook, o chairmanas pasakė, kad čia paskutinis treneris, kurį skiria jis (būktai atsistatydins arba jis arba treneris). Buvo pririnkta naujų žaidėjų. Sako, kad čia stipriausia komanda, kokia vilkėjo mėlynus marškinėlius per pastaruosius keletą sezonų. Na, o treneris pasiėmė nemažai žaidėjų su kuriais buvo dirbęs anksčiau ir turi labai aiškius prioritetus ties žaidėjais. Cookui kartais trumpina smegenys, bet atsakomybės vyriokas prisiimt nebijo. Komandoj jis bando įdiegt pasų ant žemės žaidimą, kas yra pakišę koją ne vienose varžybose. League 2 ir stadionai ir futbolo stilius kiek kitoks. Šiaip ar taip, yra teorija, kad jei Pompey užkops aukščiau, ten jiems bus paprasčiau žaisti, nes toks grajus dažniau paeis.
Kas geresnio iš žaidėjų? Vartininkai - šio sezono problema. Šiaip pagrindiu yra Jones, bet jis buvo traumuotas ir išnuomotas, tai jo vietoj stovėjo atsarginis Murphy, prašikęs ne vieną tašką. Dar yra Liverpoolio jaunis Fultonas, kuris labai neblogai tvarkėsi, kol gavo traumą, o dabar dar ir Jones grįžo į pagrindinio vartininko rolę.
Gynybos kraštuose yra nekeičiami žaidėjai. Dešinėj - šilto ir šalto matęs veteranas Davies (ko gero pagrindinis pretendentas į sezono žaidėjo titulą), o kairėj - iš Aston Villos atėjęs Enda Stevensas, kurio žaidimą akylai stebi ne kas kitas o O'Neillas. Būtų smagu vyrioką pamatyt Prancūzijoj, būtų ką palaikyt. Vis dėl to manau, kad maksimum ant suolo gautų pasėdėt.
Vidurio gynėjai rotuojami ir yra trys - Burgess, iš Ipswicho išnuomotas Clarke ir canteranosas Websteris. Pastarasis rimtai įsibrovė į pagrindinę sudėtį ir, manau, kad galutinai atsiskleidė šį sezoną. Sako, apie jį sukiojasi didelės žuvys.
Atraminiai paprastai nekeičiami - Hollands ir Doyle.
Wingeriai rotuojami dažniau. Pastaruoju metu gerą formą įgavo Kyle Bennett, bet kitoj pusėj pliekiantis Gareth Evans yra vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų.
Atakuojantis saugas ir komandos smegenys yra Cooko atsivestas veteranas Roberts. Aišku, dažnai traumuotas ir kol įsivažiuoja praeina kiek laiko, bet yra daug taškų atnešęs savo geru žaidimu.
Dar yra Adam McGurk išmainęs League One šlovę į Fratton parką. Pradžioj sezono gerai varė, bet dabar pasėdo, tai dažniau nuo suolo kyla.
Nu ir puolėjai. Manau, kad opiausia problema (gal po vartininkų). Nuoma nuoma nuoma. Buvo Tubbs - sukalė penkias bankes - išnuomavo. Buvo išsinuomotas Lavery, Bournemouth jaunuolis - paleisti. Vidury sezono iš Sheffield Utd atėjo McNulty ir pradėjo štampuot bakę po bankės. Dabar sėdo. Šiuo metu iš Swindono išsinuomotas bokštas Smith reguliariai muša, bet atkrintamųjų atveju komandai padėti negalės. Vietoj jo bus iš Boltono išsinuomotas Wilkinsonas, kuris iki playoffų turėtų pagyt. Nu, o rezultatyviausias komandos žaidėjas - šio sezono atradimas Conor Chaplin iš akademijos. Startinėj pradėjo vos keletą varžybų, bet Cooko sprendimu daugiausia bankių pelnes žmogus sėdi ant suolo. Jam geriau matyt. Aišku, čia šuo pakastas ir tame, kad puolėjai nuolat mainėsi komandoj, o Chaplinas čia visą sezoną.
Tai va. Tokios tokelės. Bandysiu brūkštelt, kaip einasi komandai iki atkrintamųjų, na o kol kas, jei kas žiūrėsit, bus lengviau gaudytis kas vyksta.
Citavimas
0
kokos Rašė:

Taigi, kaip jau minėjau, šeštadienį Wycombe. Frattone.

Situacija tokia, kad ką tik buvo užkasti šansai patekti į League One tiesioginiu keliu, tačiau vieta Play offuose atrodo visai realiai, nes nuo tų pačių Wycombe pirmaujama 5 taškais ir dar vienos varžybos kišenėj (su Wimbledonu, kurie taip pat kalasi dėl PO vietos). Žodžiu, galimas dalykas, kad bus proga pažiūrėt Pompey per streamus, nes Play offai, aišku, bus transliuojami.

O komanda šį sezoną įsirovė į lyderių gretas. Pradžioj net pirmoj vietoj laikėsi, tačiau kalnas lygiųjų, nesugebėjimas sužaisti su silpnais varžovais ir nestabilumas buvo dardėjimo žemyn priežastis.
Prieš sezoną buvo paskirtas naujas treneris Paul Cook, o chairmanas pasakė, kad čia paskutinis treneris, kurį skiria jis (būktai atsistatydins jis jei nepaeis). Buvo pririnkta naujų žaidėjų. Sako, kad čia stipriausia komanda, kokia vilkėjo mėlynus marškinėlius per pastaruosius keletą sezonų. Na, o treneris pasiėmė nemažai žaidėjų su kuriais buvo dirbęs anksčiau ir turi labai aiškius prioritetus ties žaidėjais. Cookui kartais trumpina smegenys, bet atsakomybės vyriokas prisiimt nebijo. Komandoj jis bando įdiegt pasų ant žemės žaidimą, kas yra pakišę koją ne vienose varžybose. League 2 ir stadionai ir futbolo stilius kiek kitoks. Šiaip ar taip, yra teorija, kad jei Pompey užkops aukščiau, ten jiems bus paprasčiau žaisti, nes toks grajus dažniau paeis.
Kas geresnio iš žaidėjų? Vartininkai - šio sezono problema. Šiaip pagrindiu yra Jones, bet jis buvo traumuotas ir išnuomotas, tai jo vietoj stovėjo atsarginis Murphy, prašikęs ne vieną tašką. Dar yra Liverpoolio jaunis Fultonas, kuris labai neblogai tvarkėsi, kol gavo traumą, o dabar dar ir Jones grįžo į pagrindinio vartininko rolę.
Gynybos kraštuose yra nekeičiami žaidėjai. Dešinėj - šilto ir šalto matęs veteranas Davies (ko gero pagrindinis pretendentas į sezono žaidėjo titulą), o kairėj - iš Aston Villos atėjęs Enda Stevensas, kurio žaidimą akylai stebi ne kas kitas o O'Neillas. Būtų smagu vyrioką pamatyt Prancūzijoj, būtų ką palaikyt. Vis dėl to manau, kad maksimum ant suolo gautų pasėdėt.
Vidurio gynėjai rotuojami ir yra trys - Burgess, iš Ipswicho išnuomotas Clarke ir canteranosas Websteris. Pastarasis rimtai įsibrovė į pagrindinę sudėtį ir, manau, kad galutinai atsiskleidė šį sezoną. Sako, apie jį sukiojasi didelės žuvys.
Atraminiai paprastai nekeičiami - Hollands ir Doyle.
Wingeriai rotuojami dažniau. Pastaruoju metu gerą formą įgavo Kyle Bennett, bet kitoj pusėj pliekiantis Gareth Evans yra vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų.
Atakuojantis saugas ir komandos smegenys yra Cooko atsivestas veteranas Roberts. Aišku, dažnai traumuotas ir kol įsivažiuoja praeina kiek laiko, bet yra daug taškų atnešęs savo geru žaidimu.
Dar yra Adam McGurk išmainęs League One šlovę į Fratton parką. Pradžioj sezono gerai varė, bet dabar pasėdo, tai dažniau nuo suolo kyla.
Nu ir puolėjai. Manau, kad opiausia problema (gal po vartininkų). Nuoma nuoma nuoma. Buvo Tubbs - sukalė penkias bankes - išnuomavo. Buvo išsinuomotas Lavery, Bournemouth jaunuolis - paleisti. Vidury sezono iš Sheffield Utd atėjo McNulty ir pradėjo štampuot bakę po bankės. Dabar sėdo. Šiuo metu iš Swindono išsinuomotas bokštas Smith reguliariai muša, bet atkrintamųjų atveju komandai padėti negalės. Vietoj jo bus iš Boltono išsinuomotas Wilkinsonas, kuris iki playoffų turėtų pagyt. Nu, o rezultatyviausias komandos žaidėjas - šio sezono atradimas Conor Chaplin iš akademijos. Startinėj pradėjo vos keletą varžybų, bet Cooko sprendimu daugiausia bankių pelnes žmogus sėdi ant suolo. Jam geriau matyt. Aišku, čia šuo pakastas ir tame, kad puolėjai nuolat mainėsi komandoj, o Chaplinas čia visą sezoną.
Tai va. Tokios tokelės. Bandysiu brūkštelt, kaip einasi komandai iki atkrintamųjų, na o kol kas, jei kas žiūrėsit, bus lengviau gaudytis kas vyksta.

Citavimas
0
Portsmouth 2-1 Wycombe Wanderers

Pompey atsitiesė po dviejų pralaimėtų varžybų ir nubraukė Wycombe viltis įsivelti į atkrintamųjų varžybų mėsmalę.
Kaip ir buvo tikėtasi wingeris Kyle Bennettas ir centro gynėjas Adamas Websteris šį mačą turėjo praleist dėl traumų. Jei pastarasis yra rotacijos žaidėjas, tai Bennetto netektis yra skaudesnė - gerą formą buvo pasigavęs bičas. Šiaip ar taip, centro gynyboj Websterį pakeitė Ipswicho jaunuolis Clarke, o Bennettą krašte keitė Kal Naismith. Kitoj pusėj lakstė į startinę sudėtį grąžintas Evansas. Prieky nutarta kritikos susilaukiantį Swindono bokštą Smith pakeisti į Sheffield United puolėją ir kadaise (apie sezono vidurį) įvarčių mašina buvusį Marc McNulty. Sudėtis atrodė maždaug taip.
-Jones-
Davies-Burgess-Clarke-Stevens
-Doyle-Hollands-
Evans-Roberts-Naismith
-McNulty-

Suolas: Murphy, Barton, Close, Smith, Freeman, McGurk, Chaplin.

Kadangi Wycombe centro gynėjai turėjo didelį pranašumą ore prieš ne tokį milžiną McNulty, Cookas nusprendė žaist ant žemės ir išvedinėt pastarąjį, Robertsą ir Evansą į priekį. Žodžiu, nieko neįprasto, kai išimtas Croucho stiliaus Smithas. Mcnulty įleidimas davė vaisių, nes pirmą bankę Robertsas įkalė po jo gero paso tiesiai palei vartus. Auksinę progą turėjo ir Naismithas, bet sugebėjo pramazint. Antram kėliny niekaip nesisekė įmušt antros bankės, tai treneriokas pakeitė veteraną Daviesą į po traumos sugrįžusį (nuomininką) Freemaną ir puolimo smaigaly minučių davė Chaplinui, kuris pakeitė McNulty. Gerai padirbėjęs Enda Stevensas ir Michael Doyle sukūrė progą Chaplinui, kuris ja pasinaudojo ir įkalė antrą bankę. Aišku, Wycombe labai dailiai įšniojo po free kicko, bet daugiau įvarčių nebuvo pasiektą, nors Freemanui teko nešt sviedinį nuo vartų linijos, o ir Jones turėjo ką veikt tarp štangų. Pabėgiot gavo ir McGurk pakeitęs Naismithą.
Paulas Cookas pabrėžė, kad buvo proga pamatyt tipišką Pompey žaidimą - banguotą kaip jūrą ties La Manšu. Anas taip pat pasidžiaugė, jog pagaliau pavyko prasibraut į play offus ir po šitiekos sezonų dardėjimo žemyn atsirado proga liuoktelt viršun. Dar aišku pridėjo, kad sezono metu norėjosi ir daugiau nei atkrintamųjų, bet reik į viską žiūrėt profesionaliai.
Negali nesutikt - buvo tokių momentų, kad atrodė, jog kelialapis į League One jau ranka pasiekiamas.

Prašom pasižiūrėt rungtynių klipą


Pats tik dabar atkreipiau dėmesį, koks blyn geras Burgesso pasas Mcnulty buvo pirmos bankės metu.

Žodžiu, po šios pergalės vietos atkrintamose varžybose kaip ir garantuotos. Žinoma, teorinė galimybė nulėkt žemiau dar lieka - Cambridge Utd dar gali laimėt abi likusias varžybas ir sukalt aštuonioliką įvarčių, bet vargubau ar jiems tai pavyks. Maždaug tokie patys šansai mėlyniesiems pasiekt ir automatinio pakilimo vietą. Reikia laimėt tris likusias varžybas, Oxford Utd turi nerinkt taškų, Bristol Rovers gali paimt vieną, o Plymouth tris. Žodžiu, nusiteikinėjam playoffams.

Na, o gi kas toliau.
Antradienį vakare bus žaidžiamos atidėtos varžybos su Wimbledonu išvykoje. Pastarieji taip pat jau viena koja playoffuose, o komanda kaip ir PFC yra valdoma fanų bendruomenės, tai nusimato maloni futbolo fiesta.
Citavimas
0