Portsmouth FC

Atsakyti Sekti temą
Labai liudnas sezonas jums nusimato
Isn't it funny? You hear a phone ring and it could be anybody. But ringing phone has to be answered, doesn't it?
Citavimas
0
Drago Rašė:

labai liudnas sezonas jums nusimatoBus matyt. Pati sudėtis nėra labai bloga,jei kiti neišsilakstys,gal ir bus neblogai. Reikia stabilizacijos klube ir tada viskas bus tvarkoj. Greit turėtų visa ta nesąmonė su klubo perėmimais baigtis. Tada ir ramiau bus žaist ir gal mėlyni išsilaikys EPL'e.
Citavimas
0
Na nemanau , kad tokia sudetis tinka EPL'ui issilaikyti reikia lyderio Krancjaras per silpnas gal net trupuciuka
Citavimas
0
Kad pati sudėtis tokia nelabai švelniai tariant. Piquionne'as St. Etienne dėl vietos komandoj dar turėjo pakovot, o jūs tikitės su juo kaip pagr. puolėju gerą sezoną turėt? Arba tokie veikėjai kaip Mokoena ir Mullinsas? Juk jie žemiau bet kokio Premier lygos standarto.
embeded-image
Citavimas
0
Na saugai dar nieko , bet puolejo tikrai reiketu kuris galetu apzaisti kelis varzovus ir kalti ivarti kaip padaro defoe,bent ir kiti auksto lygio puolejai nes tas prancuzas nekaip atrodo bent is rezultatu ziurint
Citavimas
0
O man Piquionne visai patiko pirmuose turuose. Ypač rungtynėse su Fulhamu. Kas dėl Mullinso,tai visiškai pritariu,kad jo nereikia leisti į pagrindinę sudėtų. Neaišku kodėl Hartas laiko Basiną ant suoliuko,o vietoj jo leidžia žaisti Mullinsui. Dabar,kai Diopas traumuotas,gal Basinas gaus pagaliau progą pasireikšt ir įsitvirtins pagrindinėj sudėty. Mokoenos pats nemačiau žaidžiančio nes streamai rungtynių nelabai rodo,tai viskas ką pavyksta pamatyt būna apžvalgos. Bet Blackburne Mokoena lyg ir daug žaidė. O Kranjčaras tai vienas stipresnių žaidėjų,kas be ko. Visai komandai reikia sureguliavimo. Ir ta reikalinga ramybė atsiras tik tada,kai visi bus užtikrinti dėl klubo ateities-kai bus naujas savininkas.
Citavimas
0
Duffman Rašė:

[Deja,,teks nuvilt bet Piquionne atėjo ne iš St. Etienne,,iš kur kas geresnio klubo Lyon 😉 Nu ir aišq,,buvo atsarginis kaip rašei..


Per daug nenuvylei, nes matai, mano atmintis neša truputį toliau nei klubas, iš kurio jis atėjo.
embeded-image
Citavimas
0
Rytoj varžybos su Arsenalu Londone. Jie,aišku,yra favoritai,bet gal ir įkąsim 😁
Sudėtis per daug neturėtų keistis. Nebus gal Diopo (neaišku kokio rimtumo trauma),bet gera žinia ta,kad,galimas dalykas,jog grįš Finnanas. Gal tada pagaliau Kaboulas bus pastatytas vidurin,o Wilsonas pabūtų neblogu vidurio gynėjų coveriu. Dar nepriaugęs jis iki pagrindinės komandos lygio.
Citavimas
0
kokos Rašė:

Rytoj varžybos su Arsenalu Londone. Jie,aišku,yra favoritai,bet gal ir įkąsim 😁
Sudėtis per daug neturėtų keistis. Nebus gal Diopo (neaišku kokio rimtumo trauma),bet gera žinia ta,kad,galimas dalykas,jog grįš Finnanas. Gal tada pagaliau Kaboulas bus pastatytas vidurin,o Wilsonas pabūtų neblogu vidurio gynėjų coveriu. Dar nepriaugęs jis iki pagrindinės komandos lygio.Tai , kad dantu Portsmouthas neturi. Nenoriu prisisneket , bet portsmouthui pirmuju tasku teks palaukt. Sestadieni namo vaziuos tusciom rankom , na tiesiog neisivaizduoju kas turi atsitikt , kad bent lygiasias istemptu dabartine portsmouth sudetis .
Citavimas
0
Nu mes dar pažiūrėsim 😉
Citavimas
0
kokos Rašė:

Nu mes dar pažiūrėsim 😉


Ką tu čia žiūrėsi? 😂 Su tokia sudėtimi žiūrėt nebent Coca-Coloj galėtum. Jeigu Arsenalas žais kaip su Evertonu ar Celticu ar bent 80% taip, tai "mirtis alyvose" laukia pompėjaus 😈
embeded-image
Citavimas
0
Nu aš rungtynių Portsmoutho šiemet matęs dar nesu, tai negaliu labai rimtų išvadų daryti, bet bent jau iš apžvalgų tai man Pompey kol kas turbūt liūdniausiai visoje lygoje atrodo. O ir tas arabas, į kurį čia visi tiek daug vilčių deda, nežada jokių aukso kalnų. Taip kad labai, netgi labai labai sunkus sezonas Portsmouthui nusimato. 🙄
Citavimas
0
Nu ką ką. Varžybas,jei streamą pavyks susirast. O kodėl sudėtis silpna? Man atrodo,kad visai neblogų žaidėjų yra,tik,kad treneris grybą pjauna ir leidžia prastesnius,o ne geresnius.
Citavimas
0
Paul Rašė:

Per daug nenuvylei, nes matai, mano atmintis neša truputį toliau nei klubas, iš kurio jis atėjo.Saint-Etienne jis buvo atakų lyderis ir tikrai, kai tik būdavo sveikas žaisdavo starte. Poto sekė nesekmingi metai Monaco ir Lyon.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Smagiai kandziojates 😂
Citavimas
0
Rokis Rašė:

Smagiai kandziojates 😂Jo. Visiškai. Streamai stringa net.
Citavimas
0
Rokis Rašė:

Smagiai kandziojates 😂


2-1 🤠
embeded-image
Citavimas
0
Pirmas įvartis šį sezoną. Kaboulas įmušė galva po Belhadj skerso.
Citavimas
0
Arsenal 4-1 Portsmouth

Pralaimėta grandams Londone. Nieko nuostabau,jau prieš mačą Pompey buvo laikomi autsaideriais. Deja, skaudaus pralaimėjimo išvengti nepavyko.

Kadangi Diopas traumuotas,šiek tiek buvo pakeistas išsidėstymas aikštelėj.

-------------------------James----------------------------
----------Kaboul------------------Distin-----------------
Wilson---------------------------------------------Belhadj
-------Mokoena--------------------------Mullins----------
Kranjcar----------------Piquionne-----------------Utaka
-----------------------Kanu--------------------------

Unt suolo:Ward, Hughes, Basinas, Ritchie,Begovic(keitė James 75),Vanden Borre(keitė Wilson 69),Nugent(keitė Kanu 67).

Jamesas į varžybų pabaigą paprašė keitimo. Truputį neramina,bet gal tai tik menka trauma.
Citavimas
0
Kas cia per strategija paleisti pencininka kanu y puolima ?
Isn't it funny? You hear a phone ring and it could be anybody. But ringing phone has to be answered, doesn't it?
Citavimas
0