[ASSE] Europa

Atsakyti Sekti temą
Startinė sudėtis: Moulin - Karamoko, Lacroix, Dabo - Malcuit, Pajot, Clement, Veretout, KMP - Hamouma, Roux.
Suolas: Guendouz, Cabaton, Souici, Corgnet, Tannane, Nordin, Soderlund.

Surprise surprise, Selnaes net neregistruotas dėl mini traumos ir taupomas derbiui. Kas toliau? Traumos važiuojant į rungtynes autobusu? 😂

Anderlecht: Roef - Spajič, Mboji, Nuytinck, Acheampong - Chipciu, Dendoncker, Tielemans, Hanni - Stanciu - Teodorczyk.

Tielemans visgi žaidžia.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
0-0
Visai neblogas kėlinys. Galėjom ir prasileist, kai išgelbėjo virpstas ir patys įmušti, kai Roux į vartus nepataikė iš arti. Per dešinę pusę labai smagiai atakuojam ir Malcuit 1vs1 labai neblogai patvarko belgų gynėją. Hamouma, KMP kol kas geras varžybas lošia. Šiek tiek daugiau tikslumo ir tikrai galim laimėti. Gynyboje kol kas visai tvarkingai žaidžiam. Anderlecht turėjo vieną idealų šansą, bet daugiau nebuvo situacijų, kai galėjo įmušti.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Šikna..Lacroix sužaidžia ranka, 11m. baudinys ir atsiliekam 0-1 😠
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
90+3 . Klasika 😂
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
1-1
Neįtikėtina komandai ir kiek mums nesiseka dėl traumų, tai tiek mums sekasi ištraukti rezultatus. Jau viskas atrodė, praloštos varžybos, bet kažkokiu būdu sugeba nesusikalbėti Anderlecht vartininkas ir gynėjas, kamuolys nukrenta tiesiai po kojom Roux ir jam belieka į tuščius vartus pataikyt. Visą tai įvyksta 93 min ir jau kokios 40s praėję buvo. Iki tol Anderlecht patys dafiga kartų damušt rungtynes galėjo, o mūsų nei vienas bandymas nebuvo sėkmingas pralaužt belgų gynybą. Kosmosas kažkoks. Žaidėjai nusivarę nuo kojų, traumų nukamuota komanda, bet kažkaip kabinasi ir nepralošė kol kas nei vieno mačo nuo pirmo Ligue1 turo. Charakteris 👏
Turnyriniu atžvilgiu pralaimėjimas būtų buvus visiška šikna ir lygiosios nėra žiauriai geras rezultatas, bet žinant visą kontekstą, tai saldus tas taškas ir saldesnis net už pergales kai kurias. Dabar laukia du mačai su Qabala, o Mainz ir Anderlecht aiškinsis santykius tarpusavyje. Labai daug paaiškės po šitų dviejų mačų.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Reikia padėkoti Anderlecht vartininkui už išlyginamąjį įvartį - Merci 😄 . Antros grupės rungtynės iš eilės, kuomet Saint-Etienne išplėšia lygiąsias 😁 . Kitos rungtynės su Gabala, kurias Saint-Etienne privalo laimėti, jei nori pagalvoti apie aštuntfinalį.
Citavimas
0
Wow, ASSE ivartis 90min cia jau patapo toks iprastas dalykas, kad ramiai gali det savo cock on the block.
Citavimas
0

Christophe Galtier mintys apie rungtynes: "I'm very happy. Unfortunately, I was sent off and will be suspended. I knew we would equalise. I exploded with joy and laughter when we did. When I saw that our opponents couldn't seem to score the second goal to kill the match off, I got the feeling that we would have our chance right at the end. I say the same thing after every match: the lads are a tight-knit group who work for each other and work hard even if it's not always beautiful football. We're unbeaten in ten matches now and I'm very happy with taking a point tonight. I'm looking for the way to maintain this spirit and frame of mind. The players need to soak in what's happening. We have two points in the competition now and the upcoming double-header against Qabala will be very important for how things pan out."Highlight'ai:
https://www.facebook.com/videosdesports/?fref=ts
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
embeded-image AS Saint-Etienne - Qäbälä FK embeded-image

Stadionas: Stade Geoffroy-Guichard
Teisėjas: Ali Palabıyık (TUR)
Data: Ketvirtadienis; Spalio 20d; 22:05 LT laiku.
EL grupių etapas, 3 mačas


Paskutinis pirmo rato mačas prie grupės autsaiderius Qabala. Kol kas 0 taškų pas juos ir praleisti 6 įvarčiai. Kita vertus, Anderlecht nuo jų prasileido vieną, o prieš Mainz iš viso 2-1 vedė. Nebus lengva ir kas per komanda puikiai įsitikino Lille, kurie pralaimėjo jiems trečiam atrankos etape. Prieš Azerbaidžano atstovus Quarabag jau žaidėm dukart prieš du metus ir abu kartus sužaidėm lygiosiomis. Qabala panašaus lygio komanda. Praėjusį sezoną finišavo žemiau, bet šį sezoną kol kas lyderiai ir tą patį Quarabag nukovė 2-0. Sprendžiant iš EL rezultatų, tai Qabala kiek labiau į puolimą orientuota ir atviresnė nei Quarabag. Iš įdomesnių žaidėjų, tai estas Sergei Zenjov, kuris mušė prieš Mainz.
Du mačai su Qabala lems labai daug. Dvi pergalės prieš juos būtų stiprus pareiškimas dėl patekimo į kitą etapą. Klysti negalima, nes pagrindiniai varžovai taškų prieš juos nebarstė. Į grupę grįžta prieš Dijon neregistruoti Berič ir Selnaes. Selnaes greičiausiai pradės varžybas starte vietoj Clement, o vietoj Pajot išbėgs Dabo. Berič lieka doubtful šiam mačui. Kažkokios rotacijos tikrai galima tikėtis ir gynyboje, nes pagaliau visi sveiki. Puolime pasirinkimo mažiau, bet gali rungtynes starte pradėti Saivet ir Roux. Tai yra paskutinis mačas kuriame dar negali žaisti Ruffier.
Kito varianto kaip pergalės negali būti šiandien. Senokai belaimėjom varžybas, tad puiki proga gryžti į pergalių kelią. Tikrai tikiu, kad Qabala galim įveikti ir be 90+min įvarčio. Allez Les Verts 😁

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai:1.Anthony MAISONNIAL ; 30.Jessy MOULIN.
Gynėjai: 2.Kévin THEOPHILE-CATHERINE ; 4.Léo LACROIX ; 12.Cheikh MBENGUE ; 19.Florentin POGBA ; 24.Loïc PERRIN ; 25.Kévin MALCUIT.
Saugai: 5.Vincent PAJOT ; 7.Bryan DABO ; 11.Henri SAIVET ; 14.Jordan VERETOUT ; 17.Ole SELNAES.
Puolėjai: 9.Nolan ROUX ; 10.Oussama TANNANE ; 22.Kévin MONNET-PAQUET ; 23.Alexander SODERLUND ; 27.Robert BERIC ; Arnaud NORDIN.

Prognozuojamos startinės sudėtys:
AS Saint-Etienne: Moulin; Théophile Catherine, Perrin (c), F. Pogba, M’Bengue; Dabo, Selnaes, Veretout; Saivet, Roux, Monnet-Paquet.
Qabala FK: Bezotosny (c); Rafael, Stankovic, Ricardinho, Franjic, Vernydub; Ozobic, Mirzabekov, Zenjov, Gurbanov; Mammadov.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Startinė sudėtis: Moulin - KTC, Perrin, Pogba, M'Bengue - Veretout, Selnaes, Saivet - KMP, Roux, Tannane.
Suolas: Maisonnial, Malcuit, Pajot, Dabo, Nordin, Soderlund, Berič.

Pagaliau kažkas labiau atakuojančio. Saivet turbūt žais auksčiau ir gausis 4-2-3-1.

Qabala: Bezotosny - Mirzabekov, Stankovic, Vernydub, Abbasov - Ricardinho - Mammadov, Weeks, Ozobic, Zenjov - Gurbanov.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Nu pagaliau. 😄
Ir tai ne patys, o own-goal. Visiškas one-way traffic kol kas. Turėtumėm jau ramiai su kokiu 2-0 būt.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
1-0
Gaila, kad tik tiek, nes drąsiai ir 3-0 galėjo būti. Stipriai dominavom šiandien ir visai gražiai judėjo kamuolys po aikštę. Qabala taip ir nepavyko pavojingų progų susikurti prie mūsų vartų, bet 5 kampiniai iš eilės rungtynių pabaigoje privertė nerimauti. Turbūt vienintelis, kas nepatiko šiandien, tai KTC. Palyginus su Malcuit, tai labai jau negyvas puolime. Gynyboje irgi stinga grečio, staigumo. Veretout, Selnaes visiškai bossino vidurį šiandien. Saivet nabagas dvi 100% turėjo, bet nei vienos nerealizavo.
Trivaldystė grupėje - Anderlecht, Mainz ir ASSE po 5 taškus, tik pas belgus geresnis GD. Beje, šiandien Galtier nebuvo ant suolo, nes gavo raudoną kortą prieš Anderlecht. Visai užmiršęs buvau. Na bet Lobello ne ką blogiau suvadovavo.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Sveikinu su pagaliau pirmąja pergale!! Dabar jau kur kas geriau 😁
Citavimas
0
embeded-image Qäbälä FK - AS Saint-Etienne embeded-image

Stadionas: 8KM Stadium
Teisėjas: Carlos Del Cerro (ESP)
Data: Ketvirtadienis; Lapkričio 3d; 20:00 LT laiku.
EL grupių etapas, 4 mačas


Persirito EL grupių atapas į antrą ratą bei toliau tęsiam atkaklią dvikovą dėl patekimo į kitą etapą. Kol du pagrindiniai varžovai kaunasi tarpusavyje, keliaujam į tolimąjį Azerbaidžaną kur sostinėje Baku kausimės su Qabala. Pirmas mačas buvo one-way, tik rezultatas to visiškai neatspindi. Neabejoju, kad išvykoje bus kur kas sunkiau. Qabala toliau sėkmingai lyderiauja vietiniam čempionate, tačiau EL kartu su Salzburg yra vieninteliai pralošę visus 3 mačus. Pasitinka varžovai mus pilna sudėtimi.
Po tryjų mačų bano į sudėtį grįžta Ruffier. Nors negalėčiau sakyti, kad jo labai trūko, nes Moulin atstovėjo pagirtinai. Daugiau jokių sugryžimų nėra, vis dar tramuoti Hamouma, Lemoine ir Gabriel. Nieko naujo sudėtyje tikėtis neverta ir Galtier panašu, kad atrado optimalią sudėtį. Keičiasi tik Perrin porininkas, nes čia net 3 panašaus pajėgumo pasirinkimai. Trūksta tik mušančio puolėjo ir Hamouma, kad duotų konkurencijos Tannane.
Šį sezoną EL kol kas dar nepralaimėjom. Šią seriją būtina pratęsti bei papildyti sąskaitą 3 taškais. Allez Les Verts 😁

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 16.Stéphane RUFFIER ; 30.Jessy MOULIN; 1. Anthony MAISONNIAL.
Gynėjai: 2.Kévin THEOPHILE-CATHERINE ; 4.Léo LACROIX ; 12.Cheikh MBENGUE ; 19.Florentin POGBA ; 24.Loïc PERRIN ; 25.Kévin MALCUIT; 3.Pierre-Yves POLOMAT.
Saugai: 5.Vincent PAJOT ; 7.Bryan DABO ; 11.Henri SAIVET ; 14.Jordan VERETOUT ; 17.Ole SELNAES.
Puolėjai: 9.Nolan ROUX ; 10.Oussama TANNANE ; 22.Kévin MONNET-PAQUET ; 23.Alexander SODERLUND ; 27.Robert BERIC; 35.Arnaud NORDIN.

Prognozuojamos startinės sudėtys:
Qabala: Bezotosny - Mirzabekov, Stankovic, Vernydub, Abbasov - Ricardinho - Mammadov, Weeks, Ozobic, Zenjov - Gurbanov.
ASSE: Ruffier - Malcuit, Perrin, Pogba, M'Bengue - Veretout, Selnaes, Saivet - KMP, Berič, Tannane.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Startinė sudėtis: Ruffier - Malcuit, Perrin, Pogba, M'Bengue - Veretout, Selnaes, Saivet - KMP, Berič, Tannane.
Suolas: Moulin, Lacroix, KTC, Pajot, Nordin, Roux, Soderlund.

Kaip ir prognozuota. Kiek netikėtai ant suolo Nordin sąskaita nepateko Dabo.

Qabala: Bezotosny - Mirzabekov, Stankovic, Vernydub, Ricardinho - Sadygov, Ozobic - Gurbanov, Weeks, Eyubov - Zenjov.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Pergalė 1-2
Rungtynių nemačiau, bet mačas buvo sudėtingas ir teko pabūti besivejančių vaidmenyje. Nors pirmam kėlinyje ASSE judėjo geriau, bet būtent Qabala įmušė pirmi, kai Gurbanov išvedė Qabala į priekį pirmam kėliniui einant į pabaigą. Tannane savo pirmu įvarčiu šį sezoną iš baudos smūgio per pridėtą pirmo kėlinio laiką atstatė pusiausvyrą. Antrojo kėlinio pradžioje po Saivet perdavimo Berič po gan ilgos pertraukos įmušė įvartį. Gaila, bet po 10min Berič teko pakeisti dėl raumens traumos. Soderlund įšėjęs sukūrė progą Veretout, bet jo smūgį ištraukė vartininkas. Statistika labai apylygė tiek smūgiais, tiek perdavimais, tiek possesionu šiandien.
Smagu dėl Tannane ir belieka tikėtis, kad dabar išvysim jį tokį, kaip pirmus mačus kai tik atvyko žiemą. Dėl Berič apmaudu ir belieka tikėtis nieko rimto.. Kitam grupės mače Anderlecht 6-1 sudaužė Mainz. Su belgais taškų po lygiai - 8. Mainz turi 5. Sekančios rungtynės su Mainz namie bus lemiamos. Pralaimėjimas greičiausiai reiktų iškritimą. Lygiosios tiktų, nes tarpusavio rezultatai būtų lygūs, o GD ženkliai geresnis ASSE bei Mainz Qabala reiktų subelst kokie 6/7-0 ir tikėtis, kad gausim nuo Anderlecht. Pergalė - patekimas į kitą etapą ir galimybė pasikauti dėl pirmos vietos.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
embeded-image AS Saint-Etienne - 1. FSV Mainz 05 embeded-image

Stadionas: Stade Geoffroy-Guichard
Teisėjas: Bas Nijhuis (NED)
Data: Ketvirtadienis; Lapkričio 24d; 22:05 LT laiku.
EL grupių etapas, 5 mačas


Po labiausiai šį sezoną nuvylusio pralaimėjimo prieš Nice laukia vienas svarbiausių mačų kol ks. Atvyksta Mainz, kurių situacija gerokai komplikuotesnė nei ASSE. Vokiečiams šiandien reikia pergalės, o ASSE užtenka lygiųjų 0-0 arba pergalės patekti į kitą etapą. Greičiausiai, bet kokios lygiosios reikštų Mainz atsisveikinimą su EL dėl itin prasto GD po pralaimėjimo Anderlecht 6-1. Kaip bebūtų, vokiečiai šiandien eis va bank ir tikrai puls nuo pat pradžių, nes nebeturi kur trauktis. Pirmas mačas buvo labai apylygis, bet nedaug trūko, kad būtume pralaimėję. Jautėsi, kad Mainz trūksta patirties. Varžovai lygoje kol kas per vidurį.
Bad news, kad nei Hamouma nei Berič šiandien nežais. Bent vieno buvimas šiandien būtų buvęs labai sveikintinas. Galtier vis labiau akcentuoja, kad esami puolėjai privalo pradėti žaisti geriau. Pačiam irgi neprošal būtų pastudijuoti daug mušančių komandų žaidimo braižą bei pasiūlyti kažką naujo. Tannane praleidęs mačą su Nice grįžta. Greičiausiai šiandien sudarys wingerių porą su KMP, o priekyje bus Roux. Saivet turėtų gauti poilsio, o į jo vietą stos Dabo arba Pajot. Gynyboje Pogba sudarys porą su Perrin. Lemoine vis dar out.
Įdomu, jog nesam pralaimėję jau 9 mačų iš eilės namie EL (4W ir 5D). Būtų gražų seriją pratęsti bei turėti 10 mačų. Šiandien tikiuosi, jog miegot po mačo nueisiu žinodamas, kad esam kitam etape. Allez Les Verts 😁

"If we look to settle for the 0-0 draw, we'll crash headlong into a brick wall," declared Galtier in his pre-match press conference. "We have to score goals."Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 16.Stéphane RUFFIER ; 30.Jessy MOULIN.
Gynėjai: 2.Kévin THEOPHILE-CATHERINE ; 3.Pierre-Yves POLOMAT ; 4.Léo LACROIX ; 12.Cheikh MBENGUE ; 19.Florentin POGBA ; 24.Loïc PERRIN ; 25.Kévin MALCUIT.
Saugai: 5.Vincent PAJOT ; 7.Bryan DABO ; 11.Henri SAIVET ; 14.Jordan VERETOUT ; 17.Ole SELNAES.
Puolėjai: 9.Nolan ROUX ; 10.Oussama TANNANE ; 22.Kévin MONNET-PAQUET ; 23.Alexander SODERLUND ; Arnaud NORDIN.

Prognozuojamos startinės sudėtys:
AS Saint-Etienne: Ruffier; Malcuit, L. Perrin (c), F. Pogba, M’Bengue; Veretout, Selnaes, Br. Dabo; Tannane, Roux, Monnet-Paquet
1. FSV Mainz 05: Lössl; Donati, Bell, Bungert (c), Bussmann; Gbamin, F. Frei; Jairo Samperio, Malli, De Blasis; Cordoba
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Startinė sudėtis: Ruffier; KTC, L. Perrin (c), F. Pogba, Polomat; Veretout, Selnaes, Saivet; Tannane, Roux, Monnet-Paquet
Suolas: Moulin, Malcuit, Lacroix, M'Bengue, Dabo, Pajot, Nordin.

Visgi saugų linija išlieka nepakitusi. Kiek netikėtai, Malcuit su M'Bengue ant suolo bei KTC su Polomat in. Soderlund net ant suoliuko nepateko.

Mainz: Lossl - Ramalho, Bell (c), Balogun - Brosinski, Malli, Gbamin, Bussmann - Oztunali, Cordoba, Onisiwo.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
0-0 po pirmo.
Lygios varžybos, bet geresnės progos kol kas Mainz. Tiksliau tu progų praktiškai nebuvo, bet Malli dukart patikrino Ruffier ir vieną kartą gana pavojingai. Pas mus viena geresnė proga, bet Tannane smūgį gan nesunkiai ištraukė Lossl. Gynyboje gan patikimai, be vieno kito epizodo. Puolime trūksta tikslumo - kaip visada.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
0-0
Žaisim dėl pergalės, turim mušt įvartį - kurgi ne. Gerai, kad patekom į kitą etapą, blogai, kad nežaidėm futbolo bei antras iš eilės mačas namie be įvarčio. Mainz antram kėlinyje atrodė geriau, turėjo daugiau šansų, o mes visiškai jiems atidavėm kontrolę. Kiek netikėtai, bet visgi geriausia kėlinio, o gal ir viso mačo progą turėjo Tannane, kuris prasiveržęs pro du Mainz gynėjus aštriai mušė į vartus ir tik virpstas išgelbėjo vokiečius nuo įvarčio. Rungtynių pabaigoje mini šturmą bandė daryti Mainz, bet atsilaikėm. Patiko šiandien Nordin, kuris žaidė drąsiai bei matėsi, kad žiauriai stengiasi.
Žaidimas tai baisiai nekažką puolime. Jaučiu taip ir bus kol Galtier už vairo. Antras sezonas iš eilės, kai prasimušam į kitą etapą. Tik šitaip lošiant, tai krisim vėl pirmam rounde. Liko mačas su Anderlecht, kur laimėję užimtume pirmą vietą. Tik vargiai taip bus.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0