Portsmouth FC

Atsakyti Sekti temą
Nu ką.
Šįvakar varžybos su AFC Wimbledon. Kingsmeadow stadione. Naujienos tokios, kad šalia Bennetto ir Websterio (plius nuomininkų Fultono ir Wilkinsono) lazarete atsidūrė dar žaidėjų, tačiau Paulas Cookas nusprendė neatskleisti kas jie tokie. Betgi jis žadėjo, kad pakeitimų sudėty bus nemažai, tai gal ir įdomu visai bus. Visdėlto gafferis išreiškė nusivylimą, kad Kingsmeadow veja nėra labai tinkama Pompey žaidimo stiliuj, taigi, ko gero, bus nelengva.
Vienžo, net ir taškas formaliai garantuotų vietą playoffuose.
Citavimas
0
Surinko visus 3, laimejo 1-0 😁
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

surinko visus 3, laimejo 1-0 😁Taigi.
Ką galiu pridėt.
Berods minėjau, kad prieš varžybas Cookas paskelbė, jog daug žaidėjų yra traumuotų ir kai pamačiau sudėtį iš tikrųjų sunerimau.
Iškritus Websteriui ir taip mėlynieji buvo palikę su dviem padoriais vidurio gynėjais, bet prieš mačą su Wimbledonu paaiškėjo, kad žaisti negalės ir Clarke. Į jo vietą stojo atraminis saugas Adamas Bartonas. Sykį ar du jam yra tekę pabuvot ir arčiau vartų, bet žaidėjas ne į poziciją nelabai kaip nuteikė. Šalia problemų gynybos linijoj, atsirado galvos skausmas ir dėl puolėjų. Paskelbta, kad rungtynėse nedalyvaus nei McNulty, nei Chaplinas, svariai prisidėję prie pergalės prieš Wycombe. Žodžiu, galų gale priekyje rungtynes pradėjo milžinas iš Swindono Smith, o ant suolo sėdėjo keturi akademijos jaunuoliai.
Vienintelis sudėties pamainymas pagal planą - duota pailsėt dešiniam gynėjui Davies, o vietoj jo įmestas dar vienas nuomininkas Freeman.

Sudėtis:
-Jones-
Freeman-Burgess-Barton-Stevens
-Hollands-Doyle-
Naismith-Roberts-Evans
-Smith-

Suolas: Murphy, McGurk, Davies, May, Oxlade-Chamberlain, Close, Haunstrup.

Grajus vyko lėtokai, komandos iš pradžių apsikeitė progom, bet šniojo tiesiai į vartininkus. Mėlynųjų gretose Freemano crosso nepavyko uždaryti Evansui. Visgi bankę pirmam kėliny įmušė Smith, pasinaudojęs savo gabaritais. Po to įmušė dar vieną, bet ten buvo ranka sužaidęs ir pasislėpt nepavyko.
Antram kėliny ištiko dar vienas netikėtumas. Jonesą vartuose pakeitė Murphy. Kaip vėliau paaiškėjo, pagrindinis vartininkas negalės jau žaisti šį sezoną. Kas yra blogai. Duokdie tam Liverpulio jaunuoliui sveikatos, nes Murphy nenorėčiau matyt tarp štangų atkrintamose. Antram kėliny Donsai bandė aštrint žaidimą, bet daugiausia vėjų kėlė per standartus. Bet pramazindavo. Turėjo šansų ir buvęs PFC wingeris Andy Barchamas (beje Wimbledone dar pliekė ir CB Robinsonas, taip pat žaidęs Pompey gretose). Mėlynieji neišnaudojo progų, kurių dvi turėjo Robertsas ir vieną Naismithas. Keitimų daugiau nebuvo, o šie trys taškai jau visiškai garantavo Pompey vietą playoffuose bei išsaugojo nedidelę viltį pakilti į trečią vietą. Kad taip nutiktų, smarkiai palaikykite York, Cambridge, Carlisle ir Wycombe šio šeštadienio kovose. Šios komandos žais namuose, taigi visos turėtų laimėti 😉 Mėlynųjų laukia išvyka į Hartlepoolį. Jiems jau viskas vienodai šviečia.
Čiagi paskaičiau, kad visos šitos "pasipylusios traumos" gali būti tik psichologiniai bezpridelai iš trenerio pusės - aceit taupo žaidėjus playoffams. Galgi ir taip. Būt malonu gerą komandą turėt svarbiausiu metu. Visdėlto jei gerai pakristų šeštadienį, gali būti labai įdomus paskutinis turas.

Keistai anksti sutarta dėl pirmų vasaros draugiškų varžybų. Jos vyks su Salisburio vyrais jų futbolo šventovėje. Varžovų komandai vadovauja Pompey šlovės sienoje savo veido antspaudą palikęs Steve Claridge, kadaise gynęs mėlynųjų garbę.

Na ir pabaigai geriausi epizodai iš mačo su Wimbledon.Geras garselis iš stadiono. Bent jau įraše 😁
Citavimas
0
Hartlepool United 0-2 Portsmouth FC

Laimėta, tačiau rezultatai kituose mačuose sukrito taip, kad pavyko aplenkti tik vieną komandą - Plymouth. Su jais dabar yra vienodai taškų ir garantija, kad jie bus pirmieji mėlynųjų varžovai atkrintamose. Dvigubas dockyard derby. Beje, kas baigia sezoną aukštesnėj vietoj, tas antras varžybas žaidžia namuose. Dabar Pompey pirmauja dėl įvarčių skirtumo.

Rungtynėms su Hartlepool buvo išstatyta beveik tokia pati sudėtis kaip ir praeitose varžybose. Vartuose, kaip jau minėjau Jonesą pakeitė Murphy, dešiniajame gynybos krašte Davies vėl gavo poilsio, o žaidė Freeman, gynybos centras vėl buvo su Bartono indėliu ir t.t. (žr. rungtynes su Wimbledon). Naujovės tokios, kad ant suoliuko jau sėdėjo puolėjas Conor Chaplin, ne visada ant suolo pataikantis Evertono augintinis Ben Tollit ir po daugiau nei metų pertraukos futbolo vejos aromatą vėl galintis uostyti, ypač perspektyviu laikomas akademijos vaikis Jack Whatmough. Beje, situacija susiklostė taip, kad vartininko ant atsarginių suolo nebuvo. Viskas atrodė maždaug taip:

Sudėtis:
-Murphy-
Freeman-Burgess-Barton-Stevens
-Hollands-Doyle-
Naismith-Roberts-Evans
-Smith-

Suolas: Davies, Haunstrup, Tollit, Chaplin, McGurk, Whatmough, Close.

Grajus prasidėjo lėtai ir tingiai, viena kita proga komandos apsikeitė, bet šiaip Hartlepoolis nenorėjo žaist ir gal mėlynuosius įtraukė į šeštadieninę nykumą. Šiaip ar taip Robertsas pumpavo kiek galėjo ir stengėsi pagyvint žaidimą. Gale pirmo kėlinio progą turėjo Smith, nukreipęs Burgesso skersuotą pasą biškį virš vartų ir Evansas, kuris po gero Robertso paso turėjo neblogą progelę įmušti.
Antras kėlinys prasidėjo taip pat nykiai kaip ir pirmas. Vis dėl to Robertsas vėl patogiai išvedė Evansą, kuris paskersavo kamuolį Naismithui ir šis įmušė pirmą šių varžybų bankę. Tai pabudino ir šeimininkus, nes netrukus Murphy teko parodyt klasę saugant vartus. Progų turėjo ir Robertsas ir Smithas, išėjęs vienas prieš vartininką, bet pasinaudoti jomis nepavyko. Hartlepool vyrai ėmė vis smarkiau pliekti į kėlinio antrą pusę ir jau brandino atsakomąjį įvartį (Murphy turėjo ką veikt), tačiau Smithą pakeitęs Chaplinas viską išsprendė 85ą minutę įkaldamas vinį į varžovų karstą po Enda Stevenso paso. Varžybos taip ir baigėsi. Keletą minučių gavo Jack Whatmough, pakeitęs Burgessą po Chaplino įvarčio. Pusę kėlinio pasilakstė ir McGurk, pakeitęs Naismithą. Šios varžybos ypatingos dar ir tuo, kad paskutinį mačą prieš išvykdamas atgal į Swindoną sužaidė Smith. Kritikos jis sulaukdavo, bet sugebėdavo mušti golus. Neramina tai, kad šiuo metu yra trys puolėjai iš kurių vienas ką tik po traumos, vienas traumuotas, o vienas negana to, kad traumuotas, bet dar net neišbandytas. Matysma. Dar vienos varžybos reguliariame sezone liko. Ir jos su čempionais Northampton Fratton parke šeštadienį 17v.

Praėjusio mačo su Wibledon metu Kingsmeadow stadione tarp žiūrovų buvo galima išvysti ir Pompey žaidėjus, negalėjusius prisidėti prie komandos aikštelėje. Adamas Wbesteris pasisiūlė pamėtėti komandyrius iki Wimbledono. Su fanais siautėjo jis pats McNulty, Bennettas, Whatmough ir Chaplinas.

embeded-image
Citavimas
0
Vakarykščių varžybų santrauka su puokšte Pompey progų ir dviem smagiais įvarčiais.

Citavimas
0
Portsmouth FC 1-2 Northampton

Su čempionais sužaista štai tokiu rezultatu. Kad Cookui visiškai nesvarbu kas žais namie pirmą susitikimą jis parodė paskelbdamas sudėtį. Joje pilna jaunių, dauguma pagrindo žaidėjų gavę poilsio ir visokių psichologinių žaidimų išdava. Kas traumuotas ir kas ne pastarosiomis savaitėmis kalbėta daug, tačiau paprastai paaiškėdavo, kad viskas su žaidėju gerai ir kuo labiau artėja atkrintamos, tuo daugiau tokių atvejų. Bus ir pagrindinis vartininkas Jones ir Boltono nuomininkas Wilkinson galės lakstyt puolimo smaigaly. Vienžo. Trenerių štabo mandrybės. Duos vaisių, ar ne, pamatysime.
Na, o vakarykštėj sudėty buvo nemažai seniai matytų ir jaunų veidų. Nepaisant stebuklingo Joneso atsigavimo, vartuose vis tiek stovėjo antrasis vartininkas Murphy. Kelis mačus tausotas Davies vėl išbėgo parisnoti Frattono veja dešiniajame gynybos krašte. Po metų pertraukos į žaidimą bandomas sugrąžinti Pompey jaunuolis Whatmough pradėjo varžybas nuo pradžių, o jam porą vidurio gynyboj sudarė vis labiau įprantantis arti vartų žaisti Adamas Bartonas. Kairėje nenuilstantį Endą Stevensą pakeitė epizodiškai šiame sezone žaidęs akademijos jaunuolis Haunstrup. Gynybiniai vidurio saugai buvo dešiniu gynėju įprastai žaidžiantis nuomininkas Freeman ir Ben Close iš akademijos. Priekis atrodė solidžiau - su Evansu ir Naismithu kraštuose, Robertsu po puolėju ir McGurk priešaky.
Northamptono pusėje žaidė anksčiau Pompey atstovavę Ricky Holmes ir John Marquis. Buvo suformuotas garbės koridorius. Čempionai vis tik.
-Murphy-
Davies-Whatmough-Barton-Haunstrup
-Freeman-Close-
Evans-Roberts-Naismith
-McGurk-

Suolas: Jones, Stevens, Doyle, May, Tollitt, Oxlade-Chambrelaine, Wilkinson.

Iškart po švilpuko Northamptono vyrai davė darbo mėlynųjų gynybai. Įvykių centre atsidūręs Whatmough ištraukė porą pavojingų skersų, o kitoj pusėj McGurkui nepavyko uždaryt patogaus Naismitho crosso. Visdėlto Whatmough pavertė vietą varžovų skersą pasą įvarčiu į savus vartus ir davė pirmauti naujai iškeptiems čempionams. Vėliau progų turėjo ir McGurkas su Naismithu, tačiau daugiausia košės Cobbleriai prisivirė, kai jų vartininkas numetė gerą pasiuką Robertsui. Visdėlto Northamptono vartininkas savo klaidą ištaisė.
Antras kėlinys prasidėjo raudona kortele už pavojingą žaidimą. Sheffield United nuomininkas Freeman nežais play offuose (nesupratau kodėl, bet taip teigiama). Vis tik Naismithas įžiebė smarkų golą iš tolybių ir išlygino rezultatą. Ben Close teko pakeist dėl traumos. Į kovą antro kėlinio vidury buvo mestas dar vienas jaunuolis May. Nors varžovai spaudė, bet Murphy dirbo gerai, o Haunstrupas net sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį, tačiau prieš tai prasižengė McGurkas ir golas nebuvo įskaitytas. Pompey gretose debiutavo ir Boltono puolėjas Wilkinsonas, pakeitęs Whatmough. Kiek vėliau į aikštę buvo mestas ir Finch Farm karjerą pradėjęs Ben Tollitt (vietoj Haunstrupo). Žodžiu, aikštėj lakstė daug atakuojančio plano žaidėjų, bet Northamptonas turėjo vienu daugiau ir įkalė bankę. Taip grajus ir baigėsi.
Kadangi Plymouth savo savaitgalio varžybas laimėjo, pirmas susitikimas su jais įvyks Frattone.
Taigi, šį ketvirtadienį 21,45 mūsų laiku prasideda grajus. Sky sports transliuos, tai streamų bus - puiki proga pažiūrėt į mėlynųjų žaidimą.
Citavimas
0
Jūsų dėmesiui - įspūdingiausi epizodai iš mačo su Northampton.
Puikus Naismitho įvartis ir raudona kortelė už pavojingą žaidimą.
Ar paskutinė bankė ne vartininko kaltė?

Citavimas
0
Na ką berniukai ir mergaitės.
Ketvirtadienį - poryt - Portsmouth - Plymouth Fratton parke. Mačas prasideda 21,45 Lietuvos laiku, o streamų taip pat turėtų būt. Puiki progą pažiūrėt kaip žaidžia mėlynieji.
Apšilimui rekomenduoju rytoj pažiūrėt A lygos didįjį Kauno derbį 😁
Citavimas
0
Portsmouth 2-2 Plymouth

Tikra play offu kova. Po penkiolikos minučių jau buvo 1-2, o Cook ir Plymoutho asistentas išvaryti į tribūnas.
Sudėtis buvo, aišku, smarkiai kitokia, nei varžybose su Northamptonu.
Traumą gavo ir paskutinis vartininkas Murphy, todėl, F.A. leidimu, buvo galima padaryti emergency loan. Pričiuptas Bournmeouth varatarius Allsop. Ant suolo vartininko nebuvo. Gynybos kraštuose, kaip ir įprasta žaidė Davies ir Stevens, vidury Burgessui kompaniją sudarė Adamas Bartonas. Nei Websterio, nei Ipswicho gynėjo Clarke ant suolo nebuvo, bet pakeitimui sėdėjo Whatmough. Centrą bandė reguliuot Hollands ir Doyle - irgi kaip įprastai, o kraštuose lakstė Evans ir po traumos sugrįžęs Kyle Bennett. Po puolėju pliekė atakų kūrėjas Garry Roberts, o puolimo smaigaly lakstė McNulty, atgijęs po paslaptingos traumos. Suolas buvo toks pusėtinas - trys jaunimo akademijos auklėtiniai - krašto gynėjas Haunstrup, jau minėtas Whatmough ir atraminis Close. Taip pat sėdėjo Naismithas ir McGurkas, kurie išėjo palakstyt ir Boltono puolėjas Wilkinsonas. Conoro Chaplino ant suolo šįkart nebuvo.

-Allsop-
Davies-Burgess-Barton-Stevens
-Doyle-Hollands-
Evans-Roberts-Bennett
-McNulty-

Suolas: Whatmough, Haunstrup, Close, Tollitt, Naismith, McGurk, Wilkinson.

Jau trečią minutę Pompey spaudimas davė vaisių ir McNulty puikiu smūgiu išvedė mėlynuosius į priekį, o bet tačiau kiaura gynyba ir neužtikrintas Allsopo žaidimas leido greitai atsakyti Plymoutho vyrams. Ir po kelių minučių pridėti dar vieną golą po visiško gynėjų fiasko. Pirmas kėlinys buvo gana nervingas - Pompey kūrė, bet gynyboj buvo smarkios skylės, kas tikrai neramino. Labai gerai veikė Bennetto - Stevenso jungtis kairiam krašte, Robertas smagiai klijavo puolimą, todėl McNulty laikas nuo laiko uždėdavo kokį smūgį. Nervus ypač gadino Bartono žaidimas gynyboj. Nu, o po kažkurio aštresnio momento Cookas buvo išsiųstas į tribūnas už apsižodžiavimą su Plymoutho suolu. Iš tribūnų anas aktyviai dalino nurodymus.
Antras kėlinys buvo visiškai kitoks - nepamenu nė vienos Plymoutho progos, Pompey aktyviai žaidė, valdė kamuolį, tačiau į rimtesnes progas buvo išeitas vos vieną ar du kartus - McNulty buvo paleistas vienas su kamuoliu, o varžovų gynėjas nučiupo jį su rankom baudos aikštelėj. Pendelis, kurį realizavo Robertsas. Šiaip aktyviai bandyta žaist skersais, bet Plymoutho vartininkas labai tvarkingai visus kamuolius susirinko. Bennettas ir McNulty buvo išimti kėlinio vidury, turbūt dėl to, kad negalėjo pliekt visų varžybų dar. Taigi štaigi 2-2. Jei Pompey varys Plymouthe taip, kaip antram kėliny, tai gali būt viskas gerai, bet gynybą reikia patvarkyt. Ir gal vartininkas koks atsigaus, nes ko gero vakar trūko susikalbėjimo.
Antras grajus sekmadienį vakare.
Citavimas
0
Na ką gi. Šį vakarą 20 val mūsų laiku vyks antros varžybos Plymouthe. Streamų bus. Nugalėtojai važiuoja į Wembley.
Jokių didesnių naujienų prieš šį mačą nėra.
Belaukiant siūlau peržiūrėt pirmų varžybų santrauką.Nu, o apšilimui galima ir LFF taurės finalą paspoksot.
Citavimas
0
Plymouth 1-0 Portsmouth

Tai buvo baisios baisios futbolo varžybos. Plymouth nuo pat pradžių iki pat galo lipo, o Pompey buvo atsigavę tik antro kėlinio pradžioj ir kai jau atrodė, kad galima ilaukt iki pratęsimo ir galbūt pendelių (nes mėlynieji nė pro kur nebuvo panašūs į tuos, kurie važiuos į Wembley), Plymoutho milžinas įkalė golą galva po kampinio, laikrodžiui rodant paskutines minutes.
Sudėtis buvo tokia pati, kaip ir pirmosiose varžybose Fratton parke, tik ant suolo vietoj Boltono puolėjo Wilkinsono atsidūrė Conoras Chaplinas.

-Allsop-
Davies-Burgess-Barton-Stevens
-Doyle-Hollands-
Evans-Roberts-Bennett
-McNulty-

Suolas: Whatmough, Haunstrup, Close, Tollitt, Naismith, McGurk, Chaplin.

Trumpai tariant, Plymouth yra didelė ir fiziškai galinga komanda. Tai ypač atsispindėjo puolime ir aikštės vidury, kovojant dėl centimetrų. Nežinau kiek įtakos turėjo Hollandso trauma pirmam kėliny (jį pakeitė 19 m. Ben Close), nes ir tol, kol žaidė Hollandsas vidurys žaliųjų buvo perimtas jėga. Puolimo beveik nebuvo - McNulty kamuolių negavo, Robertsas buvo akylai prižiūrimas ir tik Bennettas savo mikliomis kojomis sugebėdavo kažką aštresnio nuveikt. Aišku, dėka dar vienos traumos pirmam kėliny vietoj Evanso į aikštę žengė Adamas McGurkas, kuris dar irgi pusė bėdos atrodė kokias 20 min. Gynyba darė ką galėjo, bet neatlaikė iki galo. Vartininkas sužaidė visiškai gerai, ne vieną gerą pliūchą patraukė, o ir už paskutinę bankę nepakaltinsi. Šiaudo bandyta griebtis pačiame gale, vietoj Bennetto į aikštę metant Chapliną, bet net nebuvo panašu, kad ką nors čia dar galima padaryti.
League 2 dar vieną sezoną.

Sezonas baigėsi su trenksmu.
Galvojant apie ateitį klausimai yra tokie:
1, Ar Paul Cook lieka?
Jei taip - puiku - galės tęsti savo gerai pradėtą darbą ir gal kitą sezoną nebereiks ties play offais vargt.
2, Ar pavyks išlaikyt geriausius žaidėjus?
Tokie vyriokai kaip Kyle Bennett ar Gary Roberts yra labai gero lygio grajokai ir juos gali imt medžiot aukštesniam lygy žaidžiančios komandos. Duokdie, kad komanda neišsilakstytų.
Prie pastarosios minties galima pridėt ir tai, kad šita komanda buvo Cooko surinkta prieš sezoną ir tik vienas kitas žaidėjas buvo iki ateinant treneriui, todėl kitą sezoną, išlaikius komandos branduolį ir pastiprinus silpnesnes vietas, manau, galima tikėtis dar geresnio rezultato nei šįmet.
Citavimas
0
Panašu, kad Cookas lieka.
Klubo chairmanas atskleidė, kad dar prieš atsakomąsias varžybas su Plymouth vyrai pasišnekėjo, kad klubo judėjimo kryptis nesikeis nepriklausomai nuo rezultatų ir nutarė, kad reikės pokyčių komandoj. Cookui leista kviestis naujus žaidėjus (ne už dyką taip pat), o pagrindinis tikslas kitam sezonui yra šuolis iš League two.
Cookas greitai ėmėsi darbo.
Vienas iš komandos vartininkų Brian Murphy buvo išspirtas. Puolėjas Matt Tubbs, bet kur prieky galintis žaist Adam McGurk ir wingeris Kal Naismith išstatyti transferų turguj ant prekystalio.
Čia galima tart porą žodžių. Dėl Murphy lanko dvejopos mintys - sezono pirmoj pusėj darė daug kliurkų, bet, kai vėl gavo šansą, ėmė visai neblogai varyt. Gal kaip antrą vartininką reiktų dar paturėt?.. O gal Jones bus antru kitą sezoną, o pirmu bus paimtas kas rimtesnis?.. Pamatysma.
Tubbs užpraeitame sezone buvo rezultatyviausias lygos žaidėjas, bet atėjus Cookui į jo schemas sunkiai tilpo. Treneris dar bandė jį įkišti į savo 4-2-3-1, bet sekėsi sunkiai (nors pamenu smagų hattricką į Cambridge Utd vartus) ir galop Tubbs buvo išnuomotas kažkur į penktą divizioną. Nu, jei Cookui netinka, tai netinka.
McGurk visai man patikęs grajokas pirmoj sezono pusėj neblogai pliekęs, bet po to pasėdęs. Fair enough.
Kal Naismith pardavinėjimas man yra didžiausia staigmena, nes sugrįžęs iš nuomos pas Hartlepoolio vyrus jis visai neblogai žaidė, o paskutinėse dvejose sezono varžybose sukalė po bankę taip kad bent jau nuo suolo galėtų varyt, manau. Gaila bičiuko būtų. Duokdie, kad neprastą klubelį susirastų.

Kitą vertus, nauji pasiūlymai taip pat jau guli ant stalo. Juos gavo Ben Davies ir Danny Hollands. Abu pagrindo žaidėjai, pirmasis tikras veteranas, atpliekęs beveik visą sezoną dešinio gynėjo vietoj, o antrasis centro saugu žaidė šalia Doyle. Smagu, tik įdomu, ar Daviesui dar užteks smarvės atpliekt dar vieną sezoną.

Na ir sutartys pratęstos su dar keletu žaidėjų. Mėlynus marškinėlius ir toliau vilkės akademijos auklėtiniai Ben Close ir Adam May, bei wingeris Ben Tollitt. Visi šie vyriokai pasireikšti gavo sąlyginai nedaug, gal tik išskyrus Close, kuriam sezono vidury teko keist iškritusį Hollandsą. Reikalo negadino. Kitą sezoną visi turėtų būt paaugę ir gaut dar daugiau laiko.

Na ir jau yra suplanuota vasaros stovykla Airijoje, kur bus sužaistos dvi draugiškos varžybos.

O kad nebūtų per daug linksma, še jums santrauka iš mačo, kuriame pavyko garantuoti išlikimą League Two.Ogi dar radau geriausio sezono įvarčio rinkimus.

Citavimas
0
Spaudoj pranešama, kad visiems puikiai pažįstamas Mick McCarthy paskambino į mėlynųjų stovyklą ir trenkė pasiūlymą - į Ipswichą keliasi Pompey jaunuolis Adam Webster, vietoj jo ateina jaunasis traktoristas Matt Clarke ir dar su čimodanu, kuriame pūpso pusė milijono naujom kupiūrom. Clarke nuomos pagrindais visą sezoną žaidė mėlynųjų gretose centro gynyboj, pasimainydamas su Websteriu, o dešimt varžybų jie žaidė ir kartu. Websteriui 21 m., Clarke 19 m. Abu vertinami panašiai, taip kad ant popieriaus apsimainyt žaidėjais ir gauti dar pusę milijono (kurie būtų panaudoti transferams) būtų visai gerai. Kitą vertus, Websteris su Pompey marškinėliais laksto nuo 12 metų ir visada gaila prarasti akademijos jaunuolį jau įsitvirtinusį pagrindinėj sudėty. Na, bet jam pačiam championshipas ko gero patrauklesnė perspektyva. Ką padarysi. Yr pliusų ir minusų.
Citavimas
0
Artėjant vasarai pamažu dėliojamas draugiškų varžybų tvarkaraštis.
Jau seniau buvo paskelbta, kad komanda vyks į Airiją, kur susigrums su vietinėm komandom, o pastarosiom dienom buvo patvirtintos keturios varžybos su vietinėm pietų Anglijos komandom, žaidžiančiom žemesnėse lygose. Visos netolimose išvykose.
Taip pat buvo susitarta ir su riebesniu varžovu - Championshipe žaidžiančiu Bristol City. Irgi išvykoj. Beje, Bristolio spalvas gina mėlynųjų akademijos augintinis Marlon Pack.
Tai ir va. Be to buvo paskelbta, kad sezonas prasidės rugpjūčio 6 d.

Liepos 13 Havant and Waterlooville
Liepos 16 Sutton
Liepos 19 Salisbury
Liepos 27 Bognor
Liepos 30 Bristol City

Na, o transferų košė sėkmingai verda toliau.
SkySports rašo, kad Chesterfieldas (League One) atmetė net du Pompey pasiūlymus dėl atakuojančio saugo Jay O'Shea. Bet duota suprast, kad mėlynieji neketina sustot. Čia reiktų atkreipt dėmesį į tai, kad Cookas pakėlė Chesterfieldą į League One ir prieš šį sezoną jau nusigriebė Garry Robertsą bei tą patį bando padaryt ir šįkart.
Tuo tarpu BBC pacitavo Pompey valdybos pirmininką Mark Catlin, kuris tiesiai šviesiai pasakė, jog siūlydami naujus kontraktus Ben Davies ir Danny Hollands (abu pagrindo žaidėjai) nešoksim aukščiau bambos ir finansinių galimybių neperlipsim.
Geras požiūris, nors būtų gaila netekt dviejų gerų grajokų ir draskyt komandos branduolį.

Na ir pabaigai netokios linksmos naujienos.
Atkrintamose su Plymouthu traumas gavę Hollandsas ir wingeris Evansas gaus pailsėt nemažai savaičių.
Jei pirmasis praleis 6 savaites ir ramiai galės apsvarstyt naujo kontrakto detales, tai Evansui reikalai prastesni - 12 savaičių be varžybų ir ko gero teks praleist sezono pradžią. Evansas praeitą sezoną buvo vienas svarbiausių vyrukų, sukalęs 10 bankių ir turintis gerą work rate. Sveikatos jam.
Citavimas
0
Pirmasis sezono papildymas - Danny Rose iš ką tik lygą laimėjusio Northampton.
embeded-image

Vidurio saugas, kai saka, box to box. 28 metai, nieko nekainavo, nes pereina kaip laisvasis agentas, o čempionų komandoj nuo žiemos buvo labai svarbus žaidėjas. Žodžiu, atrodo neblogai.
Karjerą, beje, pradėjo ManUtd akademijoj.
Citavimas
0
Sutarta dėl dar vienų draugiškų varžybų.
Į Fratton parką atvyks kol kas pats riebiausias varžovas - Bournemouth iš netolimos kaimynystės.
Varžybos bus žymaus Pompey saugo ir buvusio trenerių štabo nario Alano McLoughlino pagerbimas.
Taip pat vyšniukų gretose pliekia Pompey išugdytas jaunuolis ir viena ryškesnių praėjusio sezono žvaigždžių Matt Ritchie.

Papildau dragiškų tvarkaraštį.

Liepos 13 Havant and Waterlooville
Liepos 16 Sutton
Liepos 19 Salisbury
Liepos 23 Bournemouth
Liepos 27 Bognor
Liepos 30 Bristol City
Citavimas
0
Nu ką. Patvirtintos kelionės į Airiją datos ir galutinai suformuotas draugiškų varžybų tvarkaraštis. Jis apačioj:

Liepos 6 Sligo Rovers
Liepos 9 Bohemians
Liepos 13 Havant and Waterlooville
Liepos 16 Sutton
Liepos 19 Salisbury
Liepos 23 Bournemouth
Liepos 27 Bognor
Liepos 30 Bristol City

Visos varžybos išvykose, išskyrus mačą su Bournemouth.
Personaliai aš tikiuosi, kad Airijoj bus transliuojami jų stipriausių komandų mačai ir bus proga pažiūrėt į mėlynųjų žaidimą.
Citavimas
0
Taramparam.
Kol Europos futbolo gerbėjai susmeigę akis stebi Euro 2016, mėlynieji dirba ir jau sugebėjo prisivilioti dar vieną žaidėją.

Carl Baker.
33 metai, atakuojantis saugas galintis žaisti ir krašte. Pastaruosius du sezonus praleido MK Dons komandai, sugebėjo su jais pakilti į Championshipą ir tą sezoną buvo pripažintas geriausiu komandos žaidėju (aplenkdamas tokią žvaigždę kaip Delle Alli).
Vis dėl to naują donsų kontraktą grajokas atmetė ir pasirinko Pompey stovyklą, kur gavo dviejų metų sutartį.
Paulas Cookas taip pat turi šiokių tokių sąsaju su Bakeriu, nes prieš dešimt metų treniravo jį Southporte.

Kol kas tiek. Jau yra trys nauji veidai ir du išvykėliai. Komanda šią akimirką atrodo sustiprinta, bet žaidėjų naujų dar tikrai bus.
Citavimas
0
Vienas aut, du in.

Su vienu ryškiausiu sezono žaidėjų, dešiniu gynėju Ben Davies nepavyko pratęsti sutarties ir jis kitą sezoną mėlynųjų gretose nežais. Man dėl to gaila, nes bičas būdamas jau garbingo amžiaus žaidėjas sugebėjo tvarkingai supliekti visą sezoną ir savo reidais kraštu prikūrė nemažai progų. Nu bet ką padarysi.
Vietoj Davieso Cookas jau pasiėmė kitą žaidėją - 29 m. Drew Talbot iš Chesterfield (League One). Tai yra dar vienas žaidėjas, su kuriuo Cookas dirbo anksčiau ir kadangi Chesterfieldas su juo nepratęsė sutarties, jį pasiemė mėlynieji. Dviejų metų sutartis, žaidėjas iš aukštesnės lygos komandos ir puikiai pažįstamas treneriui - geras pastiprinimas ir duokdie bus neprastesnis nei Ben Davies. Beje, pasižymi universalumu ir gali žaidt bet kurioj aikštės vietoj (gal išskyrus vartus).
Na ir antras papildymas yra dar vienas pasiliekantis nuomininkas iš Swindono (League One) Michael Smith. 24 m. milžinas puolėjas praėjusį sezoną sukalęs keturis įvarčius per 16 varžybų mėlynųjų gretose. Už jį jau teko kažkiek sumokėti, tiesa, nepavyko rasti kiek. Manau, kad geras žaidėjas, nors ir buvo įpuolęs į įvarčių sausrą, kai žaidė Portsmouthe, bet vėliau įgijo gerą formą, svariai prisidėdamas prie gerų mėlynųjų rezultatų.

Na ir kaip ir kitose angliško futbolo stovyklose, paaiškėjo ateinančio sezono tvarkaraštis.
Sezonas prasidės namuose su Carlisle United rugpjūčio 6 d.
Pirmas varžovas lygos taurėj - Coventry City (League one) išvykoj, taigi, bus įdomu pasimieruot su varžovu iš aukštesnės lygos.

Tai va. Kol kas tiek. Mėlynieji jau rytoj renkasi į priešsezonį, o po savaitės skrenda į stovyklą Airijoje.
Citavimas
0
Dar vienas naujokas.
Milan Lalkovič iš Slovakijos.
23 m. wingeris, bet gali žaisti ir puolėju. Atstovavo šalies rinktinei U-21 lygmeny, o baigė Chelsea akademiją, nors į aikštelę londoniečių gretose taip ir nebuvo išbėgęs (gal Chelsea fanai ką nors įsiminė apie šį vyruką?). Prasėjusį sezoną atstovavo Wallsall, kurie League One užėmė trečią vietą, tačiau pakilt į Championshipą nesugėbėjo. Pasibaigus kontraktui, atmetė kregždučių pasiūlymą ir nusprendė prisijungt prie Pompey. Vis dėl to, kažkokia kompensacija buvo sumokėta.
Jau nepirmas žaidėjas spjauna į aukštesnės lygos šlovę ir renkasi mėlynuosius. Arba čia pinigai (manau, kad nelabai tikėtina 100 proc. fanų valdomam klube), arba Pompey tikrai yra byg klab bent jau dvejose apatinėse lygose. Šiaip ar taip, smagu matyt, kad Cookas rimtai stiprina sudėtį.

Nu, o komanda vakar susirinko į pirmąją treniruotę. Jau lakstė naujokai, be to, buvo ir peržiūroj dalyvaujantis Roarie Deacon, praėjusį sezoną žaidęs Crawley, kurie užėmė 20 vietą League Two. Atakuojančio plano žaidėjas, kadaise atstovavęs Anglijai U-19 rinktinėj.

Pirmoj treniruotėj nebuvo iš Ipswicho su visam įsigyto Matt Clarke, kuriam gresia operacija. Tas nelabai džiugina, nes centro gynėjų grandy lieka tik vienas tikras CB - Burgess, o kol kas visi nauji žaidėjai prasideda nuo saugų grandies. Na, bet dar ne vakaras, didelių išvadų neverta daryt. Taip pat nerisnojo pagrindinis vartininkas Jones, kuris jau beveik išsigydę traumą, neleidusią jam pabaigti sezono. Nebuvo wingerio Evanso, kuris labai tikisi sugrįžt sezono pradžiai ir vidurio saugo Danny Hollandso, su kuriuo vis dar vedamos derybos dėl naujos sutarties. Už tai sudalyvavo akademijos vartininkas Nick Hall.

Kol kas tokios naujienos. Netrukus išvyka į Airiją, kur pirmos draugiškos įvyks lygiai po savaitės - liepos 6 d.
Citavimas
0