Portsmouth FC

Atsakyti Sekti temą
Pompey ir toliau taškosi transferų rinkoj.

Vidurio gynėjas Tom Davies. 24 m. Praėjusį sezoną pliekė pas kitą league 2 komandą Accrington, kurie nusikapstė iki atkrintamųjų ir išlėkė pusfinaly nuo Wimbledono jėgos. Stanley gretose Daviesas žaidė pagrindinėj sudėty.
Paimtas pasibaigus sutarčiai, pasirašytas dvejų metų kontraktas.
Vo. Jau septintas naujokas.
Citavimas
0
Curtis Main.
Puolėjas. 24 metai, už paslaptingą sumą pereina iš League One praėjusį sezoną palikusio Doncaster Rovers. Buvo išnuomotas į kitą League One komandą Oldhamą, o dar prieš tai pliekė aukštesniame lygyje - Championshipe atstovavo Middlesbrough raudoniesiems.
Jau aštuntas naujokas (tiesa du iš jų pusiau naujokai), nors neapsiverčia liežuvis sakyt, kad komanda performuojama.
embeded-image
Citavimas
0
Sligo Rovers 3 - 3 Portsmouth FC

Pirmos draugiškos sužaistos. Trys bankės į jų vartus, trys į mėlynųjų. Sudėtys buvo dvi. Be tų, apie kuriuos brūkštelėjau anksčiau, žaidė ir keletas peržiūrose dalyvaujančių žaidėjų.

Pirmas kėlinys:

-Crowe-
Talbot-Whatmough-Burgess-Haunstrup
-May-Doyle-
Tollit-Roberts-Lalkovič
-Chaplin-

Antras kėlinys:

-Grimes-
Sessegnon-Davies-Barton-Stevens
-Close-Rose-
Baker-Konsiembo-Bennett
-Tollit-

Pasižymėt po beprotiškų Sligo rovers klaidų gynyboj pavyko Chaplinui (dukart) ir Robertsui.
Benny Hillo šou atsakė ir mėlynieji.
Viską galite pamatyti čia:

Citavimas
0
Bohemians 0 - 2 Portsmouth FC

Antros draugiškos varžybos jau praeityje. Dubline mėlynieji pasiekė pirmąją pergalę, o pasižymėjo naujokas Danny Rose ir mėlynųjų akademijos produktas Conor Chaplin, kuris, beje, dar ir asisstą pirmo golo metu padarė.
Sudėtis kaip sudėtis, daug keitimų, peržiūroj dalyvaujantys žaidėjai (paryškinti) ir t.t.

-Crowe-
Talbot-Burgess-Barton-Stevens
-Rose-Doyle-
Bennett-Baker-Lalkovič
-Chaplin-

Po keitimų išbėgo: Bass, Sessegnon, Whatmough, Roberts, May, Haunstrup, Tollitt.

Varžybose įvyko nemalonus incidentas, kuomet Bennettas susidūrė su Bohemians jaunuoliu ir pastarajam teko mauti deguonies kaukę. Duokdie, kad viskas gerai baigėsi jam.

Airijoje daugiau varžybų žaidžiama nebus, o toliau laukia tradicinis priešsezonio mačas su Havant and Waterlooville. Išvyka, veiksmas vyks trečiadienį 21 v. mūsų laiku.
Citavimas
0
Jums, gerbiamieji, jau žinoma, kad trys mėlynųjų žaidėjai yra padėti ant prekystalio futbolo turguje. Pompey vadovybė pareiškė, jog kol jie bus klube, naujokai neatvyks. Tai reiškia, kad Matt Tubbs, Kal Naismith ir Adam McGurk turėtų kuo greičiau palikti Pompey stovyklą. Pirmuoju aktyviai domėjosi tik per plauką iš penkto diviziono nepakilęs Forest Green klubas, bet Tubbsas atmetė jų pasiūlymą. McGurku tuomsyk domisi neįvardijamas League 2 klubas.
Niekur nedinkit, nes čia darosi įdomu 😉

Nekantriai laukiant rytojaus draugiškų varžybų su artimais kaimynais iš Havanto, grajaus su Bohemians santrauka.

Citavimas
0
Vsio.
Matt Tubbs, didelių gabaritų puolėjas, rezultatyviausias 14/15 League 2 žaidėjas vis dėl to persikėlė į Forest Green klubą ir žais divizionu žemiau. Sėkmės jam. Man jisai įsiminė tuo, kad kai mėlynieji susitikdavo su Camridge ir Tubbsas būdavo aikštėj, bent dvi bankes sulupdavo. Cambridge United vistik lieka su Pompey vienoj lygoj, o Tubbsas bandys laimėt penktą divizioną.

Kasmetinės draugiškos su artimais kaimynais iš Havanto pasibaigė penkiais įvarčiais į jų vartus be atsako. Komanda buvo mišri iš peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų ir praėjusį sezoną žaidusios gaujos. Schemos nepaišau.

Pompey (4-2-3-1): Crowe; Talbot (Sessegnon 74), Whatmough (Bradbury 85), Burgess (Barton 7😎, Stevens (Haunstrup 76); Rose (Widdrington 74), Doyle (c) (Bedford 74); Baker (Oxlade-Chamberlain 71), Roberts (Main 69), Lalkovic (Tollitt 60); Chaplin (Hunt 57)
Goals: Roberts 12, Baker 45, 56, Hunt 69, Main 73

Kaip matyti iš pateikto sąrašo, tų, kurie dalyvauja peržiūroj yra nemažai. Vyksta žaidėjų atranka ir, pardavus Tubbsą, galima galvot apie naujų kontraktų pasirašymą.

Įvarčiai:Gera žinia pasiekė komandą iš lazareto. Vienas rezultatyviausių (ir stabiliausių) praėjusio sezono žaidėjų Garry Evansas sveiksta greičiau nei tikėtasi ir galbūt sugebės atsistatyt dar iki sezono pradžios. Duokdie - geras žaidėjas. Dar keletas žaidėjų nepliekia dėl smulkių traumų, bet šiaip viskas tvarkoj. Tiesa, dar yra Danny Hollandsas su kuriuo vedamos derybos dėl naujo kontrakto, bet kol kas niekas neaišku.

Kitos draugiškos varžybos jau šiandien. Laukia išvyka į Londoną, kur bus susigrumta su National League (5 div.) naujokais - Sutton United iš Londono.
Citavimas
0
Sutton United 2-1 Pompey

Gavo malkų Pompėjai. Bet visi sako, kad tai nesvarbu. Sudėtis panašiai kaip ir praėjusiame grajuje. Banke įkalė akademijos jaunuolis Oxlade-Chamberlain.

Pompey (4-2-3-1): Bass; Sessegnon (Talbot 69), Burgess (c) (Whatmough 63), Barton (Widdrington 69), Haunstrup (Stevens 69); Close (Rose 69), May (Doyle 69); Tollitt (Baker 69), Chaplin (Roberts 69), Lalkovic (Oxlade-Chamberlain 69); Main (Hunt 69)

Toliau laukia žaidimas antradienį su Salisbury FC, kurie 2014 m. po finansinio nuosmukio buvo išspirti kažkur į tokį žemą divizioną, kad man gaila laiko ieškot koks ten lygmuo, bet persigrupavę šį sezoną pradės 8 divizione, taip kad viskas normaliai.
Citavimas
0