[ASSE] Europa

Atsakyti Sekti temą
embeded-image

Tai vat, baisiai geras jausmas užplūdo bekuriant šitą temą ir viliuosi, kad iki grupių etapo neteks uždaryt. 😁
Penktadieni buvo ištraukti trečio EL atrankos etapo burtai ir jie lėmė, kad susitiksime su Shakhtyor Soligorsk iš Baltarusijos arba su Milsami Orhei iš Moldovos. Pirmas jų mačas Baltarusijoje baigėsi 1-1. Abi girdžiu pirmą kartą, bet wikipedija nušvietė mane kažkiek ir jau dabar žinau, kad belarusai savo lygoje buvo antri, o moldavai ketvirti. Pradžioj tiek turėtų užtekti. Jei praeina Shakhtyor tai ASSE žaistų taip arti Vilniaus kaip turbūt dar niekada nėra buvę, tik tiek, kad darbas, viza, mažas Soligorsko stadionas(~4,5k) ir gana tolima kelionė turbūt privers mane žiūrėti per kokį varganą streamą. Pirmas mačas Rugpjūčio 1d. bus žaidžiamas Geoffroy-Guichard, o antrasis Rugpjūčio 8d. vyks išvykoje.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Šiandien paaiškėjo, kad trečiąjame antrankos etape kausimės su Moldovos Milsami Orhei ekipa, kuri po baudinių serijos, nes abu mačai baigėsi 1-1, rezultatu 4-2 įveikė klubą iš Baltarusijos Shakhtyor. Pirmas mačas namie pas mus Rugpjūčio 1d. o antras Moldovoje Rugpjūčio 8d. Belieka tikėtis, kad viena koja nesistengs apžaisti ir be problemų, ramiai ir užtikrintai keliausim toliau.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Orhei miesto stadionas:
embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image

Talpina visus 2 539 žiūrovus 😂 Aišku neatitinka jis UEFA reikalavimų ir prieš varžovus žaisime Kišiniovo stadione, kuriame žaidžia sostinės futbolo komandos ir nacionalinė rinktinė, kuriame telpa 10,5 tūkst. žiūrovų.
embeded-image
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Tos nuotraukos tai viena uz kita geresnes 😂 Ten kur motera eina su maisto produktais ir mineraliniu, tai suprantu gali kiaurai ir netrukdomai pro stadiko riba vaiksciot dienos metu!
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Tos nuotraukos tai viena uz kita geresnes 😂 Ten kur motera eina su maisto produktais ir mineraliniu, tai suprantu gali kiaurai ir netrukdomai pro stadiko riba vaiksciot dienos metu!Rungtynių metu kokie vietiniai chroniai gal į načnyką praeis, bet spėju skersai stadiono tradiciškai yra išmindžiotas takelis, kad ne duok dieve aplinkui eit 😂 . Gera ant širdies pasidaro, kad netik Lietuvoje tokia situacija su stadionais 😂
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
embeded-image

Stadionas: Stade Geoffroy-Guichard
Teisėjas: Padraig Sutton
Data: Ketvirtadienis; Rugpjūčio 1d; 21:30 LT laiku.
UEFA Europa League Third qualifying round, First leg.


Taigi šiandien oficialiai prasideda mūsų sezonas ir prasideda jis, ne kaip buvo įprasta nuo Ligue1, o nuo kovų EL 😁 . Šiandien pas mus atvažiuoja varžovai iš gūdžios Moldovos Milsami Orhei. Miestelis, kuriame lošia šita komanda, turi tik 32tūkst. gyventojų. Nieko keisto, kad patekimas į trečią atrankos etapą tolygus stebuklui, nes to dar šiam klubui niekada nepavyko padaryti per savo istoriją. Varžovams šiandien padėti negalės pagrindinis jų vartininkas Andrian Negai, tačiau tai neproblemas, nes su baltarusai per baudinių seriją stovėjo antrasis vartininkas Gheorghe Bantîş ir atrėmė du baudinius. Taip pat jiems negalės padėti ir Gheorghe Boghiu, rezultatyviausias Moldovos pirmosios lygos futbolistas.
Pas mus naujienos tokios, jog Hamouma kiek apsirgo ir vis dvejojama ar galės žaisti šiandien. Grupėje jau abu naujokai ir Corgnet ir Tabanou bei didelė tikimybė, kad šiandien abu žais nuo pradžių. Kitas naujokas Baysee dar nepasiruošęs žaisti po traumos, o Sissoko tiesiog neformoje, nes su Wolfsburgu beveik visai nesitreniravo. Džiugu matyti Clement grupėje, labai greit atsistatė po to lūžio 😉 . Zouma taip pat nėra, bet jis dar neseniai tik pasiruošimą pradėjo.
Šiandien tinkamas rezultatas tik pergalė ir kuo didesniu rezultatu, tuo ramiau prieš kitą savaitę. ALLEZ LES VERTS 😉

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 30 Jessy Moulin, 16 Stéphane Ruffier
Gynėjai: 20 Jonathan Brison, 29 François Clerc, 12 Jean-Pascal Mignot, 24 Loïc Perrin, 3 Pierre-Yves Polomat, 26 Moustapha Bayal Sall.
Saugai: 6 Jérémy Clément, 10 Renaud Cohade, 8 Benjamin Corgnet, 19 Josuha Guilavogui, 18 Fabien Lemoine, 25 Banel Nicolita.
Puolėjai: 9 Brandao, 21 Romain Hamouma, 11 Idriss Saadi, 5 Franck Tabanou

Prognozuojama startinė sudėtis:
Ruffier - Clerc, Bayal, Perrin, Brison - Guilavogui, Lemoine - Hamouma, Corgnet, Tabanou - Brandao.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Tai kiek 4:0 ar 6:0?
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Tai kiek 4:0 ar 6:0?Kukliau 3-0, bet galėjo drąsiai ir tie tavo 6-0 būt. 😁
Tai va, superinė pergalė, stadionas pilnutėlis, atmosfera afigiena, žaidimas gražus, greitas, dinamiškas 😉 . Mačiau paskutines 35min, tai praleidau pirmas dvi bankes. 3min skaičiau po Tabanou paso įmušė Brandao, o 21min po Brandao paso Cohade ikirto antrą. Guilavogui ir Cohade dar vartų konstrukciją prachekino. Antram kėlinyje toliau vyko dominavimas, o kai išvarė Milsami kapitoną, išvis one way traffic. Vartininkas traukė, žaidėjai nuo linijos nešė, nu milijonas progų. Po Lemoine gražaus crosso dublį padarė Brandao įmušęs su galva. Paskutinę minutę po baudos smūgio dar patikrino moldavai Ruffier, bet tuo ir užsibaigė viskas. Kalbant apie naujokus, tai aiškiai matosi, kad žaidėjai labai rimti ir buvo vieni geriausių aikštėje, bet džiugiausia, kad sužaidė 15min kažkur Clement 😄 .
Na ką, kitą savaitę bus galima ir rezervui daugiau duot pasireikšt, nes viskas kaip ir aišku. Smagu, kad ir vėl prasidėjo klubinio futbolo sezonas. 😁
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Ketvirtadienį, 20:00 LT laiku, atsakomasis mačas Moldovoje prieš Milsami Orhei. Žaisime ne Orhei stadione, o nacionaliniam Zimbru stadione Kišiniove. Teisėjaus teisėjų brigada iš Graikijos su arbirtu Ilias Spathas priešakyje. Štai tokią sudėtį vežamės:

Vartininkai: 30 Jessy Moulin, 16 Stéphane Ruffier, 1 Baptiste Valette
Gynėjai: 20 Jonathan Brison, 29 François Clerc, 24 Loïc Perrin, 3 Pierre-Yves Polomat, 26 Moustapha Bayal Sall, 4 Kurt Zouma.
Saugai: 6 Jérémy Clément, 10 Renaud Cohade, 8 Benjamin Corgnet, 28 Ismaël Diomandé, 19 Josuha Guilavogui, 18 Fabien Lemoine, 25 Banel Nicolita.
Puolėjai: 9 Brandao, 21 Romain Hamouma, 11 Idriss Saadi, 5 Franck Tabanou


Visas pagrindas važiuoja ir Galtier jau pranešė, jog Brandao bus starte. Nėra vis dar pilnai nepasiruošusių Sissoko ir Baysee. Tikiuosi pamatyti daugiau rezervinę sudėtį, nes viskas kaip ir aišku, o rizikuoti prasmės nėra prieš Ligue1 startą Sekmadieni.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Easy, dar viena pergalė 0-3 ir mes ketvirtame atrankos etape. Galtier šian vistiek išleido kovinę sudėtį, tik vietoj Perrin žaidė Zouma, o vietoj Lemoine - Corgnet. Įvarčius mušė Brandao, Hamouma ir Nicolita, o visus tris rez. perdavimus atliko Tabanou 😉 . Gaila dėl darbo neįšėjo stebėti rungtynių, bet tikiuosi ketvirto etapo mačus galėsiu stebėti. Labai tikiuosi, kad gal net ir gyvai įšeis, kad jau Žalgiris toliau stebuklingai sėkmingai žygiuoja 👏 . O aišku bus ryt, na arba jau šiandien, 15h LT laiku berods.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Ištraukus burtus paaiškėjo, jog kitame etape susitiksime su danų Esbjerg klubu. Pastarieji praėjusį sezoną laimėjo Danijos taurę bei lygoje užėmė 4 vietą. Šį sezoną kol kas po 3 turų užima 2 vietą su dviem pergalėm ir vienu pralaimėjimu. Na varžovas tikrai rimtesnis nei moldavai ir tikrai įdomesnis, na bet privalome laimėti ir manau pavyks ASSE tai padaryti. Pirmas mačas 22d. Danijoje, o po savaitė Geoffroy-Guichard.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Po soldout'o lygoje prieš Guingamp panašu, kad nusimato ir dar vienas Europos lygoje 😁 . Nors iki atsakomųjų su danais liko dar 10 dienų, tačiau nusipirkti bilietų eilės driekiasi štai tokios:
embeded-image
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
embeded-image Esbjerg fB - AS Saint-Etienne embeded-image

Stadionas: Blue Water Arena
Teisėjas: Bobby Madden(Škotija)
Data: Ketvirtadienis; Rugpjūčio 22d; 20:00 LT laiku.
UEFA Europa League Play-offs, First leg


Beliko paskutinis žingsnis iki Europos lygos grupių etapo ir varžovas klubas iš Danijos Esbjerg. Niekada su jais nežaidėm, tačiau tai gana sėkmingas klubas Danijoje. Šiuo metu lygojie jie po 5 turų užimą antrą vietą su 9 taškais. Toulouse kiek palengvino mums darbą iš ten įsigydami klubo vieną lyderių Martin Braithwaite. Dabar pavojingiausias žaidėjas ten olandas puolėjas Mick van Buren su 5 įvarčiais lygoje. Esbjerg, kaip taurės laimėtojas, savo žygį EL pradės nuo paskutinio atrankos etapo ir su niekuom iki šiol dar nežaidė. Iš jų galime tikėtis optimalios sudėties, o treneris jų svajoja apie pergalę 2-0 😁 .
Na o mes kol kas turim keturias pergales iš keturių oficialiuose mačuose šį sezoną ir dar nepraleidom įvarčio. Kol kas viskas klostosi labai gražiai ir belieka praeiti danus bei įsigyti taip intensyviai ieškomą puolėją. Tabanou jau pilnas pasveikęs ir pasiruošęs žaisti, kas yra puiki naujiena. Neturim traumuotų jokių svarbių žaidėjų ir išbėgs į aikštę pati stipriausia sudėtis kokią dabar turim. Varžovas aišku stipresnis nei moldavai, bet turim laimėti šiandien ir namo važiuoti jau jausdamiesi kur kas saugiau.
ALLEZ LES VERTS 😁

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 30. Jessy Moulin - 16. Stéphane Ruffier - 1. Baptiste Valette.
Gynėjai: 20. Jonathan Brison - 29. François Clerc - 24. Loïc Perrin - 26. Moustapha Bayal Sall - 4. Kurt Zouma.
Saugai: 6. Jérémy Clément - 10. Renaud Cohade - 8. Benjamin Corgnet - 19. Josuha Guilavogui - 18. Fabien Lemoine - 25. Banel Nicolita - 28. Ismaël Diomandé.
Puolėjai: 9. Brandao - 21. Romain Hamouma - 11. Idriss Saadi - 5. Franck Tabanou - 2. Ibrahim Sissoko

Prognozuojama startinė sudėtis:
Ruffier - Clerc, Zouma, Perrin, Brison - Lemoine, Guilavogui, Cohade - Hamouma, Brandao, Tabanou.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Mjooo.. prapylėm 4-3 nors triskart pirmavom 😠 . Neatsimenu kada paskutini syki 4 praleidom, gynyba visada buvo solidi ir patikima buvo, man protas neišneša ir sunku patikėt tokiu rezultatu. Žiauriai įdomu kas ten dėjosi ir gaila, kad nemačiau. Džiugu, kad Tabanou savo pirmą bankę įlupo. Na o bet tačiau, 4-3 nėra tragedija, namie užtenka laimėti minimaliu rezultatu ir tikiu, kad tai įmanoma drąsiai.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
embeded-image

Stadionas: Stade Geoffroy-Guichard
Teisėjas: Vladislav Bezborodov
Data: Ketvirtadienis; Rugpjūčio 29d; 20:00 LT laiku
UEFA Europa League Play-offs, Second leg


Na ką gi, šiandien toji diena, kai pasidarys aišku ar visas praėjusio sezono triūsas nueis šuniui ant uodegos ar papulsim į EL grupes ir pajusim Europinio futbolo varžybų skonį. Pirmasis mačas su danais susiklostė nevisai sėkmingai. Triskart pirmavom, tačiau persvaros taip ir neišlaikėm bei prapylėm 4-3. Gynyba seniai nebuvo tokia katastrofiškai, bet iš kitos pusės, turim tris išvykoj įmuštus įvarčius ir net keli pergalės minimaliu skirtumu variantai tinka. Šansai 50/50, tai mini daugelis futbolo ekspertų, tačiau Esbjerg treneris favoritais vis dar mato ASSE, bet pasitiki savo vyrukais ir tiki jų sėkme.
Mums šian do or die mačas, smagu, kad pasitinkam jį visiškai sveikos sudėties, tik gaila, dar be naujojo puolėjo. Mūsų mažų abejonių, kad nežais Brison, tačiau prognozuojama, kad jis žais ir nereikės LB Tabanou žaist. Jau galės žaisti Brandao, nes Saadi starte tokio svarbumo mače tikrai nesinorėtų matyti. Visi žaidėjai fired up, kalba tik apie pergalę, tikiuosi aikštėję pamatyti tą Saint-Etienne, kuris nepraleidžia po keturis įvarčius per rungtynes arba kaip prieš Lille - bedantį puolime.
Vienas svarbesnių mačų per kelis sezonus, beproto tikiuosi, kad šiandien, pilname sirgalių stadione, žaisime savo žaidimą ir užkursime belekokią pirtį danams. ALLEZ LES VERTS 😁

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 30. Jessy Moulin, 16. Stéphane Ruffier
Gynėjai: 20. Jonathan Brison, 29. François Clerc, 24. Loïc Perrin, 26. Moustapha Bayal Sall, 4. Kurt Zouma, 12.Jean-Pascal Mignot
Saugai: 6. Jérémy Clément, 10. Renaud Cohade, 8. Benjamin Corgnet, 19. Josuha Guilavogui, 18. Fabien Lemoine, 25. Banel Nicolita
Puolėjai: 9. Brandao, 21. Romain Hamouma, 11. Idriss Saadi, 5. Franck Tabanou, 2. Ibrahim Sissoko, 31. Allan Saint-Maximin

Prognozuojama startinė sudėtis:
Ruffier - Clerc, Perrin, Zouma/Bayal, Brison - Lemoine, Guilavogui, Cohade - Hamouma, Brandao, Tabanou.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Vienas smūgis ir bam - dūžta ASSE viltys.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Ne nu kas čia dabar... Liūdnas gyvenimas.
Citavimas
0
Kazkoks pravalas visiems prancuzu klubams tie europiniai turnyrai. Nepagaunu kaip ASSE tokios sudeties sugebejo prapist abu macus kazkokiems negirdetiems danams??
Citavimas
0
Na ką, šiandien ketvirto atrankos etapo burtai ir jau paskirstyti burtų krepšeliai. Liko 62 komandos ir tik per plauką neatsidūrėm unseeded grupėje, dėl to galim padėkoti visoms stipresnėms komandoms iškritusioms anksčiau. Dabar mūsų kofas yra 29 iš 62, todėl galima kiek atsipūsti. Patekome štai į tokią grupę:
Group 5
1 FC Metalist Kharkiv (UKR)
2 FK Partizan (SRB)
3 AS Saint-Étienne (FRA)
4 Rio Ave FC (POR)
5 PSV Eindhoven (NED)

6 Neftçi PFK (AZE)
7 Ruch Chorzów (POL)
8 Kardemir Karabükspor (TUR)
9 IF Elfsborg (SWE)
10 FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)

Nėra labai pavojingų varžovų, galbūt švedai kiek rimčiau atrodo, o tie turkai lygoje užėmė 7 vietą praėjusį sezoną. Kitos komandos iš rytų Europos yra visiška mįslė.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Gavom turkus Kardemir Karabükspor. Pirmas išvykoje žaisim Rugpjūčio 21d. o po savaitės veiksmas kelsis į GG. Apie varžovus žinau tik tiek, kad iš Turkijos, užėmė 7 vietą paskutiniam čempionate, EL dalyvauja pirmą kartą ir trečiam round'e ant aggregate 1-1 išmetė Rosenborg.
Favoritai esam mes ir pergalė turi būti be kalbų.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0